Avrupa Ligi F Grubu | Galatasaray 4-1 Dinamo Bükreş | Maç Sonucu - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Avrupa Ligi F Grubu | Galatasaray 4-1 Dinamo Bükreş | Maç Sonucu

Cevap: Avrupa Ligi F Grubu | Galatasaray - Dinamo Bükreş | 22 Ekim | 22.05

Ufaltinda cebime koyun. Uyanin millet gecti o 5'ledigimiz Israil, Moldova takimlari. Rakip yine bir Rumen, hani su koca dunyada sansimizin tutmadigi tek futbol ekolu. Fener macinin bir provasi olucak bu mac. Bu iki takimin ortak yani orta sahada ari gibi calismalari. Eger orta alanda ustunluk kurabilirsek bu maci oyle yada boyle aliriz. Hatta uzerine gidip Fener'i 9 sene sonra eze eze yeneriz. Ama simdilik bu kadar ciddiyetsizlik olmamali.

Daha oncede yazdim, kilit adam Ayhan. Eger oynamazsa cok zorlanacagimizi zannetmiyorum, ama oynarsa simdiden kendinizi zor bir maca hazirlayin. Bize orta alanin en gerisinde top tutacak, oyunu rahatlaticak adam lazim. Buda Topal'dir. Rumenlere kendi oyunlarini oynamak icin yaninda Baris'la orta sahadaki tempoyu, dinamizmi ve direnci en ust seviyede tutucaz. Bir tek Elano kaliyo, o da ciksin topunu oynasin artik.

----------Kaleci-----------

Ugur-Gokhan-Servet-Hakan

---Baris---Topal---Elano---

Sabri-----Baros-----Kewell

Kewell/Serdar

Baris/Sarp

Baros/Nonda

Elano/Arda gibi degisiklikler de olabilir.

Son olarak; rakip takim ofansif anlamda bizim dengimiz olmasada, kac senedir bize bir hastalik gibi yapismis, saglam kontratak takimlarina karsi zorlandigimiz bir gercek. Dinamo bu tur bir takim olarak nitelendirilebilir. Fakat yine bu tur takimlar kontratak yapacak alani ve firsati bulamadiklarinda ceza sahasina top sisirirler, bu yuzden gerideki Ugur-Gokhan-Servet 3'lusunu fazla ileri cikarmadan ayaga top yaparsak bunlari en etkin olduklari noktada bitiririz.

Hakan bu maçta yok ama umarım derbiye yetişir. Yerini bu maçta Caner doldurabilir diye düşünüyorum. Ayrıca eğer skor avantajını ele geçirirsek maçta derbiye yönelik hamleler yapılmalıdır bence.

Sakatlık vermeden, en iyi şekilde bu maçtan ayrılmalıyız. Eğer yenilirsek, fener maçı daha zor geçer..

renkdaşlar.maçı romanya kanalı veriyormu.bilginiz varmı.uydudan herhangi bir yabancı kanal veriyormu

ben deminden sporpaketini aldim :D

aksama önce fenevin macina sonrada cimbomun macina bakacam

tam bi futbol gecesi olacak

:m26: :m26: :m26: :m26:

Ben hala barış oynayabilir diyorum derbiden önce tasarruf şart

Maçı veren kanallar

Al Jazeera Sport +1

Euro Futbol

Nova Sports 3 (Hellas)

Polsat Futbol 3

Pro TV (Rom)

~ HD Smart

Muhtemel 11'ler.

GALATASARAY

Leo Franco

Gökhan Zan

Hakan Balta (Caner)

Servet

Mustafa Sarp (Barış)

Ayhan Akman

Elano

Arda

Keita

Baros

DİNAMO BÜKREŞ

Emilian Dolha

Zie Diabate

Lucian Goian

Manual Scarlatache

Gabriel Tamas

Adrian Cristea

Djakaridja Kone

Gabriel Bostina

Gabriel Torje

Marius Alexe

Andrei Cristea

Akşama az kaldı, umarım takım Rijkaard'ın uyarılarını dinler ve gerekni yapıp favori olduğu maçı kazanır.

D.Bükreş'in hocasına gıcık oldum.Adam GS çok iyi tek favori lider çıkacak vsvs vs. gazı verdikçe veriyor. Biz de her seferinde bu tip takımlara rezil olup ya yeniliyoruz ya da dualarla beraberlik.

Bu maç benim için çok önemli umarım o ciddiyetle çıkar ve favori gibi oynayıp kazanmalıyız.

Üst Alt