Avrupa Ligi H Grubu | Steaua Bükreş 0 - 1 Fenerbahçe | 22 Ekim | Maç Sonu.. - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Avrupa Ligi H Grubu | Steaua Bükreş 0 - 1 Fenerbahçe | 22 Ekim | Maç Sonu..

Cevap: Avrupa Ligi H Grubu | Steaua Bükreş - Fenerbahçe | 22 Ekim | 20.00

Biz çooook yetenekli oyuncu gördük Hurmacı gibi, hepsi yalan oldu gitti FB değirmeninde. Tarık'lar, Aygün'ler, İlhan'lar.... Biraz daha zorlasan 11 kuracak adam sayarsın.

Hadi bakalım hayırlısı, hayırsız olur inşallah

Vallaha bilemeyiz onu.Ben pek takip etmedim ama izlediğim kadarıyla yetenekli bir futbolcu.Belkide Arda'dan iyi çıkacak.

yani iyi cikacak bence de, ben de cok umutluyum bu adamdan, ama sen ligde toplam 10-15 dakika oynatip sonra steaua gibi girencli bir takimla deplasmanda oynadigin macta ilk 11'e koyuyorsan sakat birseyler var. madem bu macta oynama ihtimali vardi, oyleyse en azindan antep macinda ikinci yari adam gibi bir yerde sokaydin da birazcik da olsa takima alissaydi, heyecanini atsaydi, falan filan. simdi cocuk vasat oynarsa bizim basin hemen "ihih pek de is yokmus bu cocukta" diyecek, ya da daha kotusu golanski calim yedikten sonra arkadan bodoslama bilege dalaverecek, ve sonunda daha henuz dogru durust oynamadan ozer oyle ya da boyle yine takim disinda kalacak diye korkuyorum.

bu kadar basit kardesim - santos'u dinlendireydin bir iki mac, sonra onu sol beke, ozer'i de onune koyaydin, artik sol kanatla ugrasmaktan vazgeceydin. santos yorulunca da carlos'u koyardin yerine 60-70'te. cildirmamak isten degil.

Mac cok zevksiz gececek bastan izlemiyecem, skora göre bakarim maca.

Bogdan Stancu sakatmı? Geçen yıl Unirea Urziceni yi şampiyon yapan adamı almışlar oynatıyorlar mı?

22102009890.jpg

22102009891.jpg

Cevap: Avrupa Ligi H Grubu | Steaua Bükreş 0 - 0 Fenerbahçe | 22 Ekim | Maç Devam Edi

Uydudan tnt sifreye girmemis, su an mac gösteriyor bende, serefsizler bizim maclara niye sifre koydunuzki ....

Cevap: Avrupa Ligi H Grubu | Steaua Bükreş 0 - 0 Fenerbahçe | 22 Ekim | Maç Devam Edi

Geçen seneki Steaua'dan eser yok. Tribünlerde sessiz. Bizim maç nasıldı öyle.

Cevap: Avrupa Ligi H Grubu | Steaua Bükreş 0 - 0 Fenerbahçe | 22 Ekim | TNT | İlk Yar

kapetanos ortaya çıkarsa gol olurdu

Bilicadan böyle hareketleri hafta sonunda da bekliyoruz :D

Cevap: Avrupa Ligi H Grubu | Steaua Bükreş 0 - 0 Fenerbahçe | 22 Ekim | TNT | İlk Yar

soccer2 yi önerdigim arkadaslar, kanal acildi maci izliyebilirsiniz...

Üst Alt