Avrupa Ligi F Grubu | Galatasaray 1-0 Panathinaikos | Maç Sonucu - Sayfa 51 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Avrupa Ligi F Grubu | Galatasaray 1-0 Panathinaikos | Maç Sonucu

Cevap: Avrupa Ligi F Grubu | Galatasaray 1-0 Panathinaikos | Maç Sonucu

Bu Cisse Liverpoolda Milan Baros´un partneri olan Cisse değilmiydi ?

Benim tanıdığım Cisse bu olamaz Sanırım geçirdiği ağır sakatlık onu çok etkilemiş

cisse.jpg

Bu olsa gerek

bu saatten sonra avrupada iyi futbola bakmıyorum.kazanmışsan zaten bi şekilde birşeyleri başarmışsındır gerisi hikaye...

benim eski açıkta kombinem var rijkaardı protesto etmedik arkadaşlar aksine frank rijkaard diye bağırdık ama hiç bir futbolcuyu tribüne çağırmadık son haftalarda doğru düzgün oynamadıkları için

Arkadaşlar pardon da Galatasaray tribünlerinin durumunun kötülüğünü ,hele bu eski açığa geçilmesinden sonra maçın başından itibaren uyum sorunları vs ile iyice acınası hale geldiğini yeni mi farkettiniz?

Takım savunması açısından muhteşem,oyun disiplini bakımından vasat,hücum organizasyonları bakımından eh işte diye oynadığımız maçtı.Ama hiç kızmıyorum;çünkü futbolcular mücadele etti.Böyle mücadele edin;kaybetsenizde kimse birşey demez.

Elano çok sert oynadı ama pas atmadılar ona pek.Her topu aldığında gol pası verdi ama.

maci izledim...iiy onyadik üc puanida aldik ztn önemli olan bizim bu üc puanida almamizdii..

Azeri spikeri dinlemeniz yeterli :D Bazen önemli şeyler söyler gibi oluyor ama anlaşılmıyor fazla. :D

Üst Alt