Avrupa Ligi F Grubu | Galatasaray 4-1 Dinamo Bükreş | Maç Sonucu - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Avrupa Ligi F Grubu | Galatasaray 4-1 Dinamo Bükreş | Maç Sonucu

Cevap: Avrupa Ligi F Grubu | Galatasaray - Dinamo Bükreş | 22 Ekim | 22.05

İçimde bir his var sanki ilk haftalarda oynadığımız oyunu oynucakmışız gibi geliyo bu ve fener maçında

Kazanırız.Fakat yine dengesiz oyunumuzu sürdürüceğimizi düşünüyorum.10 dakika muhteşemsek 10 dakika saç yolduran bir futbol defans kaynaklı bu kısım..

Muhtemel 11'ler.

GALATASARAY

Leo Franco

Gökhan Zan

Hakan Balta (Caner)

Servet

Mustafa Sarp (Barış)

Ayhan Akman

Elano

Arda

Keita

Baros

DİNAMO BÜKREŞ

Emilian Dolha

Zie Diabate

Lucian Goian

Manual Scarlatache

Gabriel Tamas

Adrian Cristea

Djakaridja Kone

Gabriel Bostina

Gabriel Torje

Marius Alexe

Andrei Cristea

1 kişi eksik mi çıkacağız:D

Sabri unutulmuş orda.

Aslında bu maçta Elano,Barış ve Topal beraber oynasalar. Derbi öncesi Elano'lu bir ortasahanın savunma olarak daha iyimi kötümü olduğunu görebiliriz. Solda Kewell'ı Trabzon maçında çok beğenmiştim. Bugün Arda yedek kalırsa solda devam etsin Kewell. ve sağ kantta Keita en fazla tek devre oynasın, Aydını deneyelim. Yada ortasaha Barış sarp ve topal beraber oynasın. Kafam karıştı söyleceğimi unuttum bu arada.

bence maça ideal kadroyla çıkıp ilk yarıda koparmaya çalışalım arından as oyuncular kenara.

--------Leo

Sabri Zan Servet Balta

Keita Topal Barış Aydın

--------Elano

--------Nonda

İlk yarı rahat bir skor elde edersek ikinci devre Keita yerine Uğur sağbek Sabri kanat oynar. Arda ve Baroş ihtiyaç halinde oyuna girer. Hatta Tobiyide yarım saat görmek güzel olur. diye bir düşüncem olsada Rijkaard futbolu benden daha iyi biliyor deyip susayım en iyisi.

Ben halen macin havasina giremedim, aklimda hep fener maci var :eek:

Ben heyecan'a kapildim.. geçmiyor saatler..! hadi CIMBOMBOM!

Salamlar Azerbaycandan . Bizim ITV bu defe de Turk klublarini veriyor.

Styaua-Fenerbahce

Galatasaray- Dinamo

Turksat 42.0 11.554 H 02916 2/3

Hotbird 8 13.0 e 10.971 H 27500 3/4

Shifleri olacaq Ancaq acmaq cok kolay.

Biss key 1FFF

1212121212121212-sona kibi

UQurlar

Salamlar Azerbaycandan . Bizim ITV bu defe de Turk klublarini veriyor.

Styaua-Fenerbahce

Galatasaray- Dinamo

Turksat 42.0 11.554 H 02916 2/3

Hotbird 8 13.0 e 10.971 H 27500 3/4

Shifleri olacaq Ancaq acmaq cok kolay.

Biss key 1FFF

1212121212121212-sona kibi

UQurlar

aleyküm selam.bizdende azerbaycana selamlar.

Az zaman kaldı. İşallah yenilmeyiz. Yenilgi hariç her sonuç iyidir bizim için.

Yabancılar profesyonel şekilde oynarlar ama Türk oyuncuların aklı fikri derbide olacaktır işimiz zor. Umarım yenebiliriz geçen maç 5-6 atarız dedik beraberliği zor kurtardık bakalı bu ne olacak. Sturm Graz dan 1 gömlek üstün bir takım sonuçta.

Az zaman kaldı. İşallah yenilmeyiz. Yenilgi hariç her sonuç iyidir bizim için.

Yabancılar profesyonel şekilde oynarlar ama Türk oyuncuların aklı fikri derbide olacaktır işimiz zor. Umarım yenebiliriz geçen maç 5-6 atarız dedik beraberliği zor kurtardık bakalı bu ne olacak. Sturm Graz dan 1 gömlek üstün bir takım sonuçta.

Ben ilk 11 cok merak ediyorum.

Arda yedek mi kalir?

Linderoth hic degilse 18 kisilik kadroda olur mu?

Serdar kadroya girer mi?

Sarp-Toplali yine yan yana oynaticak mi?

Sol bekte Canerin yerine Ugura mi sans verecek?

Baros mu Nonda mi?

Deplasman Fatihi Dinamo'ya Dikkat!

Avrupa arenasındaki son 5 dış saha maçında yalnızca 1 kez yenilen Dinamo Bükreş, Galatasaray'ın lider olduğu Avrupa Ligi F Grubu'nda 3 puanla 3. sırada bulunuyor. Başarılı deplasman forumunu İstanbul'da sürdürmek isteyen Dinamo'da sakat oyuncular Marius Niculae, Florin Matache ve eski Galatasaraylı Florin Bratu Ali Sami Yen'deki mücadelede forma giyemeyecek.

2003-2004 sezonunda Galatasaray kadrosunda yer almış Gabriel Tamas'ın 5 yıl sonra yeniden sarı-kırmızılı ekibin taraftarının önüne çıkması beklenirken Romanya temsilcisinin savunmasında görev alan Francisco Molinero, karşılaşmada görev alması durumunda Atletico Madrid'den eski takım arkadaşı Leo Franco'ya rakip olacak.

2008-2009 sezonuna Dario Bonnetti önderliğinde giren ancak ekim ayı başında kulübün hissedarlarını eleştiren İtalyan teknik direktörün görevine son veren Dinamo Bükreş'in teknik patronluğunu Bonnetti'nin yardımcısı Ion Marin yapıyor. Takımın başında çıktığı 2 lig maçından 4 puan çıkartan 54 yaşındaki teknik adam, Dinamo Bükreş'i 2001-2002 ve 2006-2007 sezonlarında da çalıştırmıştı.

Daha önce Galatasaray'la Avrupa kupalarında 2 kez karşılaşan Dinamo Bükreş, 1956-1957 sezonunda Gündüz Kılıç'ın çalıştırdığı Galatasaray'ı Romanya'daki maçta 3-1 yenmiş, İstanbul'daki rövanş karşılaşmasında ise 2-1 yenilmesine karşın turu atlayan taraf olmuştu.

1962'de de karşılaşan ekiplerin mücadelesinde ise Galatasaray, 1-1 ve 3-0 lık skorlarla Şampiyon Kulüpler Kupası'nda tur atlamış ve aynı sezon bu kupada çeyrek finale kadar yükselmişti.

Avrupa Ligi F Grubu'nda son olarak Panathinaikos'a sahasında 1-0 kaybeden Dinamo Bükreş'te cezalı oyuncu bulunmuyor.

lgitv

Bence Dinamo Bükreşi yenerizde haftasonu fenere yeniliriz..

Aynı şekilde fener Staeau Bükreşe kaybeder ama haftasonu kazanır sanki bana böyle bir hafta olacakmış gibi geliyor...

Bana rahat yeneceğimiz bir maç olacak gibi geliyor ileri dörtlüde Keita-Kewell-Arda-Baros olduğu zaman yediğimizden fazlasını atabiliyoruz önemli olanda bu özellikle Keita Galatasaray için çok önemli oyuncu oldu. Onsuz olamaz gibi geliyor bana.

Kazanalım bitsin bu iş bugün.Maç D-Smart 42.kanalda benim bildiğim.

Üst Alt