Ayak Baş Parmağımın Tırnağı Çıktı-Yardım - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ayak Baş Parmağımın Tırnağı Çıktı-Yardım

Cevap: Allahhh ayak baş parmağımın tırnağı çıktı Yardım

kanama falan yok üstteki kalın tırnak kabuk gibi çıkmak uzere. altta da ince bi tırnak var acı falan da yok

Olm kanama yoksa niye Alllllllaah diye ortalığı velveleye veriyon :D Bende dedim adam can çekişiyor.

Sen yinede acile git nerden kesiceğini bilemezsin doktorlar taşmı yiyecek kardeşim. Hem acilde 3-5 hatun görürsün bakarsın tırnağın yerinden kendi kendine ....:lol:

Cevap: Ayak Baş Parmağımın Tırnağı Çıktı-Yardım

benin 4-5 kere cıktı krampondan dolayı iltihap kanama hiçbirşey olmadı uzadı çıktı devamlı

Tırnağın uzunken halı saha maçı yapmışsındır. O da krampona vura vura kaldırır tırnağı. Morarmıştır baya muhtemelen. Bana 50 kere oldu bişey olmaz. Yenisi gelir raad ol.

Bana da oldu. Hatta biri koptu, diğeri hala duruyor kapkara bir şekilde :) Hiç birşey olmaz, acı falan da yapmıyor.

Nedense düşüncesi bile beni rahatsız ediyor, tik gibi bir şey, dişlerim kamaşıyor, harş ediyor...

yeni tırnagımı begenmem biraz zaman alacak gibi. yamuk galiba

Tırnağın uzunken halı saha maçı yapmışsındır. O da krampona vura vura kaldırır tırnağı. Morarmıştır baya muhtemelen. Bana 50 kere oldu bişey olmaz. Yenisi gelir raad ol.

senin ki muhtemelen ayak bas parmagi kaslarindan olmustur.

bas parmaginda cok kas var.

yeni tırnagımı begenmem biraz zaman alacak gibi. yamuk galiba

Olm gitsene doktora acil bedava ;) Adam gibi antiseptikle temizlerler kırık varsa immobilize ederler. Yumuşak dokuda zarar varsa temizlerler. Şimdi birşey olmadı sanıcan 1 sene sonra o bölge mantar bakteri enfeksiyonlarına açık hale gelicek. Doktorlar boşamı var git doktora yokmu yakın hastane özel falan hepsi ücretsiz zaten git.

geçmiş olsun uğur.herkesin başına geliyo.(mertanın da başına gelmiş olabilir).:D şaka bi yana gerçekten geçmiş olsun : )

Aynısı bana da olmuştu sevgili Bulort.Benim tırnak kopmuş gibiydi zaten neredeyse,ani bir hareketle çekip tamamen kopardım ben de ne kanama oldu ne birşey.Acıtacaktır biraz ama kökten çözüm bu.Yeni tırnak çıktı bile benim.:asd:

Üst Alt