Avrupa Ligi'nde Çeyrek Final Eşleşmeleri Belli Oldu! - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Avrupa Ligi'nde Çeyrek Final Eşleşmeleri Belli Oldu!

İddia mı ettim anlama özürlü?

Yukarıda cevaplamışım düşün bir kuşa cevap veriyorum.

Ama senin sonunda geliyo dayak yiyerek atılacaksın o kongreden.

ben artun isimli uyeye neden yalan yanlis bilgiyle cevap verdigini soruyorum sen kongre besiktas diyorsun

rencide oluyorsun , tekrar mi getireyim attigin mesajin fotografini

bir de ntvspor diyor :)

Forumun abarttığı kadar favorilik durumu yok.Defansı sağlam olsa Lyon'un çoktan eler deriz ama sıradan bir avrupa takımından farksız defansları var.Daha iyi defans yapan turlar.Lyon'un kalecisi olmasa dün Roma 5'lik yapmıştı o baskıyla

Kalesinde kaleci olmayan bir rakibe, 10 kişi rakibine baskı kurmaktan aciz bir takıma bile turu verme raddesine gelen Beşiktaş, vasat bir rakibinden dahi tur filan alamaz. Bunun kadro kalitesi filanla alakası yok veya oyunla ilgisi yok bu psikolojik bir durum, takımın genleri ile alakalı. Beşiktaş'ın turu geçme şansı yok değerindedir.

ben artun isimli uyeye neden yalan yanlis bilgiyle cevap verdigini soruyorum sen kongre besiktas diyorsun

rencide oluyorsun , tekrar mi getireyim attigin mesajin fotografini

bir de ntvspor diyor :)

Artun isimli üyemiz bu yalnış bilgi aktarımından rahatsız oluyorsa gelir söyler özür dilerim geçerim.

Senin beşiktaşlı olmanı filan geçtim okuduğunu anlamakta da sıkıntıların var yani beyin problemi.

Suratına tükürsem ah ben rahatıma düşkün adamım dersin gevşeksin çünkü

Süper FM bugün bu Radyoyu bir daha dinlemem icin israr ediyor
Ikinci sefer Besiktas marsi calacaklar ulan alti üstü Avrupa Liginde ceyrek finale ciktilar

blowtash buraya kadar
lyon herzaman GS dostu bir kulup olmustur (keita, fbnin 0 cektigi sezon nilmarin sahneye cikip sevenlerini uzmemesi vb.)

ewt reis ersun hoca elemisti galiba dogru
fi tarihinde ersen martin fln varken

qr.jpg

Hahahaha.

Bugün Fitness salonunda ilk günümdü, simdi geldim eve. Galatasaray formam ile gittim, ne tesadüf Besiktasli biri vardi.

Biraz sohbet ettik, dünkü maci izledin mi dedi. Izledim dedim, bak kupayi alacagiz dedi. Ben de bekle bi kurayi dedim. Sonra bisiklette tekrar karsilastik yarim saat falan sonra diyor "Lyon cikti, ben bu Uefa'nin bip bip bip. Cekemiyorlar bizi".

Son cümle ile bana gösterdi ki bu herif 100% gurbetci aktroller den biri. Bu arada ben de gecmis olsun dedim tabi ki Lyon lafini duyunca :asd:

Bjkliler biraz boyledir . Ortalikta yoklarken sineye cekilir ,basarili donemler gelince "senelerdir bu takimin pesinde deplasman vs...." diye uzatirlar

bizim cocuklarin da en futbolla alakasizi bile zamaninda ailesi bjk nevresim takimi almis ,topu gorse el bombasi zanneder gitti kombine aldi

neyse ki pek gitmiyor da ben nemalaniyorum

Üst Alt