Avrupa Ligi - Rakibimiz Atletico Madrid - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Avrupa Ligi - Rakibimiz Atletico Madrid

Cevap: Avrupa Ligi Eşleşme İhtimalleri (Liverpool ihtimaller arasında)

Hafif bir takım çekelim ısınmamız lazım öyle şak diye dev bir takım gelirse ben şansızımızın olduğunu sanmıyorum,Liverpool bence İngiltere'nin en tehlikeli takımı her ne kadar Daddy cool gazına gelsenizde valla öper giderler duygusal bakmamak gerek.

Benim anlamadigim Liverpool ve Atletico nasil Kazan ve Unireadan daha dusuk bir torbada olabilirler. Liverpool ve Atletico Ufa puan listesinde diger iki takimdan daha iyi durumda degiller mi?

Benim anlamadigim Liverpool ve Atletico nasil Kazan ve Unireadan daha dusuk bir torbada olabilirler. Liverpool ve Atletico Ufa puan listesinde diger iki takimdan daha iyi durumda degiller mi?

Gruplardaki duruma bakılıyor. Yani o sene ne yaptıysan o.

Şu savunma ve ortasahaya herkesin kafasındaki isimler bir alınsa inşallah başarılı oluruz. Hedefi büyük koymak lazım ama beklentiyi düşürmek.

öncelikle bizim bir toparlanmamız lazım

toparlanamazsak hepsi yenebilir toparlanırsak biz hepsini yenebilecek güçteyiz

Aman Liverpool Fener´e düsmesin..Adamlarin bu Kötü giden Sezonunda yener menerler 95 deki ManU gaalibiyetleri gibi bir ömür boyu agizlarinda sakiz gibi dolasir...

Rubin Kazan zaten Avrupa Ligi grup ikincileri ile aynı torbada olacak (yani muhtemel rakiplerimiz arasında)

Liverpool'un Unirea'dan geride olması da bu sene Şampiyonlar Ligi'ndeki puanı düşük olduğu için. Liverpool'un gruplarda 7 puanı var, Unirea'nın 8. Sadece buna bakılıyor.

Grup üçüncüleri:

Unirea Urziceni: 8 puan 0 averaj

Juventus: 8 puan -3 averaj

Wolfsburg: 7 puan +1 averaj

Marsilya: 7 puan 0 averaj

---

Liverpool: 7 puan -2 averaj

Rubin Kazan: 6 puan -3 averaj

Standart Liege: 5 puan -2 averaj

Atletico Madrid: 3 puan -9 averaj

Üsttekiler Avrupa Ligi grup liderleri ile aynı torbada yer alacaklar ve grup ikincileri ile eşleşecekler. (veya alttaki 4 ile de eşleşebilirler)

Alttakiler Avrupa Ligi grup ikincileri ile aynı torbada yer alacaklar ve grup liderleri ile eşleşecekler (veya üstteki 4 ile de eşleşebilirler)

Avrupa Ligi grup liderleri ve üstteki 4 takım ilk maçı deplasmanda oynayacak.

Burada umut etmemiz gereken hem biz Liverpool gibi takımları şimdiden çekmeyelim, hem de güçlü takımlar mümkün olduğunda birbirine çıksın ve birbirlerini yesinler. Atıyorum Liverpool-Valencia falan olabilir :)

Olası rakipler son durum:

Liverpool

Rubin Kazan

Standart Liege

Atletico Madrid

Ajax/Anderlecht/Dinamo Zagreb

Valencia/Lille/Genoa

Hamburg/Hapoel Tel Aviv

Hertha Berlin/Herenveen

Roma/Basel/Fulham

Villarreal

Twente/Sheriff

Everton

Club Brugge/Toulouse

Sparta Prag/FC Kobenhavn

Atlethic Bilbao/Werder Bremen

*Koyu renkliler kesin muhtemel rakiplerimizdir

** "/" işareti ile aynı satırda olanlardan bir tanesi de muhtemel rakibimiz olacaktır.

*** Sadece matematiksel olarak kesinleşenler elenmiştir. Özellikle 3 takımdan birinin olası olduğu durumlarda bazı takımların gelme olasılığı düşüktür ama hala bir ihtimal olduğu için yazdım.

Not: ilk mesajda yazıyormuş olası rakipler ancak bazı hatalar var. Örneğin Twente garanti gibi yazılmış ama daha garanti değil veya Ajax'ın grup liderliği garanti yazılmış ama değil.

Standart Liege ile eşleşmeyelimde.. Emin olun bize çok ters gelir!

GERÇEKÇİ OLUN...

Topal, Sarp, Barış, Servet, Zan, Hakan Balta...

Eğer ocak'ta transfer yapılmazsa, birşey yapmamız imkansız gibi...

Liverpool rakip olabilir!

UEFA Avrupa Ligi'nde gruplarında lider olan F.Bahçe ve Galatasaray'ın ikinci turda Devler Ligi'nden gelebilecek ilk muhtemel rakipleri en kötü puan ve averaja sahip grup üçüncülerinden Liverpool, Standard Liege, Rubin Kazan ve Atletico Madrid oldu.

Wolfsburg, Unirea Urziceni, Juventus ve Marsilya ise Avrupa Ligi'nde seribaşı olacak. Kuralar 18 Aralık'ta çekilecek.

Torbaların dağılımı şu şekilde olacak:

12 grup birincisi +

(Sporting Lizbon, F.Bahçe, G.Saray, Salzburg, Shaktar Donetsk, PSV ve Benfica gruplarını son hafta maçları öncesi lider bitirmeyi garantileyen ekipler)

Marsilya

Wolfsburg

Unirea Urziceni

Juventus

12 grup ikincisi +

(Villarreal, Everton gruplarını son hafta maçları öncesi 2. sırada bitirmeyi garantiledi)

Liverpool

Standard Liege

Rubin Kazan

Atletico Madrid

Liverpool'u niye o kadar büyütüyorsunuz gözünüzde anlamadım ki... Ligde çöp tenekesi oldular, Avrupa'da da keza kötüler... Biz bu adamları burada yendik, orada da 3-0'dan gelip neredeyse yeniyorduk. Fazla bir numaraları yok.

Liverpool'u niye o kadar büyütüyorsunuz gözünüzde anlamadım ki... Ligde çöp tenekesi oldular, Avrupa'da da keza kötüler... Biz bu adamları burada yendik, orada da 3-0'dan gelip neredeyse yeniyorduk. Fazla bir numaraları yok.

Liverpool'u çantada keklik görmen için Barcelona gibi takımın olması gerek.Senin Servet ve Topal'ına ne duygular yaşatır o Anfield valla kevgire çevirirler adamı,bakmayın kötü gittiğine.

Seret - Gökhan Zan

Karşılarında ise Torres

Bu örnek birşeyler açıklar sana sanırım

Evet burda yendik.Gofretine maç yaptık zaten.Adamlar bi ton eksikle gelmişti.Ayrıca Bjk de yendi onları ama orda madara oldular.Bilmem biz kendimizi nerelerde görüyoruz.Hani bu iş kadro da Kewell,Elano olmasıyla olmuyo.Önemli olan takım olabilmek ki zaten biz onların seviyesinde değiliz kadro olarak.Nasıl kafa tutuyosunuz onu anlamadım

Tweety gelsin. 4-3-3 oynayanların çarpışması olsun.

Üst Alt