Avrupa Ligi H Grubu | Fenerbahçe SK 3-1 FC Steaua Bucureşti | Maç Sonucu - Sayfa 14 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Avrupa Ligi H Grubu | Fenerbahçe SK 3-1 FC Steaua Bucureşti | Maç Sonucu

Cevap: Avrupa Ligi H Grubu | Fenerbahçe SK 1-0 FC Steaua Bucureşti | İlk Yarı

arkadaş doğru yazmışsında bizim hagi de sadece türkiye ve romanya da iş yapmış bir oyuncudur diğer takımların hiçbirinde bildiğimiz hacı değildi. ben şunu samimi olarak söyleyebilirim ki alex gibi bir oyuncumuz olmasını çok isterdim en çok da o efsane kadroda olmasını isterdim 10 tane koşan adamın içinde hagiden dahada faydalı olacağını düşünümüşümdür hep

Şaka mısın sen?:)

arkadaş doğru yazmışsında bizim hagi de sadece türkiye ve romanya da iş yapmış bir oyuncudur diğer takımların hiçbirinde bildiğimiz hacı değildi. ben şunu samimi olarak söyleyebilirim ki alex gibi bir oyuncumuz olmasını çok isterdim en çok da o efsane kadroda olmasını isterdim 10 tane koşan adamın içinde hagiden dahada faydalı olacağını düşünümüşümdür hep

Tosun, Çubuklu musun ?

Zaten diğer takımlarda bilmediğimiz HACI değildi o haklısın.

Bildiğimiz dünya yıldızı Georghe HAGİ'ydi.:)

Cevap: Avrupa Ligi H Grubu | Fenerbahçe SK 3-1 FC Steaua Bucureşti | Maç Sonucu

burdadamı hagi ve alex :D

gene güldürdünüz yahu beni :D

Köy takımı dediğin takımı bu güne kadar hiç bir Türk takımı yenememiş geçen senede hatırlarsan sizi elemişti

Geçen sene ki Steaua'yla bu senekini kıyasla bak yolun sonundane göreceksin.

Tepkin şu olabilir;

Sonra böyle bir ışık oldu...:D (bknz. CMYLMZ)

Köy takımı dediğin takımı bu güne kadar hiç bir Türk takımı yenememiş geçen senede hatırlarsan sizi elemişti

Bizi eleyen takımdan kaç oyuncu kalmış,kaç yıldız kalmış Steau'da?Arkadaş doğru söylemiş,şu haliyle bildiğin köy takımıdır Bucuresti.

Bizi eleyen takımdan kaç oyuncu kalmış,kaç yıldız kalmış Steau'da?Arkadaş doğru söylemiş,şu haliyle bildiğin köy takımıdır Bucuresti.

O takımda iki senedir yıldız yok ama bize karşı 11 oynayan 3-5 oyuncu yoktu. Zaten 3 tanesi kenardan geldi o 11'deki oyunculardan.

Daha oynamayanları ya da gönderilenleri saymıyorum.

Romen futbolunun Avrupadaki tek ekolü Steau Bükreşe haksızlık yapıyorsun , Twente desen anlıcamda

Bize ne steau'nun yıldızlarından yahu. Yendi işte fener, köy takımı möy takımı. Bu kadar uzatmaya ne gerek var?..

Romen futbolunun Avrupadaki tek ekolü Steau Bükreşe haksızlık yapıyorsun , Twente desen anlıcamda

Ekol olmak marifet mi sence?

Ben sana bir sürü büyük ligden bir sürü ekol göstereyim kaçı şu an Avrupa'da veya göz önünde?

Anderlecth nerede?

Eski C.Brugge nerede?

Ekol olmak marifet değil. Önemli olan şu anda ne yaptıkları, ne durumda oldukları. Ayrıca geçen sene bizi elerlerken siz köy takımı diyordunuz. Eğleniyordunuz. Şimdi siz yenince neden bir anda ekol oldular, çok iyi takım oldular.

Sizin yendiğiniz Steau bizim iki maçta 7 gol attığımız Dinamo'nun gerisinde yerel liglerinde.

Buna ne diyeceksiniz?

Hala mı savunacaksınız bana Steau'yu?

Ekol olmak marifet mi sence?

Ben sana bir sürü büyük ligden bir sürü ekol göstereyim kaçı şu an Avrupa'da veya göz önünde?

Anderlecth nerede?

Eski C.Brugge nerede?

Ekol olmak marifet değil. Önemli olan şu anda ne yaptıkları ne durumda oldukları. Ayrıca geçen sene bizi elerlerken siz köy takımı diyordunuz. Eğleniyordunuz. Şimdi siz yenince neden bir anda ekol oldular, çok iyi takım oldular.

Sizin yendiğiniz Steau bizim iki maçta 7 gol attığımız Dinamo'nun gerisinde yerel liglerinde.

Buna ne diyeceksiniz?

Hala mı savunacaksınız bana Steau'yu?

Bu sene Steau'nun zor durumda olduğunu bende biliyorum

ben köy takımı denmesine karşıyım , tabiki nerde eski Kızılyıldız , Dinamo Kiev , Anderlecth , hatta D.Kiev 1986 yılında Kupa galiplerini kazandığı zaman 2000 yılının futbolunu oynuyorlar deniyordu onlar için

Bu sene Steau'nun zor durumda olduğunu bende biliyorum

ben köy takımı denmesine karşıyım , tabiki nerde eski Kızılyıldız , Dinamo Kiev , Anderlecth , hatta D.Kiev 1986 yılında Kupa galiplerini kazandığı zaman 2000 yılının futbolunu oynuyorlar deniyordu onlar için

Köy takımından kasıtın hakikaten bir köy takımı olmadığını ikimizde biliyoruz. Oynanan futbolun, verilen mücadelenin, eldeki başarının bir köy takımı havasında olduğunu söylüyorlar.

Ayrıca Sheriff'e kendi sahasında bir puan bırakan bir Steau'nun köy takımı sıfatını haketmesinden daha doğal hiçbirşey olamaz sanırım.

Arkadaslar, anlamadigim dun Steaua Fenerbahce'yle iyi oynadi, gl pozisyonlai buldu ama, yine yorumcular, ozellikle su mac merkezi yorumculari Fener;in iyi oynadigin soylediler. Galatasaray'in galibiyyetini kucumsemek icin ellerinden geleni yaptilar. Hatta "Bu Dinamo Bukres Romanya liginde nasil lider anlamiyorum" bile dedi... Yahu, bu Dinamo dedigin takim ligde Steaua'yi da yendi...

Arkadaslar, anlamadigim dun Steaua Fenerbahce'yle iyi oynadi, gl pozisyonlai buldu ama, yine yorumcular, ozellikle su mac merkezi yorumculari Fener;in iyi oynadigin soylediler. Galatasaray'in galibiyyetini kucumsemek icin ellerinden geleni yaptilar. Hatta "Bu Dinamo Bukres Romanya liginde nasil lider anlamiyorum" bile dedi... Yahu, bu Dinamo dedigin takim ligde Steaua'yi da yendi...

doğru steaua zaman zaman iyi oynadı baskılı oynadı ama fenerbahçenin her atağı gol pozisyonuydu. adamları defans ve kalecileri rezalet. defansta kademe anlayışı sıfır. Fenerbahçe iyi veya kötü ama akıllı oynadı.

doğru steaua zaman zaman iyi oynadı baskılı oynadı ama fenerbahçenin her atağı gol pozisyonuydu. adamları defans ve kalecileri rezalet. defansta kademe anlayışı sıfır. Fenerbahçe iyi veya kötü ama akıllı oynadı.

Katilmiyorum, Steaua gol atmak icin yetereince sans yakaladi, ama, iyi pasla degerlendirecek oyunculari yoktu. Defanslarina gelince bir sey diyemeyecegim.... Hatali goler yediler ama, Fenerbahce'nin de defansinin iyi oldugu, en onemlisi mehsur kontrollu oyunu hayalden oteye gecmeyen bir dusunce. Ha biz neden yenemedik.? Cevabi daha cok bizim oyucnularda sakli...

Fb ile Gs'nin zor maçları 5.hafta da , liderlik maçları olucak

Liverpool ile B.Münich'inde euro lige geleceğini varsayarsak grup liderliğinin ne kadar önemli olduğu görülüyor

Üst Alt