Avrupa Ligi - Rakibimiz Atletico Madrid - Sayfa 72 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Avrupa Ligi - Rakibimiz Atletico Madrid

Cevap: Avrupa Ligi - Rakibimiz Atletico Madrid

Arkadaşlar şu bilet işini detaylıca anlatırsanız çok iyi olur. Bildiğim kadarıyla bizim biletler sadece İstanbul'da satılıyor, bilet alanlar nasıl aldıklarını, ne gerektiğini söylerse faydası olur. Pasaport gibi belgeler gerekiyor sanırım. Bir kişi kaç bilet alabilir?

Valla forvetsiz bu takıma nasıl gol atar Galatasaray bilemiyorum... Yine orta saha-forvet hattı arasında oynaması gereken oyuncular, Baros'un, Jo'nun pozisyonunda oynarsa, gol mol atamayız, bir de tabiki onların gol silahları Kayseri ya da Antalya'ya benzemez... Top yapacak adamları orta sahaya koymak zorundayız... Topal Sarp Elano hiç bir işe yaramıyor, çünkü Elano dışında Sarp mücadele etsede topla birşey yaratamıyor, Topal'ı zaten konuşmaya gerek yok... Eğer yine Arda forvet oynayacaksa, Ayhan'ı almaktan başka çare yok, çünkü en azından topla oynayabiliyor Ayhan...

______________Leo Franco__________________

Sabri_______Neill____________Emre________ ?(Hakan)

________Elano_______Sarp________Ayhan________

_____Arda Turan_____Keita________Caner_________

Ben böyle bir kadro kurardım... Sabri ve Hakan umarım yetişir bu maçlara...

:2_thumbs_up_-_anima

Çok güzel bir kadro düşündüklerimin neredeyse aynısını yazmışsın.

Ortada Elano sağda Sarp olursa daha iyi olur.

Barış Özbek Avrupa maçlarında hep iyi oynar.Koşar,pres yapar,rakibi yorar , ek olarak atağada çıkar kanattan.Bordo maçında ilk golün asistini Barış yapmıştı.

Atletico forumlarini gezdim adamlar hic ama hic inanmiyorlar, belki mucize olabilir diyorlar.. Galatasaray rahat kazanir diyorlar :)

Deplasmanda beraberlik amacıyla çıkarsak kazanırız.Kazanmak için çıkarsak kaybederiz.ASY de kazanmak için çıkarsak fark yeriz.

PFF büyük kaptanımız Arda turan da sakatlandi ilk macta oynayamicakmis bizim sakatliklardan yuzumu gulmuyor baros kewell arda yoklar jo zaten yoq

Üst Alt