Aykut Kocaman: "G.Saraylılar erken seviniyor" - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Aykut Kocaman: "G.Saraylılar erken seviniyor"

Cevap: Aykut Kocaman: "G.Saraylılar erken seviniyor"

biryerlerden tüyo almıştır..9 puan farkı bir şekilde kapattıracaklar...

erken sevinmeyi en iyi siz bilirdiniz oysa ki

11092010_timsah_yuruyusu_yapan_fenerbahce_taraftar_11.09.10.11.52.11.jpg

demirörenin fenerbahçesinin teknik direktörü dediyse vardır bi bildiği

Play off'da oynarsanız eğer, o zaman cenaze namazını kılarız Türk Futbolunun.

Neyin kafasını yaşıyor bu hırbolar anlamıyorum valla.

kamil umrumuzda mı şampiyonluk

biz düşen bayrağın yeniden yükselişini görüyoruz. sevincimiz haykırışımız buna.

ama bunları ayıkabilecek bi camiaya mensup değilsin sen. boşa yorma kafanı.

Kendisi ligin ilk haftalarında "Bu da mı şike" falan diye dolaşıyordu.

Şike şüphesi olan deplasmanlardan full yenilgi ile ayrılınca bir daha konuşmaz oldu.

Şimdi biz ne yaptık ayrıca, kulüpten bu konu ile ilgili temkinli açıklamalar geliyor sürekli. Sevindiğimizi nereden çıkarttı acaba?

4-5 hafta sonra da puan farkı 15 olunca,playofflarda tüm maçlarımızı kazanırsak,Galatasaray da hepsini kaybederse şampiyon oluruz.Galatasaraylılar erken sevinmesin der.

Geleneksel aykut kocaman medyadan oyuncuları motive etme günleri başladı. Ama işe yaramıyor anlayamadı hala

Bu ülkede erken sevinme olarak gösterilen en büyük rezilliğe imza atmış bir takımın hocası olarak bu uyarıyı bize yapman bizi ne kadar mutlu etti bir bilsen

Söyledim bunu tekrarlıyorum, f.bahce daha cok puan kaybedecek. Bunu 3 puana düştüğü zamanda söyledim o zman 9 puan imkansız diyenler vardi benim fikrim en az 9 puan önde gireriz diyordum kii şu an 9 puan öndeyiz.

Çakma Mou yine şom ağzını açmış.

Bi kere biz erken eğlenmiyoruz. Hakemler sizin Kayseri ve Mersindeki ellerinizi görüp bi tarafınıza soksaydı(iki haftaya biz sokucaz), bizi doğrayıp biçmeselerdi, Eboue gitmeseydi, takımımızın genel anlamda iskeleti sizin ki gibi geçen seneden oturmuş olsaydı, sezonun ortalarında eğlencelere başlamıştık bile.

Son 6 maçın 4'ü evlerindeymiş bunların. Deplasmanların da 1'i Ankaragücü'ne karşı.Evet farkı indirmek için büyük avantaj bu,çünkü Fenerbahçe genelde kendi evinde rakibi seyircisi ve hakemle birlikte döven ve 1-0 önde başlayan bir takım.Bizim maçlarımız zor. Fenerbahçe ile 2 defa Kadıköy'de oynayacağız ki onun salt futbol müsabakası olacağını söylemek hata olur. Ölüm-kalım maçı ortamı yaratacaklardır.

O yüzden her ne kadar karakterinden nefret etsem de söylediği doğru,henüz erken. Eğer Play Off olmasaydı o kelimeleri Aykut'a yedirmiştik şimdiden.Ayrıca futbol olarak bakılınca 9 değil 19 puan olmalıydı şu fark. Evlerindeki hakemlere ve şanslarına şükretsinler !

deplasmanda trabzon maclari var,icerdeki her macida bu sezon kazanmadilar,2 beraberlikleri var puan kaybettiler hemde iki kez...Diger maclarda hep sorunlu yani icerdede hicbir maci güle oynaya yenmediler,bunlar konustukca biz farki aciyoruz böyle hirsli konusmalarla bizim ekibi hirslandirirlar o kadar,cünkü,hasan hoca,ümit tafarel fatih terimin oldugu yerde bu laflari alir takima 10 misli hirs yaptirirlar,konustukca zaten aciyoruz farki,daha iyi oluyor bu demecler...

Üst Alt