Avrupa Ligi F Grubu | Galatasaray 1-1 Sturm Graz SK | 1 Ekim | Maç Sonucu - Sayfa 45 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Avrupa Ligi F Grubu | Galatasaray 1-1 Sturm Graz SK | 1 Ekim | Maç Sonucu

Cevap: Avrupa Ligi F Grubu | Galatasaray 1-1 Sturm Graz SK | 1 Ekim | Maç Sonucu

Sabirsizlanmayin arkadaslar

Daha sistem oturmadi

Hersey güzel olacak yakinda, yeterki sabirli olun siz :)

Rijkaard'in yeni geldigi günleri hatirliyorum.

Herkes sabirli olmamiliyiz sistemin tam olarak oturmasi uzun sürebilir demisti.

Galibiyet üstüne galibiyet almaya basladik...havalara girdik. Iki kere berabere kaldik herkes telaslandi birden...daha durun birgün yenilecegiz elbette. Ozaman göreyim sizi :D

Cevap: Avrupa Ligi F Grubu | Galatasaray 1-1 Sturm Graz SK | 1 Ekim | Maç Sonucu

Sistem denen şey 4-5 ayda oturmaz. Sistem seneleri kapsayan bir oluşmdur.

Kısaca Türkiye'de sistem'in işleyeceği bir yapı yok şuan. Berabere kalınca takım insafsızca yerden yere vuruluyor.

Bizim ilk önce zihinlerde bir sistem oturtmamız gerekir :)

Sistem denen şey 4-5 ayda oturmaz. Sistem seneleri kapsayan bir oluşmdur.

Kısaca Türkiye'de sistem'in işleyeceği bir yapı yok şuan. Berabere kalınca takım insafsızca yerden yere vuruluyor.

Bizim ilk önce zihinlerde bir sistem oturtmamız gerekir :)

Büyük ihtimal o cok zor çünkü hepimiz kendimizi kandırıyoruz...Gunu kurtaralım da ,yenelim de nasıl olursa olsun havamız var....Gelecekle ilgili planlar yapmayalım bence rijkaard 5 sene dursun alex ferguson'umuz olsun....

2 beraberlike bu kadar çatlak ses çıkıyorsa yenilgimizde ne olacağını kestirmek için kahin olmaya gerek yok...

Iyi oynadik demek beyin loblarindan birinin eksikliginin gostergesidir. Rakip acilinca pozisyon bulduk zaten acik savunmaya karsi cok kolay pozisyon buluyoruz ama kapali savunmayi bir turlu acamiyoruz. Bunun icin orta 3'lunun Ayhan-Linderoth-Elano olmasi lazim hepsi sagken. Rakip ise ceza sahamiza kolay gelseler de kazmaliklarindan ekmek bulamadilar, nedensiz bir sekilde acildilar ve golu bulduk zaten.

Iyi oynadik demek beyin loblarindan birinin eksikliginin gostergesidir. Rakip acilinca pozisyon bulduk zaten acik savunmaya karsi cok kolay pozisyon buluyoruz ama kapali savunmayi bir turlu acamiyoruz. Bunun icin orta 3'lunun Ayhan-Linderoth-Elano olmasi lazim hepsi sagken. Rakip ise ceza sahamiza kolay gelseler de kazmaliklarindan ekmek bulamadilar, nedensiz bir sekilde acildilar ve golu bulduk zaten.

89 sayfadaki en iyi -net- özet budur... lazımsın üstad...

takımda birşeyler eksik gibi sanki,yada ne biliyim küçük küçük grupçuklarmı var,neyse yenilmediğimize şükretmek gerekir.. ah defans ah.

Oyuncularda bariz bir form düşüklüğü var. Son maçların kötü futbolunun bence tek sebebi bu. Arda, Kewell, Keita, Aydın, sezon başında canavar gibiydiler. Şu anda sahada geziyorlar adeta. Erken form tutmanın zararları olabilir bunlar. Bir form düşüklüğü bekliyordum ama bu kadar erken değil. Burada Rijkaard'ın yapabileceği şeyler Elano,Ayhan,Linderoth, gibi henüz sezon başından beri oynamamış adamların üzerine yoğunlaşmaya çalışması olacaktır. Tabi o da sakatlıklardan ne kadar mümkün olabilirse.

Dün akşam bence çıkarabileceği en iyi 11'i çıkardı ve yapabileceği en iyi değişiklikleri yaptı. Ancak futbolcuların form durumları oyunun lehimize dönmesini engelledi.

bu defans hattıyla avrupada başarı bence çok zor seneye kesinlikle 2 tane yabancı kaliteli stoper alınmalı bide linderoth un yerine iyi bir ön libero

Bana göre gecenin akılda kalan tek olumlu hareketi, Rijkaard'ın gerekiyor olmasına rağmen sırf küstürmemek kazanmak adına Elano'yu oyundan çıkartmayıp ikinci yarının başında sol kanatta, ilerleyen dakikalarda ön libero mevkiinde oynatmasıydı.Olması gereken aslında Elano'nun çıkartılıp Arda'nın o bölgeye kaydırılması ve sol kanata Kewel'in alınmasıydı.

Linderoth'un bu takıma çok şey katacağı kesin.

Ben anlamadım m.topalın suçu ne ayağına en az 30 kere top geldi top kaybı 2 yada 3

adam en azından dikini oynamaya çalıştığı için kaptırıyo takımda keitayla beraber en çok dikine oynayan adam m.topal

Dün felaket top oynadık.Bu işler gece alemlerinde dolaşmakla sigara yakmakla olmuyor.Arda ı zaten anlatmaya gerek yok.Hiçbir varlık gösteremedi daha strum graz ın sol bekini geçemedi.Arkadaşlar siz Uefa da finali Kadıköyde galibiyeti felan unutun olacaklar belli..

Dün felaket top oynadık.Bu işler gece alemlerinde dolaşmakla sigara yakmakla olmuyor.Arda ı zaten anlatmaya gerek yok.Hiçbir varlık gösteremedi daha strum graz ın sol bekini geçemedi.Arkadaşlar siz Uefa da finali Kadıköyde galibiyeti felan unutun olacaklar belli..

fenevi karıköyde yenemeyeceğimiz zaten Allahın emri

laf olsun die demiyorum gerçekten Allahın emri normal şartlarda fark atmamız lazım ama Allahın emri boyun eğicez

Sigara olayı yanılmıyorsam öğle yemeği idi. Gece alemi nerden çıktı anlayamadım?:eek::eek:

Uefa finali olmazsa olmaz ne yapalım yani? Kadıköydekiler bizden çok mu iyiler kaç maçlarını izledin...

Kaç oyuncumuzu gece aleminde gördün. 1.5 sene evvel bir kere arda görüntülendi.Ne Barosu ne Kewellı kimseyi görmedim ben gazetelerde...

Oyunu eleştir ama insaf böyle değil..:rolleyes::confused:

İlk yarı oynadığımız kötü futbol ve:

-Elano'nun karşı karşıya kaçırdığı pozisyon,

-Ofsaytla kesilen atağımız,

-Arda'nın nizami golü,

-Baros'un kafa vuruşu,

+İlk yarının son dakikasında kontra ataktan yediğimiz gol

İkinci yarı son 10 dakikaya kadar iyi ve tempolu oynadık. Bulabileceğimiz bütün pozisyonları da bulduk. Direklerden dönen toplar oldu, Baros bir tane attı. Özetle olumsuz bir tablo göremiyorum. Ayrıca bal, şans diyenlere bu maçı izletmek lazım. Berbat bir hakemle 11 kişi defans yapan bir takıma karşı şansımız biraz yanımızda olsaydı zaten farklı kazanırdık. Şanslı değil aksine şansız bir takımız. Bal damlıyor muhabbeti de böylece bitsin. Fener'in şansının yarısı bizde olsa son iki maçı da farklı kazanırdık. Elano için de bir kaç şey söylemek lazım ama biraz daha sabretmek istiyorum. Orta saha düştüğünde keşke Barış veya Mustafa Sarp Elano'nun yerine alınsaydı. Nonda'nın da daha erken oyuna alınmasını beklerdim.

katılıyorum.ah hakem ah :mad:

Sigara olayı yanılmıyorsam öğle yemeği idi. Gece alemi nerden çıktı anlayamadım?:eek::eek:

Uefa finali olmazsa olmaz ne yapalım yani? Kadıköydekiler bizden çok mu iyiler kaç maçlarını izledin...

Kaç oyuncumuzu gece aleminde gördün. 1.5 sene evvel bir kere arda görüntülendi.Ne Barosu ne Kewellı kimseyi görmedim ben gazetelerde...

Oyunu eleştir ama insaf böyle değil..:rolleyes::confused:

Arda turan gece alemlerinde dolaşmıyormu yoksa benmi yanlış biliyorum..Hem kadıköydekiler çokmu iyi oynuyo diyorsunda adamlar bizi kadıköye eziyor işte sen bu oyunlarına bakma..

Arda turan gece alemlerinde dolaşmıyormu yoksa benmi yanlış biliyorum..Hem kadıköydekiler çokmu iyi oynuyo diyorsunda adamlar bizi kadıköye eziyor işte sen bu oyunlarına bakma..

Gece alemlerinde dolaşsa da seni ilgilendirmez.Futbolcu robot değil elbet ki eğlenecek,gezecek.Zaten böyle bir durum yok nereden çıkardın bunu ?

Arda'nın diğil gece hayatı, gündüz hayatı bile yok... bir tane kız arkadaşı var onunla vakit geçiriyor bazen okadar..

Futbola dönelim ;

Arda'nın aşırı kendine güveni kendine zarar vermeye başladı yanlız.. okadar çok top tutuyorki ayağında, pas vermeyi unuttu... Frank'in buna bir çözüm bulması lazım...

Gece alemlerinde dolaşsa da seni ilgilendirmez.Futbolcu robot değil elbet ki eğlenecek,gezecek.Zaten böyle bir durum yok nereden çıkardın bunu ?

Gezecek ama bunu futbola yansıtmaması gerekir..

Kardeşim biz avusturyanın paçoz takımını yenemiyorsak eleştirimi yaparım kimsede karışamaz;);)

benim düşüncelerim böyle

Arda'nın diğil gece hayatı, gündüz hayatı bile yok... bir tane kız arkadaşı var onunla vakit geçiriyor bazen okadar..

Futbola dönelim ;

Arda'nın aşırı kendine güveni kendine zarar vermeye başladı yanlız.. okadar çok top tutuyorki ayağında, pas vermeyi unuttu... Frank'in buna bir çözüm bulması lazım...

Katılıyorum.Çok fazla topla oynamak gerçekten hem ona hem de takıma zarar veriyor.Dün Sergen bu konuyu çok güzel yorumladı.Arda sorumluluk alayım derken kendisini yoruyor.Stoperlerin ayağından top alıp hem kendisini yorup hem de pas alışverişini engelleyeceğine topla üçüncü bölgede buluşması lazım.Yararlı olması gereken yer orası demişti.Sorumluluk almak iyidir.Ama fazla abartıyor,topla çok oynuyor.Aşması lazım artık bazı şeyleri.Rijkaard'a güveniyorum Arda konusunda.Halledecektir bu konuyu.

Üst Alt