GSC Portal - Aysal Başkan Adayını Açıkladı! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Portal Aysal Başkan Adayını Açıkladı!

Aysal ne ara derin abi konumuna yükseldi de aday ortaya atıyor.

3 sene hizmet etmiş genel hatları ile sportif açıdan başarılı olmuş, maddi açıdan da fena olmayan işler yapmış bir başkan olarak yazacak sadece tarih kendisini. Tamam eyvallah, teşekkürler yaşattıkları içinde bu tarz bize yakışmıyor.

Ayrıca Galatasaray camiasının fikri hür vicdanı hür diyoruz, Kıraç Aysal diyor o seçiliyor, Aysal da şimdi Özgörkey diyecek ve o mu seçilecek.

Kim tanıyor Özgörkey'i tek referans sayın Aysal icazet verdi mi noktamız yani.
Senin tanımana ihtiyac yok belirtryimde.

D6503 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Senin tanımana ihtiyac yok belirtryimde.

D6503 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Benim tanımama ihtiyaç olduğunu mu anladın o yazdığımından. Cidden komik.

Şahısların tekeli değil bu kulüp, icazetle siyasete de, işaret ile gelen makam sahiplerine de karşıyım ezelden beri.

Ünal Aysal bıraktı, UA şöyle böyle yaptı diye Galatasaray'lılığı bırakacağım diye geziniyordun burada 2 gün önce.Benim kitabımda bu yok diyorum işte daha net nasıl diyeyim?

hagiadams.jpg

futbolu albayraka basketi üstünberke teslim eder. gerisini aysalla halleder. aysal dışardan baya bi destek verecek ben öyle görüyorum seneye sponsorda unit grub olabilir iyi para akıtır başkan

Benim tanımama ihtiyaç olduğunu mu anladın o yazdığımından. Cidden komik.

Şahısların tekeli değil bu kulüp, icazetle siyasete de, işaret ile gelen makam sahiplerine de karşıyım ezelden beri.

Ünal Aysal bıraktı, UA şöyle böyle yaptı diye Galatasaray'lılığı bırakacağım diye geziniyordun burada 2 gün önce.Benim kitabımda bu yok diyorum işte daha net nasıl diyeyim?
ben diyorum hemden heme sen diyorsun demden deme.

Nasil bir gaza getirdilerse tüyerken bile derinler ile takildigi icin kendisini derin görmeye baslamis da, aday yönlendirmesi yapmis. Bu adaylik olayi ünal aysala derincilerin verdigi bir derstir. büyük oyun oynamislar ünala.

Üst Alt