Aylık Harcamalarınız? - Sayfa 25 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Aylık Harcamalarınız?

Ya rdas ne trolü 1000-1500 harcamam var diyorum sende kiran yok mu diye dalga geciyorsun? Yani ne alakasi var?

Ha merak ediyorsan 4 odali eve 650€ kira ödüyoruz ki esimle paylasiyoruz bütün ev giderlerini yani benim payim 330€ kira buna araba yemek Telefon internet vs eklersen trollemedigimin farkina variyorsun rdas

Bu arada da kira konusunda cok sansli olduk ki söyle su an için Küçük bir sehirde oturmamiza ragmen 3-4 odali evler 800-1000€ dan basliyor bu evi tuttugumuzda sevinc cigliklari atmadan duramadim
Kira çok iyi yav hangi şehir ki orası öyle ucuzmuş.

Ben 2 odalı eve senin 4 odalı eve verdiğin kadar kira veriyorum Gladbach'da.

türkiye'de dolarla mı harcama yapıyorsun?
Evet.

Benzin-mazot dolarla. Yurt dışından Türkiye'ye gelen her ürün dolarla.

Türkiye'de üretilen ürünlerin hammaddesi yurt dışından gelirken, onlar da dolarla. Haliyle yaptığın harcama da dolarla.

Bilgisayar almak istesen dolarla. Telefon dolarla.

Benzin mazot dolarla olduğu için tüm lojistik ve taşıma hizmetleri dolarla. Dolayısıyla marketten aldığın bisküviye kadar doların etkisi var.

Tr ye göre çalışma şartları nasıl? Maaş harici
calisma sartlari yogun rekabet ve sirttan bicaklama dedikodu yuksek, irkcilik da var.
ama kanunlar daha keskin , calisma kosullari neyse o gecerli haftada 40 yada 48 saat calisma duzeni var.

cogu sektorde isten cikarilma korkusu hakim cunku arkadan cok gelmek isteyen var daha ucuza calisabilecek

ekonomik tablo bizim 2016 turkiyesine benziyor

aylık iddaa kazanç kayıp kâr bordronu paylaş
Konu dışı konulara girmeyelim şimdi kanks :D Mesajda da konuşuruz biz bunları :D
olum siz top musunuz
Yazıda o kadar İsveç'e gitme muhabbeti var sen gittin görüntülü sohbet etmemize takıldın yine yav :D
Hahhaha alemsin muradim. 3cu katta kaliyorum ama 5ci kat gibi yukseklikle. Evet balkonumuz camli ama bu havada balkonda kalirsan yapragi yedin demektir, sabaha kadar donmuş olarak iceri aliriz seni. Simdilik geceleri eksi 1-3 arasi tam soguk oldugunda eksi 15leri göruyoruz

Velhasil kelam. Kötu 1 plan kurmussun😄

Iş meselesi de zor bu zamanda, hele dili bilmiyorsan, en kötu iyi derecede inglizcen olacak
Eyvallah dayımız düşünmen yeterli.Ben Erzurum-Sivas soğunu görmüş adamım Onur'um da biraz ılık gözlüdür ama o da 2-3 gün idare eder bence yav :D Ben de Barmen İngilizcesi'nin biraz daha fazlası var Onur'umun da İngilizcesi iyidir.Başka 1 plan kurmaya başlayalım o zaman :D

Konu dışı konulara girmeyelim şimdi kanks :D Mesajda da konuşuruz biz bunları :D

Yazıda o kadar İsveç'e gitme muhabbeti var sen gittin görüntülü sohbet etmemize takıldın yine yav :D

Eyvallah dayımız düşünmen yeterli.Ben Erzurum-Sivas soğunu görmüş adamım Onur'um da biraz ılık gözlüdür ama o da 2-3 gün idare eder bence yav :D Ben de Barmen İngilizcesi'nin biraz daha fazlası var Onur'umun da İngilizcesi iyidir.Başka 1 plan kurmaya başlayalım o zaman :D
murat durmaz

feramuzun sorusunun cevabı nedir

aramız bozuk ama kanımız degil

Üst Alt