Avrupa Ligi'nde Son 16 Turu Eşleşmeleri Belli Oldu! - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Avrupa Ligi'nde Son 16 Turu Eşleşmeleri Belli Oldu!

Bırak lan bu boş beleş lafları hıyarto,ciddi ciddi böyle bir şey olacak olsa sen de istemezsin geliyorsun artistlik yapıyorsun burada.
Umrumda olmaz ben bakarim kendi isimize, bu sene sampiyon olamasan zaten en az 2-3 sene bi bok yapamayacaksin, sana kalsa seneye yine sampiyonlugun en buyuk adayiyiz gercekler ile yuzles artik.Ha yaptigimiz bos muhabbet o konuda katilirim bjk uefayi alamaz biz ligde sampiyon olamayiz.

Biz konusuruz cokta fifi kimin ne dusundugu,ikinci olsak kim konusacak bizi ,smp ligi olsa durum farklida uefanin 1 esprisi yok artik.

fenerbahce_kus_kafesi.jpg

Umrumda olmaz ben bakarim kendi isimize, bu sene sampiyon olamasan zaten en az 2-3 sene bi bok yapamayacaksin, sana kalsa seneye yine sampiyonlugun en buyuk adayiyiz gercekler ile yuzles artik.Ha yaptigimiz bos muhabbet o konuda katilirim bjk uefayi alamaz biz ligde sampiyon olamayiz.

Geçen sene Bjk şampiyon demiştim sezon öncesi.Her sene her sene onu demem.Bu sene bir hava yakalamış gibiydik ama çabuk söndü.

Celta v Krasnodar

APOEL v Anderlecht

Schalke v Mönchengladbach

Lyon v Roma

Rostov v Man. United

Olympiacos v Beşiktaş

Gent v Genk

København v Ajax

Üst Alt