Axel Witsel Galatasaray'a Önerildi | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Axel Witsel Galatasaray'a Önerildi

Ligde kötü günler yaşayan Galatasaray'ın zayıf karnı orta sahası oldu. En çok süreyi Taylan-Berkan ikilisinin aldığı sarıkırmızılı takıma Cicaldau ve Pulgar da bu bölgeye çare olamadı.

Yeni sezonda hem ön libero hem de 8 numara takviyesine ihtiyacı olan Galatasaray'a Almanya'dan sürpriz bir öneri geldi. Başkan danışmanı Luis Campos ve sportif direktör Sensibile ile temasa geçen menajerler, Axel Witsel'i sarı-kırmızılılara teklif etti. Sezon sonu Dortmund'dan ayrılacak olan 33 yaşındaki Belçikalı orta saha da G.Saray'a sıcak bakıyor. Ancak yaşı ve yıllık 3 milyon Euro'yu aşan maliyeti nedeniyle bu transferde kararı 11 Haziran'da seçilecek yeni yönetim verecek.

Sabah

uzun süredir izlemedim hatta avrupada Zenitten trasnferi sonrası hiç izlemedim de diyebilirim.

Bütçe yok/onaylı değil - hadi önermiş olsunlar diyelim.

Yaşı düşündürücü, ikinci bir Nzonzi vakası olma ihtimali de yüksek. Ancak, Dortmund gibi bir takımda bu sene 40 resmi maça çıkmış. Orta sahasında Taylan ve Berkan oynayan takımın taraftarlarının gözüne böyle bir oyuncu Kante gibi gelebilir.

Denayer, Witsel, Origi ile üçlü Belçika paketi yapalım.

Yaşından dolayı ben de sıcak bakmıyorum ama önümüzdeki sene yalnızca ligde mücadele edeceğimiz için zamanında Ujfalusi transferinde olduğu gibi bir, iki sezonluk geçiş sürecinde orta sahayı toparlayabileceğini düşünüyorum.

Yaşı düşündürücü, ikinci bir Nzonzi vakası olma ihtimali de yüksek. Ancak, Dortmund gibi bir takımda bu sene 40 resmi maça çıkmış. Orta sahasında Taylan ve Berkan oynayan takımın taraftarlarının gözüne böyle bir oyuncu Kante gibi gelebilir.

Denayer, Witsel, Origi ile üçlü Belçika paketi yapalım.
Origi zu Milan

Çok iyi transfer olur bitik hamsik bile iş yapıyor bu ligde ama bonuslar dahil 2 milyondan bir kuruş fazla para verilmemeli artık bu tip oyunculara

Üst Alt