Avrupa Ligi - Rakibimiz Atletico Madrid - Sayfa 71 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Avrupa Ligi - Rakibimiz Atletico Madrid

Cevap: Avrupa Ligi - Rakibimiz Atletico Madrid

Durumları kötü olsada bi tabir vardır Lig başka Avrupa başka diye o yüzden her haliyle tehlikeli bir takım Atletico ordan alacagımız bir beraberlik yada galibiyet tabikide çok güzel olur. gol atacagımızı düşünüyorum ama yenermiyiz bilemem tabi daha 20 gün var.

Yeneceğiz hem de eze eze. (bakınız Pana maçı) Galatasaray da ligde başka Avrupa'da başka oynuyor. Üstelik defansda Kewel'ı oynatmak zorunda kalmayacağız. :)

Beraberlik olursa üzülün derim başka birşey demem. Eğer Galatasaray Madrid'i nasıl geçeceğiz diye düşünüyorsa bence bıraksın Avrupa'yı felan.

Elimizdeki kadroya ve kadronun başındaki adamın kim olduğuna bakın sonra bir daha muhasebesini yapın. A. Madrid de kim. Dandik bir İspanyol takımı...

Hani forumda soruyorlar ya izledin mi de konuşuyorsun diye; Yarı hayatım orada geçti; kimse sormasın bana sen hiç izledin mi Madrid'i diye. İzledim. Galatasaray'ın çeyreği yapmaz.

Kasımpaşa ancak Fener gibi şişirilmiş takımlara tehlikelii. Ne yaptığını bilen takımlara karşı hikaye.

Belli olmaz.:) Futbol bu. Ama bence bizim bu seneki Sivas'a daha çok benziyor. Son birkaç senedir neler yapan takım bu sene ortalarda yok. Sanırım bu büyük düşüşün sebebi Sivas gibi kadroyu ciddi anlamda bozmaktan kaynaklanıyor. Sezon başında transfer yapmadan sadece oyuncu gönderdiler. Yaptıkları 3 transfer var, 3'ü de kaleci.:)

Belli olmaz.:) Futbol bu. Ama bence bizim bu seneki Sivas'a daha çok benziyor. Son birkaç senedir neler yapan takım bu sene ortalarda yok. Sanırım bu büyük düşüşün sebebi Sivas gibi kadroyu ciddi anlamda bozmaktan kaynaklanıyor. Sezon başında transfer yapmadan sadece oyuncu gönderdiler. Yaptıkları 3 transfer var, 3'ü de kaleci.:)

Kısaca: Madrid'i orada ve burada yenemezsek, tur atlasak bile başarız olmuşuz demektir.

Madird'in adı kalmış vahı gitmiş bir takım. Forlan'ı çıkar geriye bir şey kalmaz. (biz mi alsak ne yapsak acaba)

Ben kuranın çekildiği ilk gün zaten eleyeceğimize inanıyordum. Transferler gelmeden önce hemde. Çünkü böyle büyük çapta transferler geleceğini biliyordum.:) Bekliyordum diyelim ya da.:)

Ben kuranın çekildiği ilk gün zaten eleyeceğimize inanıyordum. Transferler gelmeden önce hemde. Çünkü böyle büyük çapta transferler geleceğini biliyordum.:) Bekliyordum diyelim ya da.:)

Ben kuradan çok sonra haberim oldu, diğer olası takımları da bilmiyordum. (İstanbul'da olmadığım zaman internete sık giremiyorum) Öğrendiğim zaman sevindim, kolay bir takım diye.

Örneğin Fenere geçmiş olsun. Bize Lille çıkmasını istemezdim. Bence Fener'e lille çıkacaına şimdiden Liverpool çıksa daha iyiydi. En azından Liverpool'a elendik diyebilirlerdi.

Ne oldu eledik de haberimiz mi yok?:)

Yok yahu, ilk kura çıktığındaki görüşümü söyledim. Gerçi bu görüşümü hala aynı ve daha kuvvetlendi.:)

Niye sen çok mu ümitsizsin?:)

Edit: Eklemeyi unuttum. Ben geçen sene Hamburg'a kadar her oynadığımız takımda skorları önceden bildim.:) Hatta Hamburg'ta bile bildim. Lanet olsun o bildiğim, hissettiğim güne.:p:DHislerim tuttu genelde.:) Benfica deplasmanı ve Bordeaux turları da dahil. En çok çekinilenler.:)

Yeneceğiz hem de eze eze. (bakınız Pana maçı) Galatasaray da ligde başka Avrupa'da başka oynuyor. Üstelik defansda Kewel'ı oynatmak zorunda kalmayacağız. :)

Beraberlik olursa üzülün derim başka birşey demem. Eğer Galatasaray Madrid'i nasıl geçeceğiz diye düşünüyorsa bence bıraksın Avrupa'yı felan.

Elimizdeki kadroya ve kadronun başındaki adamın kim olduğuna bakın sonra bir daha muhasebesini yapın. A. Madrid de kim. Dandik bir İspanyol takımı...

Hani forumda soruyorlar ya izledin mi de konuşuyorsun diye; Yarı hayatım orada geçti; kimse sormasın bana sen hiç izledin mi Madrid'i diye. İzledim. Galatasaray'ın çeyreği yapmaz.

Futbol bu sonucu ve neyi ne olucagı öncede kestirilmeyen bir oyundur. sonuçta bir oyun 90 dakika iyi oynarsın ama rakip bi kere gelir golu atar kazanır. şimdiden bişey denilmez ama tabi mantık düşünüldügünde takımımız daha üstün. ama herşeyde oldugu gibi bişeyler yapılmadan bişeyler kazanılmaz. ama zorlanalım yada zorlanmayalım biz bu turu geçmeye daha yakınız tabi futbol bu belli omaz.

Yok yahu, ilk kura çıktığındaki görüşümü söyledim. Gerçi bu görüşümü hala aynı ve daha kuvvetlendi.:)

Niye sen çok mu ümitsizsin?:)

Edit: Eklemeyi unuttum. Ben geçen sene Hamburg'a kadar her oynadığımız takımda skorları önceden bildim.:) Hatta Hamburg'ta bile bildim. Lanet olsun o bildiğim, hissettiğim güne.:p:DHislerim tuttu genelde.:) Benfica deplasmanı ve Bordeaux turları da dahil. En çok çekinilenler.:)

Senle konuşmuştuk zaten bu mevzuuyu. Futbolcuları kıyaslamıştık falan:) Ümitsiz değilim ama ümitli de değilim. Sonuç ne olursa olsun şaşırmam.

Bu arada skorları bildiysen helal olsun yahu:) Hamburg maçını bilemediklerinden sayma o maç değildi. Depremdi, felaketti başka birşeydi:(

Senle konuşmuştuk zaten bu mevzuuyu. Futbolcuları kıyaslamıştık falan:) Ümitsiz değilim ama ümitli de değilim. Sonuç ne olursa olsun şaşırmam.

Bu arada skorları bildiysen helal olsun yahu:) Hamburg maçını bilemediklerinden sayma o maç değildi. Depremdi, felaketti başka birşeydi:(

Ya şöyle söyleyeyim. Olympiakos'u kesin yeneriz dedim, yendik. Benfica deplasmanına gittik, çok formdalar, yeneriz dedim, yendik. Metalist'te tırsıyordum, korktuğum başıma geldi.:D Hertha'da aynı.

Sonra Bordeaux'u eleriz kesin dedim, eledik. Kimse inanmıyordu yahu bana. İlk maçtan sonra inananlar oldu, o ayrı. Ne bileyim içime bir his doğuyor ve tutuyor. Hamburg'ta da o Ümit'in golü sayılmayınca, o an dedim ki, "elendik".:) Niyeyse o gol beni bu fikre itti. O gole kadar eleyeceğimize yürekten inanıyordum.1-1'le dahi.:)

O kıyaslamayı da hatırlıyorum. Boşver onları. Çok şey değişti o günden bugüne sende biliyorsun.:)

Valla forvetsiz bu takıma nasıl gol atar Galatasaray bilemiyorum... Yine orta saha-forvet hattı arasında oynaması gereken oyuncular, Baros'un, Jo'nun pozisyonunda oynarsa, gol mol atamayız, bir de tabiki onların gol silahları Kayseri ya da Antalya'ya benzemez... Top yapacak adamları orta sahaya koymak zorundayız... Topal Sarp Elano hiç bir işe yaramıyor, çünkü Elano dışında Sarp mücadele etsede topla birşey yaratamıyor, Topal'ı zaten konuşmaya gerek yok... Eğer yine Arda forvet oynayacaksa, Ayhan'ı almaktan başka çare yok, çünkü en azından topla oynayabiliyor Ayhan...

______________Leo Franco__________________

Sabri_______Neill____________Emre________ ?(Hakan)

________Elano_______Sarp________Ayhan________

_____Arda Turan_____Keita________Caner_________

Ben böyle bir kadro kurardım... Sabri ve Hakan umarım yetişir bu maçlara...

______________Leo Franco__________________

Sabri_______Emre____________Neill________ Hakan(Caner)

________Topal_______

________Sarp________Elano________

_____Arda Turan_____Caner(Santos)________

___________Keita_________

Üst Alt