Avrupa Ligi'nde Son 16 Turu Eşleşmeleri Belli Oldu! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Avrupa Ligi'nde Son 16 Turu Eşleşmeleri Belli Oldu!

Son 16 ya kalan takim icin hemen kupadan bahsedilmesi de ilginc. Biraz yavas yahu.

Bu Besiktas degil miydi gece sezon gruplarda son haftaya en avantajli takim olarak girip Sporting deplasmaninda 1:0 öne gecip 10 dakika da 3 gol yiyip elenen.

Ondan önceki sezon da dalga gectikleri "köy takimi" Brügge ye iceride disarida yenilip elenen. Belki bu turu gecerler ama ondan sornaki tur en gec tokati yerler elbet.

BJK bu turu da geçsin isterim. Ülke puanı bir yana, turlar ilerledikçe giderek daha da yorucu hale geliyor böyle turnuva maçları. BJK olabildiğince yıpransın ki -takımımızın durumu itibariyle umutlar Kaf dağının ardında olsa da- belki ufak bir şansımız olsun. Yarı finalden ötesini layık görmüyorum elbette!:p...

2013 de aynı organizasyonda iyi bir performans gösteren FB' nin, şansın da yardımıyla yarı finale ulaşması, aynı zamanda bizim için de şans olmuştu. UEFA Liginin yıpratıcı etkisiyle çok kritik kırılma maçlarında kaybettikleri puanlarla ligden kopmuşlardı. Yoksa bizimkilerin performansı giderek düşerken, FB yükselişe geçmişti. Sezon sonu oluşan puan farkının bu gerçeğin üzerini örtmesi, kadronun takviye edilmesi gerekliliğinin göz ardı edilmesiyle geri dönülmesi zor kadro zaafiyeti hasıl oldu. Bunda TD-Yönetim-Basın-Taraftar olarak herkesin kusuru var. Pardon, yine konunun dışına taşmaya başladığımı farkettim:red:, burada keseyim...Demek istediğim anlaşılmıştır diye umuyorum...

BJK bu turu da geçsin isterim. Ülke puanı bir yana, turlar ilerledikçe giderek daha da yorucu hale geliyor böyle turnuva maçları. BJK olabildiğince yıpransın ki -takımımızın durumu itibariyle umutlar Kaf dağının ardında olsa da- belki ufak bir şansımız olsun. Yarı finalden ötesini layık görmüyorum elbette!:p...

2013 de aynı organizasyonda iyi bir performans gösteren FB' nin, şansın da yardımıyla yarı finale ulaşması, aynı zamanda bizim için de şans olmuştu. UEFA Liginin yıpratıcı etkisiyle çok kritik kırılma maçlarında kaybettikleri puanlarla ligden kopmuşlardı. Yoksa bizimkilerin performansı giderek düşerken, FB yükselişe geçmişti. Sezon sonu oluşan puan farkının bu gerçeğin üzerini örtmesi, kadronun takviye edilmesi gerekliliğinin göz ardı edilmesiyle geri dönülmesi zor kadro zaafiyeti hasıl oldu. Bunda TD-Yönetim-Basın-Taraftar olarak herkesin kusuru var. Pardon, yine konunun dışına taşmaya başladığımı farkettim:red:, burada keseyim...Demek istediğim anlaşılmıştır diye umuyorum...
Kura şansı yanında hakem hataları
öyle pek ahım şahım bir performans göstermedi kibirbahçe

Güzel oldu besiktasin bu takimi eler ve bu demek oluyorki besiktas ciddi ciddi asilacak bu iki macta ve tur atlarsa öyle olacak iyice yorulacaklar

Bu ne la böyle? Doğru düzgün takım kalmamış. Manu, Roma, Schalke dışında eli ayağı düzgün bir takım göremedim ben o takımlar içerisinde. Manu zaten kupayı pek sallamıyor.

Biz katılsak gelir Atletico Madrid çıkar anasını satayım yetmez bir de hakem 3 metre önündeki hentbolu görür görmezden gelir eleniriz.

Elendiler.

b4270152de6521ff9645eebcadf0ca48.jpg

SM-G925F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

kupayı alamazlar buna eminim ! ancak bizimde artık her sıkıştığımızda bizim uefa kupamız var sizin yok gibi bir argümana sığınmamız da artık kabak tadı verdi sürekli eskiyle yaşanmaz bu yüzden artık bu uefa kupasını bizim ülkeden bir takımın almasını ciddi anlamda istiyorum yoksa asla bu başarının önüne geçemeyeceğiz ! bir zamanlar ajax nottingam forest psv steau bükreş milan avrupada fırtınaydı şimdi adam yerine koyan yok 30 sene sonrada hala 2000 yılındaki zaferi konuşmak istemiyorum !!!

Hayatta istemem.O fors sadece bize ait olmalı.

Alabiliyorlarsa güçleri varsa alsınlar zaten. Alıp ş.l gitsinler bizde ilk 2 de bitirip direk ş.l gidelim.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Üst Alt