GSC Portal - Aysal Başkan Adayını Açıkladı! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Portal Aysal Başkan Adayını Açıkladı!

7cf57aysalhaber3_7WSAT-Kopyala.jpg

Şampiyonlar Ligi'nde Arsenal ile oynayacağı maç için İngiltere'ye giden Galatasaray'da başkan Ünal Aysal flaş bir açıklama yaptı.

Detaylar GSC Portal'da!

Dün geldi bugün takımın sahibi gibi davranıp başkan adayı belirliyor.
Tek kurtuluş , liselileri temizlemek olacaktır

Aysal sectiyse, doğru adayi secmistir. Durumu en ince ayrintisina kadar analiz edip, en doğru karari vermistir. Aysala güveniyorum.

Scoutingten altyapiya kurumsal yapiya kadar sistemi kendisi kurdu. Bu sistem bozulmamali. Gelistirilmeli. Güclüde bir yönetim kurulmali. Kendide disaridan yardim etmeli.

Umuyorum ki listede Ali Dürüst,Abdurrahim Albayrak,Haldun Üstünel olacaktır.Yanılmıyorsam daha önce Adnan Polat döneminde yöneticilik yapmıştır kendisi ve pazarlama vs işleriyle uğraşmıştı umarım o formalar bir pazarlama stratejisi olarak kendisi tarafından önerilmemiştir.. Birde şu coca-cola falan olmasaydı işin içinde daha iyi olacaktı

Bukadar laf yapıldı. Bir adayın daha çıkması sürpriz değil. Ali Dürüst gibi kilit isimler Yalman'ı belli ki desteklemiyor ve Cemal Bey'in listesinde yer alacaklar.

Hayırlı olsun.

Ali Dürüst ve Abdurrahim Albayrak'ı yanına alan kazanır gibime geliyor seçimi.
Alp Yalman tam bir kapalı kutu, ağzından 1 kelime alamadı dün Serhat.
Perşembe günü divana teslim edilecekmiş liste, kim var kim yok orda çıkacak.

Ali Dürüst kimsenin listesinde olmayacagını acıkladı ama Albayrak listesinde olur diye tahmin ediyorum.Haldun Üstünel'de dün sadece Aysal'ın listesinde olacagını söyledi.Ben Aysal baskanımızın devam etmesini istiyorum ama Özgörkey'i isaret ettigine göre kendisi aday olmayacak demektir.Baskanın kefil oldugu adama bende destek veririm.

adam daha adaylıgını acıklamamıs hatta boyle bırsey cok zor ekıp kuramam derken baskan bu adamı desteklıyor...baskan ınan kırac ın koltuguna goz dıkmıs demekkı :D

Umuyorum ki listede Ali Dürüst,Abdurrahim Albayrak,Haldun Üstünel olacaktır.Yanılmıyorsam daha önce Adnan Polat döneminde yöneticilik yapmıştır kendisi ve pazarlama vs işleriyle uğraşmıştı umarım o formalar bir pazarlama stratejisi olarak kendisi tarafından önerilmemiştir.. Birde şu coca-cola falan olmasaydı işin içinde daha iyi olacaktı
niye
israil malı ?

Başkan kadar belki de daha önemlisi yönetimdeki isimlerin kimler olacağı, en hayırlısı kimse o gelsin de futbola odaklanabilelim adam akıllı.

Başarılı olma ihtimali Alp Yalman'dan daha fazla Cemal Özgörkey'in. Aysal dışarıdan maddi, manevi destek vermeyi kesmemeli. Ayrıca yönetime güçlü isimler şart. Düzgün bir adam Cemal Özgörkey.

Valla bu saatten sonra benim icin yönetim kurulu önemlidir. Özgörkey istedigimiz kisileri listesine alsin, benim icin sorun yok.

Ali Dürüst, Abdurrahim Albayrak ve Haldun Üstünel´i Galatasaray´da görmek istiyorum.

Cemal Özgörkey yöneticilik yaptigi dönemde basariliydi. Pazarlama, Store vs. gelirleri ikiye katladi vs. Baska bir bilgim de yok.

ilkokul mantığıyla devam aysal geldiğinde de kulübe para akıtacaktı kendisi sponsor olacaktı ne oldu tırrrt

şimdide coca cola hayalleri kurun

bi işten haberin yok konuşuyon burda
kimin ilkokul mantığı biraz araştır klübü başkanı takip et sonra gel konuş

aysalı hiç dinledinmi kendisinin sponsor olmasıyla alakalı açıklamasını yaptı trtde
dinlememişsin boş gürültü yapıyon

edit: ayrıca takıma sponsor istemek neden zoruna gitti

Üst Alt