Aylık Harcamalarınız? - Sayfa 22 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Aylık Harcamalarınız?

Cisse gibi takla attirmaca ayın her on beşi

Benimki Obafemi Martins gibi renktaş. Daha hızlı daha sönük.

Hatuna bok gibi bir ayakkabı-çanta-elbise için dünya kadar harcama yapıp 2 hafta sonra kahvaltı için hatundan 50 tl istediğim olmuştur. O da sağ olsun 50 yok 100 al cüzdan da yarın da zıkkımlanırsın demişti. Bu da böyle bir anımdır.

Benimki Obafemi Martins gibi renktaş. Daha hızlı daha sönük.

Hatuna bok gibi bir ayakkabı-çanta-elbise için dünya kadar harcama yapıp 2 hafta sonra kahvaltı için hatundan 50 tl istediğim olmuştur. O da sağ olsun 50 yok 100 al cüzdan da yarın da zıkkımlanırsın demişti. Bu da böyle bir anımdır.
Akşama date var nakit avans şov yapicam. Namimiz yürüsün

Elektronik düzenli gider nedir? Kulaklık mi kaybediyorsunuz?
%80 kıyafet tarzı (sadece kendime değil bazen anneme de), %20 de elektroniktir. Bazı aylar %0 olur tabii de en yakın örnek vereyim wifi çoğaltıcı aldım mesela. Ondan önce mouse aldım (daha çok işyeri için), eve kablosuz süpürge aldım vs böyle 2-3 ayda bir bir şeyler çıkıyor illa ki.

22.5k araba kredisi
7-8k kira faturalar aidat vs
15k kredi kartı
Burdan geriye kalanı da yeme içmeye ayırıyoruz yetmeyince birdahaki ay kredi kartı artıyor iyice kısır döngüdeyiz ama bakalım nereye kadar.

Eşimle gelirim 60 civarı, 15 civarında özel dersten geliyor. Ev kiram kavga dövüş 4500 TL. Ay sonunda cebimde 400-500 TL harçlık kalıyor. Lüksümüz arabaya biniyoruz, günlük 3 km ortalama, sigara içiyorum, haftada bir restorana gideriz, 500 TL hesap falan geliyor onda da. Nereye gidiyor bu para bilmiyorum.

Eşimle gelirim 60 civarı, 15 civarında özel dersten geliyor. Ev kiram kavga dövüş 4500 TL. Ay sonunda cebimde 400-500 TL harçlık kalıyor. Lüksümüz arabaya biniyoruz, günlük 3 km ortalama, sigara içiyorum, haftada bir restorana gideriz, 500 TL hesap falan geliyor onda da. Nereye gidiyor bu para bilmiyorum.

bir ay boyunca harcadigin her kurusu bir kagida yaz aga sonra da ay sonu yenge ile bir karsilastirma yapin o zaman belli olur

özellikle kisisel bakim ürünleri cok pahali

kiyafet canta ayakkabi falan bu seylere para yetistiremezsin

Üst Alt