Avrupa Ligi H Grubu | Fenerbahçe SK 3-1 FC Steaua Bucureşti | Maç Sonucu - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Avrupa Ligi H Grubu | Fenerbahçe SK 3-1 FC Steaua Bucureşti | Maç Sonucu

Cevap: A.L. H Grubu | Fenerbahçe SK - FC Steaua Bucureşti | 5 Kasım | 22:05

fener golü erken atarsa Steau yener fener gol atmazsa maç berabere biter

Cevap: Avrupa Ligi H Grubu | Fenerbahçe SK - FC Steaua Bucureşti | 5 Kasım | 22:05

Fener için deplasmandan çok daha zor maç olacaktır. Adamlar tam deplasman takımı fener ilk golü yerse maçı çok zor çevirir ama golü atarsa Steau'yu rahat geçer.

Umarım fener kazanır 2 takımda ilerlesin puana ihtiyaç var.

Cevap: Avrupa Ligi H Grubu | Fenerbahçe SK - FC Steaua Bucureşti | 5 Kasım | 22:05

Fener'e bir yunan takımı çıksa da bizim maçta yaptıklarını Avrupa'da da yapsalar keşke.

Neyse, Fener alır bu maçı; 2-1 tahminim.

Cevap: Avrupa Ligi H Grubu | Fenerbahçe SK - FC Steaua Bucureşti | 5 Kasım | 22:05 |

Fb bu maçtan 1 puan dahi alsa gruptan çıkmayı garantiler.Daum her zamanki düzeniyle çıkacaktır maça.Bu yüzden avantajlılar bana kalırsa.Steua için son şans,mutlak galip gelmeleri gerek.Bu da onlar için önemli bir dezavantaj.Tatsız tuzsuz bir maç olur,ya berabere biter ya da fb kazanır...Bu arada ülke puanı falan iyi hoşta,söz konusu fb'yi desteklemek olunca,iş değişiyor :) hiç içimden gelmiyor...

Cevap: Avrupa Ligi H Grubu | Fenerbahçe SK - FC Steaua Bucureşti | 5 Kasım | 22:05 |

Steaua'nın gücünü ilk maçta gördük,Kadıköy'den puanla çıkmaları zor.

Başarılar Steaua, yenemiyorsanız bile fb'nin bir kaç oyuncusunu haşat edin, o da yeter.

Steau gercekten cok kötü durumda. Bükres de oynanan macta cok beceriksiz bir takim izlemini biraktilar bende. Nedense bu macta gol atacaklarini düsünmüyorum.

Fenerbahce büyük ihtimal kazanacaktir.

Neye şaşırıyorum biliyor musunuz? Beşiktaş - Wolfsburg maçının ilk sayfası Beşiktaş'a başarı dilekleriyle doluyken aynı forumda Steaua'ya dilenen başarılar... İlginç... Şahsen ben bunu Fenerbahçe'de göremiyorum. Hayır evet kimi Fenerbahçeliler de Avrupada bile rakipleri destekliyor ama Dinamo'yu destekleyen Wolfsburg'u da destekliyor. Galatasaray'ı destekleyen Beşiktaş'ı da destekliyor.

Bu arada Galatasaray'a da Beşiktaş'a da başarılar...

Neye şaşırıyorum biliyor musunuz? Beşiktaş - Wolfsburg maçının ilk sayfası Beşiktaş'a başarı dilekleriyle doluyken aynı forumda Steaua'ya dilenen başarılar... İlginç... Şahsen ben bunu Fenerbahçe'de göremiyorum. Hayır evet kimi Fenerbahçeliler de Avrupada bile rakipleri destekliyor ama Dinamo'yu destekleyen Wolfsburg'u da destekliyor. Galatasaray'ı destekleyen Beşiktaş'ı da destekliyor.

Antuda 50 sayfa hakaret varken ne alaka başarı dilemek. Beter olur inşallah fener. Zerre üzülmem.

Fener paf takımıyla çıksın gene kazanır,o derece kötü bir takım olmuş steaua.

Antuda 50 sayfa hakaret varken ne alaka başarı dilemek. Beter olur inşallah fener. Zerre üzülmem.

Ben yok demiyorum ki evet var. Fener'de de var. Galatasaray'da da var. Olmaması gerekir ama var... Bunu kim çıkardıysa da Allah belasını versin.

Ben yok demiyorum ki evet var. Fener'de de var. Galatasaray'da da var. Olmaması gerekir ama var... Bunu kim çıkardıysa da Allah belasını versin.

tum turkiyeye artik bikti fenerden.

tum pisliklerin ciktigi kulup oldu son yillarda.

dogal olarak icimizde insan sevgisi kalmadi.

aziz yildirim baskaniniz olmasin bunlari cikaran?

tum turkiyeye artik bikti fenerden.

tum pisliklerin ciktigi kulup oldu son yillarda.

dogal olarak icimizde insan sevgisi kalmadi.

aziz yildirim baskaniniz olmasin bunlari cikaran?

Ne alakası var arkadaşım ben çocukken de vardı bu... Bunu çıkaran Cengiz Çandar'dır.

Aziz Yıldırım'ın hakkını ödeyemez Fenerbahçe. Ayrıca tüm Türkiye bıkmadı siz bıktınız. :)

Kimi Fener'liler? Azınlıkmış gibi yazmışsın?

Trömsö maçı hala konuşuluyor.

"Fransız takımını tutacağıma bilmemkimi tutarım" deniyor.

Antu denilen çöplüğü baya okudum zamanında, ne Galatasaray'a ne de BJK'ye Avrupa'da başarı dileyen taraftar var orada. Arada Galatasaray'lılar çıkıp insan gibi yazmaya çalışıyor ama hemen atılıyorlar. Buradan çok farklı yani.

Sen misal rahat rahat yorum yapabiliyorsun, kimse küfür etmiyor sana, insanları azarlar gibi mesajların var arada, o durumda bile ceza almıyorsun, senin takımına f5 gibi kısaltmalar yakıştırmıyoruz biz vs...

Neyse ben kendi nedenimi söyleyeyim; Beşiktaş'ı destekliyorum; çünkü BJK'den nefret etmiyorum, Türk takımıdır, kazansın isterim.

Fener'i desteklemiyorum; çünkü Fener'den nefret ediyorum. Türk takımı da değil zaten... "özerk cumhuriyet"siniz siz, bu yüzden ülke puanı açısından da sorun teşkil etmiyorsunuz.

Kimi Fener'liler? Azınlıkmış gibi yazmışsın?

Trömsö maçı hala konuşuluyor.

"Fransız takımını tutacağıma bilmemkimi tutarım" deniyor.

Antu denilen çöplüğü baya okudum zamanında, ne Galatasaray'a ne de BJK'ye Avrupa'da başarı dileyen taraftar var orada. Arada Galatasaray'lılar çıkıp insan gibi yazmaya çalışıyor ama hemen atılıyorlar. Buradan çok farklı yani.

Sen misal rahat rahat yorum yapabiliyorsun, kimse küfür etmiyor sana, insanları azarlar gibi mesajların var arada, o durumda bile ceza almıyorsun, senin takımına f5 gibi kısaltmalar yakıştırmıyoruz biz vs...

Neyse ben kendi nedenimi söyleyeyim; Beşiktaş'ı destekliyorum; çünkü BJK'den nefret etmiyorum, Türk takımıdır, kazansın isterim.

Fener'i desteklemiyorum; çünkü Fener'den nefret ediyorum. Türk takımı da değil zaten... "özerk cumhuriyet"siniz siz, bu yüzden ülke puanı açısından da sorun teşkil etmiyorsunuz.

Ben zaten olmadığını inkar etmedim. Var, ne yazık ki olacaktır da...

Samed ben %100 fenerin kazanmasını istiyorum. Yenemese bile kesinlikle yenilmmemeli. Romenlerle büyük bir puan savaşı içindeyiz. ŞL ne direk 2 takım göndermenin yolu bunlardan geçiyor. Açıkcası Avrupa da fener kupa fln alamasın onda fanatiğim amna kesinlikle çeyrek ve yarı ya gitmesini isterim.

Türk takımları olmayınca ŞL de izlenmiyor UEFA da.. İşin gerçeği bu.

Üst Alt