Aykut Kocaman: "50 G.Saray'lı izlese şike var demez" - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Aykut Kocaman: "50 G.Saray'lı izlese şike var demez"

Cevap: Aykut Kocaman: "50 G.Saray'lı izlese şike var demez"

demekki 50 Galatasaray lı bulabilmiş ancak bunlara inanabilcek, hani 51 kişi olsa ayvayı yerler. :D

bu fenerliler gerçekten mi salak yoksa biz GALATASARAYlıyız diye bize mi öyle geliyor.. aziz ayın 8 inde gs ile ilgili şike açıklamasında bulunacağım 8 iyidir der açıklama falan yapmaz.. gider avukat olarak dünyanın en salak adamı faik ışığı tutar.. gider medyada amigo olarak lube ayar gibi bilgisiz ve beyinsiz birini tutar.. taraftarı maçın ortasında sahaya girer direklere çıkar boşuna ceza yedirir takıma. şampiyon olduk diye timsaha yatarlar, gs lisesini basacağız derker sonra galatasaraylıları görünce kaçarlar polisten yardım isterler otobüse kadar geçirin diye, aykut çıkar salak salak konuşur, guizayı 14 milyona alıp 1.5 milyona satarlar. dipnot(foruma yeni üye oldum, salak falan yazdım cezası varsa söyleyin değiştireyim, anca bukadar sakin yazabildim)

valla billa maçlarını izledim bjk maçında hakem kolluyor sivasın yattığı çok belli 1 golde . es esin tsye oynayışı ortada ama yalan yok it gibide oynamışsınız ama bunlar sizin şike yaptığınız gerçeğini değiştirmez .

Ne yaraymış arkadaş... Neden Cüneyt Tanman sarı kırmızı kimliğiyle öne çıkıyor Aykut hoca söyler misin? Neden 50 Galatasaraylı? Neden 50 Beşiktaşlı, Trabzonlu, Bursalı, Kayserili, Antepli, Antayalı, Gençlerbirlikli değil de 50 Galatasaraylı.. Neden 50 tane futbolun içinden gelen futbol sever değil? Biz mi dedik sizin başkana şike yap diye, biz mi gittik savcıya soruşturma başlat diye.. Neyin yarası bu Aykut hoca anlatsana...

Niye biz inceliyoruz sizin rezilliklerinizi, ne demek yani siz şike yapmasanız da biz size iftira mı atarız bir de ortaya çıkıp beyefendilik taslıyo haysiyetsiz...

$ike var, te$vik var, futbolcu kacirma(mehmet topuz), hakem ayartma, silahli orgut kurma, hakem odasi basma, stadta kablo kesme, yan hakem kafasini yarma, ilk aklima gelenler.. bence sadece kume dusurulmesin kapatsinlar klubu.. aykut bos konusmus herzamanki gibi :asd:

Üst Alt