Aylık Harcamalarınız? - Sayfa 24 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Aylık Harcamalarınız?

@Onur Üründül @Serdar Ünsal Onur'umla geçen telefonda görüntülü konuşuyoduk genelde hep yurt dışına gitme işini konuşuruz.Onur'um bu işlerde her zaman 1 dayın olacak Murat'ım demişti.Benim de aklıma sen geldin dayım dayıcım.İsveç'te genelde evler hava soğuk olduğundan dolayı balkonlar camdan olurmuş.Ayrı 1 oda ayrı 1 ev gibi dururmuş.Ben de dedim ki biz İsveç'e sevgili ve sayın dayımızın cam balkonunda olan 1 kanepe bize yeter sırasıyla birimiz kanepede birimiz yerde yatarız.Kapıyı da kitlersin balkonun biz camdan içeri gireriz geri camdan dışarı çıkarız.Daha sonrasında ise planın senin bize 1 iş bulman gerekiyo.İşi bulduktan ve evleri tuttuktan sonra o yengeyi almak için dönecek ben de kız arkadaşımla evlenmek için dönecem.Nasıl 1 plan ama sevgili ve sayın dayımız..
aylık iddaa kazanç kayıp kâr bordronu paylaş

@Onur Üründül @Serdar Ünsal Onur'umla geçen telefonda görüntülü konuşuyoduk genelde hep yurt dışına gitme işini konuşuruz.Onur'um bu işlerde her zaman 1 dayın olacak Murat'ım demişti.Benim de aklıma sen geldin dayım dayıcım.İsveç'te genelde evler hava soğuk olduğundan dolayı balkonlar camdan olurmuş.Ayrı 1 oda ayrı 1 ev gibi dururmuş.Ben de dedim ki biz İsveç'e sevgili ve sayın dayımızın cam balkonunda olan 1 kanepe bize yeter sırasıyla birimiz kanepede birimiz yerde yatarız.Kapıyı da kitlersin balkonun biz camdan içeri gireriz geri camdan dışarı çıkarız.Daha sonrasında ise planın senin bize 1 iş bulman gerekiyo.İşi bulduktan ve evleri tuttuktan sonra o yengeyi almak için dönecek ben de kız arkadaşımla evlenmek için dönecem.Nasıl 1 plan ama sevgili ve sayın dayımız..
olum siz top musunuz

Ya rdas ne trolü 1000-1500 harcamam var diyorum sende kiran yok mu diye dalga geciyorsun? Yani ne alakasi var?

Ha merak ediyorsan 4 odali eve 650€ kira ödüyoruz ki esimle paylasiyoruz bütün ev giderlerini yani benim payim 330€ kira buna araba yemek Telefon internet vs eklersen trollemedigimin farkina variyorsun rdas

Bu arada da kira konusunda cok sansli olduk ki söyle su an için Küçük bir sehirde oturmamiza ragmen 3-4 odali evler 800-1000€ dan basliyor bu evi tuttugumuzda sevinc cigliklari atmadan duramadim

Niye dalga geçeyim? Benim eşimle birlikte harcamamız her ay $5k. Senin fiyatı görünce garip geliyor bana. Pek Almanya fiyatı değilmiş gibi geldi. Hele 650 Euro kira, pandemiden sonra görülmemiş bir şey.

Senin adına iyi tabii

Sent from my iPhone using GSCimbom Forum

Hanimla beraber $8k, harcamamiz ise totalde degisiyor. Genelde $6k civari.

Kiralar cok pahalandi pandemiden sonra. En buyuk harcama orasi. Ev icin para biriktiriyoruz, en azindan kiraya verilecek parayi Mortgage'a verip ev sahibi olalim.

Hahhaha alemsin muradim. 3cu katta kaliyorum ama 5ci kat gibi yukseklikle. Evet balkonumuz camli ama bu havada balkonda kalirsan yapragi yedin demektir, sabaha kadar donmuş olarak iceri aliriz seni. Simdilik geceleri eksi 1-3 arasi tam soguk oldugunda eksi 15leri göruyoruz

Velhasil kelam. Kötu 1 plan kurmussun😄

Iş meselesi de zor bu zamanda, hele dili bilmiyorsan, en kötu iyi derecede inglizcen olacak

Üst Alt