Avrupa Ligi F Grubu | Galatasaray 4-1 Dinamo Bükreş | Maç Sonucu - Sayfa 31 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Avrupa Ligi F Grubu | Galatasaray 4-1 Dinamo Bükreş | Maç Sonucu

Cevap: Avrupa Ligi F Grubu | Galatasaray 4-1 Dinamo Bükreş | İkinci yarı...

hayır ama şu dinamo bile bize böle pozisyonlar buluyorya ,kadıköyde neolur bilmiyorum artık.Düşünsene bu boşlukları alexe verdiğimizi ,arakaya her atılan top gol pozisyonu ,bu dinamo bize 2 3 tane atamıyorsa kendi yeteneksizliklerinden.

Benim düşüncem fener gibi bir derbi öncesi oyuncuların konsantrasyon eksikliği çekmesi normaldir ve böylesi posizyonlar doğabilir,birde unutulmamalıki defansda sadece servet var bugün.Mehmet topal asla bir stoper değil ve bu bölgede çok hata yapıyor dolayısı ile topalın fenere karşı stoper çıkmayacağınıda biliyoruz.

Ayrıca maçda arda ve barosun yokluğuda hissedildi buda takımda ister istemez bir dengesizlik oluşturuyor.Bükreşin posizyon bulmasına ve gol atmasına şaşırmıyorum çünki oynayan 11 ideal 11imiz değil,çok eksiğimiz var.

Ancak katılabileceğim tek nokta as yada yedek çıkalım fenere bu kadar çok posziyon verirsek fener fark atar bize orası doğrudur ancak ben bu noktada takımın pazar günü kadıköyde çok iyi futbol oynaycağına ve reijkardın tam bir deplasman takımı gibi bizi oynatacağını düşünüyorum.

Şuanda handikap fenerde zira luganoig.gönül,santos,emre gibi as oyncuları yorgun ve dinlenmeden derbiye çıkacaklar.Bunlar bizim için bir artıdır zira bugün arda,baros,hakan balta dinlendirildi,keita ise erken çıkarıldı.Bunların hepsi taktiksel adımlardır.Ancak şunu söyleyebilirimki pazar günki maçda kewell ilk 11 çıkmayacakdır çünki bugün baya yoruldu adam.

Pazar günü büyük ihtimalle şöyle çıkarız

leo franco

sabri----zan----servet----balta

topal----ayhan----barış

keita----baros----arda

Maçın gidişatına görede reijkard bir sürpriz yapıp nonda ile çift forvete çıkabilir.

Ama herşeyden önce kadıköye kafamızın rahat bir şekilde çıkmamız gerekiyor.

Cevap: Avrupa Ligi F Grubu | Galatasaray 4-1 Dinamo Bükreş | Maç Sonucu..

Allahım sen sabır ver bana

'' galatasaray daha güçlü takımla oynamamış, güçlü takımlarla oynarsa savunma çok sıkıntı yaşar ''

Cevap: Avrupa Ligi F Grubu | Galatasaray 4-1 Dinamo Bükreş | İkinci yarı...

Açık ve net olan bir şey varki; bu savunma zaafiyetleriyle pazar günü çok gol yeriz..

Kadıköy'de bence 3 defansif ortasaha olmalı.Barış ın çok iş görebileceğini düşünüyorum bu maçta.

Defans çok açık veriyor hemen hemen her maçta gol yiyoruz hücum hattına deyecek söz yok zaten :) :)

son yarım saat resmen kabız ettiler yine, ve Barış'ı artık gerçekten katlanılmaz buluyorum

Bu medya sıktı gene şansa kazanmışız, defans ve takım kötüymüş !! Biz yanlış bi maç izlemedik, kuşlar süpermiş rakip çok güçlüymüş allah allah !!!

Düello ya girersek benim kalbim nasıl dayanır bilemiyorum bu da açık ve net yani.

Aklımda SEN Varken Dörtten Az Olmuyorr, Olmuyorrr!

Bizim fener macı cılgın bir mac olacak gibi.Bakalım.

Bu medya sıktı gene şansa kazanmışız, defans ve takım kötüymüş !! Biz yanlış bi maç izlemedik, kuşlar süpermiş rakip çok güçlüymüş allah allah !!!

kardeşim ntvsporu aç dinle, sergen ve mustafa 10 cümle kuruyor 8 tanesi ''savunma kötü''

sergen: keita iyi oynuyor ama avrupada pek bilinmeyen adam.keita iyi oynuyor ama sürekli kendine oynuyor

bunların sesini feneri yendiğimiz zaman kesilir

NTVspor u netten izleyebileceğim bir yer var mı? Sergen neler sallıyor merak ettim. :D

Takıma helal geçrekten ciddi ve disiplinli oynayınca bu iş oluyor.

2-3 pozisyon verdik ama o kadar da olur karşındaki takım Steau dan 2 kat daha diri ve güçlü bir ekip.

Zorlanmadan 70 den sonra tempoyu düşürerek oynadık ve işi bitirdik. Tebrikler Aslanlar.

Şimdi Karıköy e hazırız ;)

Bu arada belirteyim:

30-08-2009 Liga I W Steaua Bucuresti 0 - 1 Dinamo Bucuresti

Bizim 4ledigimiz takimda aynen Steaua'yi bir kaç hafta önce 0-1 yenmis deplasmanda..

acaba pazar günü feneri dörtlermiyiz?

Trabzon 4 Dinamo 4.. tarifeyi yükselttik.. :) Geliyoruz lennnn..

ben sergenin kötü niyetli olduğunu düşünmüyorum şahsen , adamların işi eleştirmek ve bence de eleştirilebilecek çok şey var

Üst Alt