Avrupa Ligi - Rakibimiz Atletico Madrid - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Avrupa Ligi - Rakibimiz Atletico Madrid

Cevap: Avrupa Ligi Eşleşme İhtimalleri (Liverpool ihtimaller arasında)

Liverpool gelsin de,ben şimdiki halimizle bir 4-5 yiyeceğimiz kanısındayım.Ha yarı finale falan çıkarsak er ya da geç gelecek,ne kadar erken rezil olursak o kadar iyidir.

İçine doğan mı yoksa istediğin mi ? :p

İçime doğup istediğim :D

Herkes böyle bi dev gelsin isteğinde ama ben öyle düşünmüyorum. Biraz puan toplamaya ihtiyacımız var. Tur atlayalım ki katsayı puanımız artsın sonra 4.torbalarda sürünmeyelim. Şanslı kuralar çekelim. Onları geçeriz , elbet gelir Liverpool , Juventus..

Travis Beagent'in bir lafi vardi; "to be the best you gota beat the best", iste biz de bunu yapacagiz. Kendimizi zorda test etmeliyiz, korkunun ecele faydasi yok.

Bizde muhtesem oynamıyoruz belki ama liverpoolun bu sene sadece adı buyuk yol gecen hanı bu sene liverpool eger liverpool cıkar ve elersek bu bizim icin milad olur bence hem avrupa icin hem lig icin

Travis Beagent'in bir lafi vardi; "to be the best you gota beat the best", iste biz de bunu yapacagiz. Kendimizi zorda test etmeliyiz, korkunun ecele faydasi yok.

Valla daha ilk turdan elenirsek hem demoralize olma şansımız var hem de Rijkaard dediniz fos çıktı yorumları da artar. Sonra ne Travis kurtarır ne de Beagent.

Güzel futbol iyi rakiple oynanır.

Liverpool iyi gelir bünyemize çok eminim bundan.

Valla daha ilk turdan elenirsek hem demoralize olma şansımız var hem de Rijkaard dediniz fos çıktı yorumları da artar. Sonra ne Travis kurtarır ne de Beagent.

Hep kotuyu dusunme Meric, madalyonun diger yuzune bak. Liverpool'u ele Avrupa'da hem sukse yap hem havani yakala. Rijkaard bu sene 5. olsada, ilk eslesmede elensede taraftarin bilincli olan kismi arkasinda duracaktir, bundan suphen olmasin.

Hep kotuyu dusunme Meric, madalyonun diger yuzune bak. Liverpool'u ele Avrupa'da hem sukse yap hem havani yakala. Rijkaard bu sene 5. olsada, ilk eslesmede elensede taraftarin bilincli olan kismi arkasinda duracaktir, bundan suphen olmasin.

Yapma Mete :). Ankaragücü'ne ilk mağlubiyette Rijkaard'ı gönderenler vardı :)

Neyse, ben biraz daha hafif rakip gelsin isterim. Sonuçta diğer rakipler bomboş beleş takımlar değil. Avrupa Liginde gruptan çıkıyorsa, demek ki iyi takım.

Ali Sami Yen'de bir Dünya devi görmeyeli uzun zaman geçti, Sturm Graz'ları, Cefakar Doğu Lisesi United'ları görmektense Liverpool gelsin, Juventus gelsin, biraz renklensin ASY, zaferlerin tadını çıkaralım.

Bize Liverpool, Fener'e de 2. takimim Juve ciksa, sampiyonlar liginde ceyrek final oynadigimiz seneden cok daha zevkli bir Avrupa ligi gecicek kendi adima :)

Bize Liverpool, Fener'e de 2. takimim Juve ciksa, sampiyonlar liginde ceyrek final oynadigimiz seneden cok daha zevkli bir Avrupa ligi gecicek kendi adima :)

Bize Juventus, Karşı yakaspor'a da Liverpool gelsin, finalde de Liverpool'u yenerek kupayı kazanalım. :2_thumbs_up_-_anima

Cevap: Avrupa Ligi muhtemel tahminleri..

Ya onlar da adam gibi oynarsa? Kewell eski takımına çakıcan diye elenmeyi göze alamayız..:)

:D

Orası öyle ama ben sezon başından beri tutturmuştum Liverpool çıkar Harry çakar diye, aynen devam.

Ayrıca Rubin Kazan ve Atletico Madrid gibi takımların bizim takım yapımız için çok daha zor olduğunu düşünüyorum.

Liverpool'da adından küçük oynayan bir takım an itibariyle, hem motivasyon sorununu bırak ekstra bir motivasyon olur, hem de adından küçük oynaması nedeniyle işimiz de kolaylaşır.

Ayrıca Harry faktörü var benim için tabii, bunun üstüne ASY'de Torres ve Gerrard görmek var.

Bunun üstüne kaybetsek bile ezilmeyeceğimize eminim, kalecimiz falanda kurtarmayacak. Eğer yenersek bunun futbolcular için sağlayacağı "özgüven"i düşünemiyorum bile. Sürekli bir özgüven meselesinden bahsediyordu teknik adamlar, al sana fırsat :)

Yenilirsek de özgüven kaybı falan olmaz, ayrıca taraftar da vurun, kırından öte Liverpool'a karşı futbol bekler, bununla memnun olabilir.

Artı üzerine artı var ortada..

:D

Orası öyle ama ben sezon başından beri tutturmuştum Liverpool çıkar Harry çakar diye, aynen devam.

Ayrıca Rubin Kazan ve Atletico Madrid gibi takımların bizim takım yapımız için çok daha zor olduğunu düşünüyorum.

Liverpool'da adından küçük oynayan bir takım an itibariyle, hem motivasyon sorununu bırak ekstra bir motivasyon olur, hem de adından küçük oynaması nedeniyle işimiz de kolaylaşır.

Ayrıca Harry faktörü var benim için tabii, bunun üstüne ASY'de Torres ve Gerrard görmek var.

Bunun üstüne kaybetsek bile ezilmeyeceğimize eminim, kalecimiz falanda kurtarmayacak. Eğer yenersek bunun futbolcular için sağlayacağı "özgüven"i düşünemiyorum bile. Sürekli bir özgüven meselesinden bahsediyordu teknik adamlar, al sana fırsat :)

Yenilirsek de özgüven kaybı falan olmaz, ayrıca taraftar da vurun, kırından öte Liverpool'a karşı futbol bekler, bununla memnun olabilir.

Artı üzerine artı var ortada..

En azından çeyrek finalde gelse olmaz mı?

En azından çeyrek finalde gelse olmaz mı?

çeyrek finalde de başkası çıkar.

Ne kadar büyük takımla oynarsak o kadar faydadır bu gelecek için diye düşünüyorum, takım ruhunu oturtmak için. Ama mesela çıkarız ama çeyrek finalde Rubin Kazan'da çıkabilir. Büyük takımla oynamak her zaman tercihimdir. Ona elenmek de her zaman tercihimdir. Risk yönetimi olarak daha karlı bir iş bence.

Hayırlısı olsun.

Edit: O zamanında birkaç kişi dışında adı sanı duyulmamış Galatasaray kadrosu da zaten öylesine takımları yenerek efsane olmadı hani, hatırlamakta fayda var, böyle şeyler için hiçbir zaman "erken" değil bu. Düşüp kalkmadan koşmayı öğrenebilen kişi yoktur hani.

İlk mac subat 18 o zamana kadar baros falan toparlar savunma ve ortasahayada takviye yapmıs oluruz kura sansıda yanımızda olursa 8 e bile kalabiliriz

Üst Alt