Avrupa Ligi F Grubu | Galatasaray 4-1 Dinamo Bükreş | Maç Sonucu - Sayfa 32 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Avrupa Ligi F Grubu | Galatasaray 4-1 Dinamo Bükreş | Maç Sonucu

Cevap: Avrupa Ligi F Grubu | Galatasaray 4-1 Dinamo Bükreş | Maç Sonucu

Bu ntvspordakı yorumcular ne beklıyor ben anlamıyorum, çıkartmışlar cahil mustafa doğanı saöma sapan konuşuyor

Bu savunma zafiyetli ile Kadıköyde işimiz zor yine söylüyorum..

Biraz bu hatalar aza indirgenebilirse Feneri rahat yeneriz.. Keita çok pislik bir adam yaa :)

Ne yapacağı belli olmuyor.. 4 salladık bugün.. ARDA ve BAROŞ yoktu.. :)

İşleri zor.. Özerlerle olmaz bu işler.. Duyurulur :)

..

Cevap: Avrupa Ligi F Grubu | Galatasaray 4-1 Dinamo Bükreş | Maç Sonucu..

ben sergenin kötü niyetli olduğunu düşünmüyorum şahsen , adamların işi eleştirmek ve bence de eleştirilebilecek çok şey var

kardeşim eleştirsin, değerlendirme yapsın yapacakta

ama 10 cümle kuruyor 8 tanesi '' savunma kötü ''

savunma iyi değil herkes biliyor, niye sürekli savunma konuşuluyor

attığımız golleri konuşsunlar başka şeyleri konuşsunlar

"Cok yeriz ama cokta atariz" diyen arkadaslara Ankaragücüne neden atamadik diye sormak isterim... Sans cok önemli. Sansiz olursak ve üstelik korkak olursak fener bizi zorlanmadan yener. Yere saglam basarak ve disiplinli oynarsak ve azcik sans da yanimizda olursa feneri kadiköyde ezer geliriz.

169 ziyaretçi :boohoo: biraz keman gıcırdatayım da ziyatretçi kuşlar rahatsız olsun:D:D

ya sergen devler liginde takımınla ilgilen

fanatikte MAÇIN ADAMI TOPAL :D

kuşlar ölü bükreşe de net 2-3 pozisyon verdi rakip oynamadıkları halde savunmaları iyi mi oluyor

"Cok yeriz ama cokta atariz" diyen arkadaslara Ankaragücüne neden atamadik diye sormak isterim... Sans cok önemli. Sansiz olursak ve üstelik korkak olursak fener bizi zorlanmadan yener. Yere saglam basarak ve disiplinli oynarsak ve azcik sans da yanimizda olursa feneri kadiköyde ezer geliriz.

barcelona 1, kazan 2

messi köyüne o zaman!!!

futbolda olur böyle şeyler :)

1 den sonra 2 yi yemedik öenmli nokta budur ve olay psikolojiktir 4-0 olmuş takım artık fener maçına kilitlenmiştir Rijkkard bile fener maçına kitlenmişti yaptığı oyuncu değişikliklerinden belliydi.

sende arkadaş hep olmsuz hep olumsuz biraz da olumlu yönlere bakarsan sevinirim.

Gerçekten çok güzel ve rahat bir galibiyet aldık. Bu sene Allah'ın izniyle 3 kulvarda da şampiyon oalcağız:cool:

Bu defans orta saha nasıl işler yapıyo anlamak mümkün değil.Hele 4-0 dan sonra şu saçma sapan geri pas trafiği neydi öyle anlamak mümkün değil.Birde birşey dikkatimi çekti 2li stoper göbeği bırakıp back e geçiyo çok pozisyon veriyo takım saçma saçma işler anlamak mumkun değil.

leyla-mecnun

ferhat-şirin bitti

rijkard-sarp aşkı moda bizde.

yav ne var bu sarpta beynim basmıyor.3 metre top sürme yok.topu alır almaz gözü leo yu arar.topu şans kaza biraz ileri oynadı tekrar istemez hemen arkayı gösterir..iyi koşuyor basıyor top çalıyor diye GSARAY orta sahasında banko olunurmu bu kadar anlamam gider.ayhana küfür ediyor bizim kahvediler top kaybediyor diye adam risk alıyor farkında değillerki.sarp gibi francoya atsa o da kaybetmez.topu alıp 20 metre sürüp alana yerleştiriyor örümcek ağının başlangıcı oluyor görünmüyor.

anti sarpcıyım.

pazar bu adam kolay da sinirleniyor sarartırlar.o maçta topalı istiyorum şahsen.

topal ayhan arda

keita-baros-kewel

işte bu!

arkadaşım fener maçlarına şöyle bir bakalım.yani bizle oynadıkları son 4-5 maçı, tabi kadıköydekiler

biz iyi oynuyoruz, sürekli baskı kuruyoruz, korkak oynamıyoruz.ama ne hikmetse fener şansa bala golleri atıyor

örnek olarak gecen seneki maç, 1-0 öne geçtik yine olmayacak golü hele de selçuk gibi bir maldan yedik hatırlayalım.sonra emre aşığa çarpan top gol oldu, ardından kaleciden dönen topa lugano vurdu gol oldu

dediğin gibi şans çok önemli futbolda

bizim fener maçında en önemli eksiğimiz pskolojik sıkıntı, bu sıkıntıyı atabilirsek çok ama çok rahat yeneriz feneri

gelelim feneri nasıl yeneriz?

1- öncelikle ilerdeki 4lü ( baroş, keita, kewell, ve arda ) ilerde baskı yapacak, fener savunmasına top kullandırmayacak

2- bu 4lü geriye kesinlikle gelecek, orta sahaya yardım edecek.orta sahaya yardım ederse savunma az da olsa rahatlar.tabi savunma yine sıkıntı doğurabilir

3- özellikle fenerin sol tarafını iyi kullanmak lazım.sabri arkayı sağlam tutacak, keita ilerde carlosu zorlar zaten

4- bizim savunmanın sağında oynayacak olan hakan balta dikkatli olmalı.fazla ileri çıkmamalı.fenerin en tehlikeli tarafı sağ kanadı

5- alex oynarsa alan markajı yapmak lazım.artık ayhanmı mustafa sarpmı yapar bilemem ama alexe baskı kurması lazım.top kullanmasına izin verilmemeli

6- savunma pek ileri çıkmayacak.servet-gökhan ikilisi geride durmalı ama dikkatli olmalı

7- fenerin savunması arkaya atılan toplarda çok kötü bizim gibi.bunu değerlendirmek lazım.arda ve keita aralara iyi top atarsa baroş kesin atar gollerini

Savunmamız kötü .. Eyvallah..

Bugün Steua'ya verdikleri pozisyonlar neydi fenerin?

3- 4 tane net pozisyon vardı!

Fenerbahçe hiç bir şey oynamıyor..Defansları kötü, hücümları iyi değil..

Mehmet Topuz, Özer.. Bunlar anadolu takımlarının vasatın üstündeki topçuları bugün Fenerin hucümcuları olmuş.. Kazımsa forvet.. İnanılır gibi değil ya :)

Bu takımmı yenecek bizi? Evet çok iddialı konuşuyorum. Bu takımmı yenecek? ..

Hiç sanmıyorum be..

Rijkaard diyor ya: "İstatiskler kırılmak için vardır" Evet o istatitisk Pazar akşamı kırılacak çok rahatım, hiç şüphem bile yok. İlk defa bu kadar güveniyorum kadıköyde Galatasaraya.. Galatasaray Gol atmadan bitirebilir mi maçı? Bu hücümcuların 2'den aşğıya gol attığını gördünüzmü hiç? (ANKARAGÜCÜ maçı hariç).. Bu hücüm futboluyla Onların bizi yenmesi zor.. Durdur, sonra vur.. Geç onları.. hep bilinen hamaset edebiyatları onlar..

Hem defansda Yüzde yüz ile ile oynucan sonra Hücümdada etkinliğini koruyacan. Naptın be abii!!

Bu gün Rubin bile Barça'yı yendi.. Ne yani..Onlarında mı defansı berbat, kötü, çok kötü.. Bu mu yani?

O yenilmez dediğimiz Real Sevilladan 3 yedi..

yani herkes boş konuşuyor..

Pazar günü görüceeğiz hepsini.. ANTİMEDYA FENERBAHÇEMİ? yoksa GALATASARAY mı..

Tavsiyem;

Yaslanın arkanıza ve rahat rahat izleyiniz.. :)

GS mizin defansı kötü diyen arkadaşlara şunu söylüyorum. Fb nin üzerine hiç GS gibi giden bir ekip oldu mu??

Biraz G.Antep gitti. Feneri dağıttı mahfetti. pozisyon üstüne pozisyon buldu.

Bugün Steau bile rezil bir takım olmasına rağmen sayısız gol kaçırdı.

Gökhan 2 kere çizgiden kesti vs vs..

Kısaca Fenere eğer şok bir gol ve baskı kurarsak emin olun kendilerini düzeltemezler.

heyecanımıza hakim olursak alırız maçı.

Defans emin olun çok daha iyi olacak bugünkü gibi kimse 4 attık salla hesabı yapmıcak.

Üst Alt