Avrupa Ligi F Grubu | Panathinaikos 1-3 Galatasaray | 17 Eylül | Maç Sonucu - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Avrupa Ligi F Grubu | Panathinaikos 1-3 Galatasaray | 17 Eylül | Maç Sonucu

Cevap: Avrupa Ligi F Grubu | Panathinaikos - Galatasaray | 17 Eylül | 20.00

Şampiyonlar liginde aynı gruba düşseydik köşeye garanti 3 puan olarak yazardık. Avrupa ligi grubunda 1. torbadan geldiği için çekinmek doğru değil.

Onlarda bir güç varsa fazlası bizde var. Deplasmanda kaybetmeme alışkanlığımız var unutmayalım. En önemlisi Avrupa'da bir başka oynuyoruz.

Bence çok zor bir maç olmayacak. Düdük çalınca saha dışı faktörlerin hepsi uçar gider.

Şampiyonlar liginde aynı gruba düşseydik köşeye garanti 3 puan olarak yazardık. Avrupa ligi grubunda 1. torbadan geldiği için çekinmek doğru değil.

Onlarda bir güç varsa fazlası bizde var. Deplasmanda kaybetmeme alışkanlığımız var unutmayalım. En önemlisi Avrupa'da bir başka oynuyoruz.

Bence çok zor bir maç olmayacak. Düdük çalınca saha dışı faktörlerin hepsi uçar gider.

cok guzel aciklamissin

mac icinde yunanlilar Galatasaray gercegini gorecektir.

Ben gruptaki tüm maçlarda 3 puan alabilecek kapasitede olduğumuzu düşünüyorum.Yani bi terslik olmazsa Türk futbol tarihine geçebiliriz.Seyirci faktörüyle büyük avantajları var,ancak maç sahada biter.

Ben çok ama çok rahat bir maç olacağını düşünüyorum .. 5-1 veya 5-2 ' lik bir galibiyet alacağız bence ..

Gecen sezon Uefa da oldukca basarili bir deplasman karnemiz vardi aslinda.

Benfica deplasmani 0-2 kazanmistik

Berlin depasmani 0-1 kazanmistik

Bordeaux deplasmani 1-1

Hamburg deplasmani 1-1

Maglubiyet hatirlamiyorum ben yanlisim varsa düzeltin. :)

Bu tabloda kaybedecegimizi sanmiyorum.

Gecen sezon Uefa da oldukca basarili bir deplasman karnemiz vardi aslinda.

Benfica deplasmani 0-2 kazanmistik

Berlin depasmani 0-1 kazanmistik

Bordeaux deplasmani 1-1

Hamburg deplasmani 1-1

Maglubiyet hatirlamiyorum ben yanlisim varsa düzeltin. :)

Bu tabloda kaybedecegimizi sanmiyorum.

Doğru. Sadece Şamp.Ligi ön elemesinde kaybettiğimiz Steaua maçı var.

Bir de Bordeaux maçı 0-0 bitti 1-1 değil .

Benim tahminim %40 berabere, %35 Pana,%25 biz....Zor maç olduğunu unutmdan sakince atlatalım o geceyi..1 puan işimizi görür 3 puan süper olur..kaybetmek ise dünyanın sonu değil..

Henk Ten Cate Pana'ya total futbol oynatmaya çalışıyor.Yani onlarda bizim gibi yolun başındalar.Tek fark biz çok daha zeki oyuncularımız olduğu için daha fazla gelişme kaydettik.Ben galibiyet bekliyorum.

evt kaldı 1 gün.. C.tesi olması çok iyi oldu derbinin bayağ dinlendi bizim ekip.

Acaba Ayhan kadro da olacak mı?? eğer kadro da ve %100 sağlam olursa çok rahat ederiz. Ama olmazsa sıkıntı çekebiliriz.

Oyun bizim kontrolümüzde olur. Eğer yakaladıklarımızı atarsak güzel bir galibiyet ile döneriz.

S. PRag maçında deplasmn da 3 tane yediler. İçerde ise3-0 ile eledi PANA o maçta ilk 30 dk da PRag ekibi 2 tane %200 lük gol kaçırdı ve hemen akabinde ise Duran toptan golü yedi. ve dağıldı. Eğer GS akıllı ve bitirici oyununu sürdürürse dediğim gib rahat bir maç bekliyorum. Taraftar biraz sıkıntı olabilir.

Formu artan Baros - Kewell ve Elano

klas ayaklar Keita ve Arda bu işi bitirirler.

Arkadaşlar ayhan oynasa iyi olur diyorlar..bende ayhanın yokluğunu hissetiğimizi düşünenlerdenim ama şunu hatırlarım ki ayhan sakatlıktan döndüğü her 1-2 maç kötü oynar...

Servet kadrodan çıkartıldı!

FLAŞ... UEFA Avrupa Ligi F Grubu'nda yarın Panathinaikos ile Atina'da karşılaşacak Galatasaray'da Servet geçirdiği ağır gribal enfeksiyon nedeni ile teknik direktör Frank Rijkaard tarafından kadroya alınmadı.

16.09.2009

Kaynak : Sporx.com

:confused::eek::(

Eğer Emre Güngör'ün sakatlığı geçtiyse pek de sorun olacağını sanmam ben de...

Hakan Balta'da oynayabilir aslında ama bana göre Emre'nin oynaması hem takımı açısından hem de Emre'nin özgüveni açısından çok daha yararlı olur.

Servet kadrodan çıkartıldı!

FLAŞ... UEFA Avrupa Ligi F Grubu'nda yarın Panathinaikos ile Atina'da karşılaşacak Galatasaray'da Servet geçirdiği ağır gribal enfeksiyon nedeni ile teknik direktör Frank Rijkaard tarafından kadroya alınmadı.

16.09.2009

Kaynak : Sporx.com

:confused::eek::(

Servet'in kadrodan çıkarılması kötü oldu. Yedek stoperimiz kalmadı.

offf bu berbat oldu yaa..

.

Rahat geçecek dediğim maç sakata bindi.

Ayhan 3 hafta dediler 1 ay oldu. Servet de yok üstüne 2 kilit adam

işallah 1 puan alırız. Gol atarız ama gol de yeriz artık bu kesin malesef..

Üst Alt