Avrupa Ligi'nde Çeyrek Final Eşleşmeleri Belli Oldu! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Avrupa Ligi'nde Çeyrek Final Eşleşmeleri Belli Oldu!

Bizim forum eşleşmeyi beğendiğine göre, beştaş yarı finale güle oynaya çıkar.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

alexandre-lacazette-lyon-lille-ligue-1-05102014_1eugyp4ke2aix1qe43d87v3i9f.jpg

Daha önce yazdım Lyon hücumda muazzam bir takım. Yani durdurulmaları çok zor. Millet sadece Lacazette'ye odaklanmış durumda ama sadece o değil . Fekir de çok çok iyi bir oyuncu mesela. Cornet çok iyi oyuncu sağ tarafta ama dün çok kötüydü neredeyse kaçırdığı goller yüzünden turu vereceklerdi Roma'ya. Hele orta sahada Tolisso diye bir eleman var ki bakın seyredin bu adamı. Şimdiden geleceğin dünya yıldızını seyretmiş olursunuz ki şu anda dahi halihazırda bir yıldız. Ama bu syrettikten sonra bizim orta sahayı seyretmeyin kafayı taşlara vurabilirsiniz.??????Yani bizim kapısında yatacağımız Ferri adamların yedeği öyle yani.

Defansta emektar Jallet çok iyi oyuncu. Stoper Mammana iyi ama daha pişmesi lazım . Onun dışında dediğim gibi defans kurgusu zayıf bence Lyon 'un. Tabiki Lyon favori ama gene de belli olmaz jimlastikçilerin de hücumu iyi çünkü...

Şuna bir dikkat..
Kupayı aldığımızda Arsenal ile G.Saray'ın Avrupa karneleri.Bu aslında ne kadar geriye gittiğimizin de bir göstergesi!!

C7Hv2HJXQAAYa4_.jpg

En iyi kurayı Celta Vigo çekti çatır çutur yarı finalde diyebiliriz.
ManU düz bi takım bjk bile eleyebilirdi bunları Anderlecht çaksa dünya umurlarında değil.
Ajax - Schalke 04 ortada.

Üşenmemiş gitmiş 1 saat onla uğraşmış beşiktaşlı kardeş
Ntvspor'da yorumlarda öyle konuşuluyodu hadi ben bir hata yaptım da senin nasıl kalın bi derin var ki suratına tükürseler yarabbi şükür diyeceğin rakip forumda yazı yazıyosun

Yazacagin her seye cevap veririm ,saygimi da bozmam ama sen once yari final kuralari iddiani bir anlat

sonra soracagin seylere yanit verecegim gordukce

Üst Alt