Aysal: ''Başkanlık için tek şartım mali tabloyu görmek!' - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Aysal: ''Başkanlık için tek şartım mali tabloyu görmek!'

Cevap: Aysal: ''Başkanlık için tek şartım mali tabloyu görmek!'

Güzel oluşum. Galatasaray yönetim kurulu üyesi olmak artık ucuz olmasın. Kendisi başarmış insanlar gelsin.

Size normal geliyorsa bilmem, bu laf aklima Turgay Seren'in yazisini getirdi. Mali tablo tabi ki onemli, ama camianin duayenleri cikip o baskan olacak dedikten sonra hala mali tabloyu gormeden olmaz demek biraz tuhaf. Unal Aysal mali tablodan cekiniyorsa diger baskan adaylari ne yapsin?

Ordaki soz lafin gelisi, takilmayin o kadar, babam gelmis 65 yasina artik herkesten oyle bahsediyor ehehe.

U.Aysal yeni bakanimiz olacak,herkez rahat olsun.

neyine rahat olacağım kimdir unal aysal ? daha tek bir gün yöneticilik yapmamış biri ! yani kinder surpriz.. içinden ne çıkacağı belli değil herkes iyi kıvırıyor ama kimse YA ARKADAŞ BİZ UNAL AYSALA DEĞİL PARASINA VURULDUK demiyor...kimse kıvırmasın aslolan parasıdır gerisi havacivadır lafdır... ünal aysala bakınca gördüğümüz tek işaret ($) bundan başkası değildir... hala cebinden para verecek diye düşünen oksijensiz kalmışlar var...

neyine rahat olacağım kimdir unal aysal ? daha tek bir gün yöneticilik yapmamış biri ! yani kinder surpriz.. içinden ne çıkacağı belli değil herkes iyi kıvırıyor ama kimse YA ARKADAŞ BİZ UNAL AYSALA DEĞİL PARASINA VURULDUK demiyor...kimse kıvırmasın aslolan parasıdır gerisi havacivadır lafdır... ünal aysala bakınca gördüğümüz tek işaret ($) bundan başkası değildir... hala cebinden para verecek diye düşünen oksijensiz kalmışlar var...

Adnan Polardo tekrar baskan olsun belki seni kameralarla tespit ettirip banlar LOL

Adnan Polardo tekrar baskan olsun belki seni kameralarla tespit ettirip banlar LOL

Koskoca kulub bunlarin arasinda mi kaldi? Taraftar ajani ya da GS baskanligi altin tepside sunulmusken mali tabloyu gormeden adayligini aciklamayan ve lise mezunu olmasina ragmen 10 yillik uyeligini yeni tamamlamis bir isadami.

Koskoca kulub bunlarin arasinda mi kaldi? Taraftar ajani ya da GS baskanligi altin tepside sunulmusken mali tabloyu gormeden adayligini aciklamayan ve lise mezunu olmasina ragmen 10 yillik uyeligini yeni tamamlamis bir isadami.

Haklisin renkdas birsey demem zaten benim adayim ADNAN OZTURK

Bana cevap vermemisin

Sana hic yakis tiramadim

dediklerimin altına imzamı atıyorum Adnan polat benim babamın oğlu değil ! ben sadece ibra deliği bir kere açıldımı o delik artık kapatamazsın ! kongre ibra olayında hatalıydı.. bir kez bu yola girildiyse bu yol açıldı diyorum Uzun vaadede düşünüyorum ! ayrıca Adnan polat keşke kendiliğinden başkanlığı bıraksaydı çünkü bu şekilde gönderilmeyi hakettiğini düşünmüyorum ! 2006 da icralık olan galatasarayın mali tablosu Adnan polatın göreve gelmesi ve elini taşın altına sokması için bir engel değildi ! şimdi peşinden paralı diye koştuğunuz aday Mali tablo kötüyse gelmem ARKADAŞ diyor GALATASARAYI adeta evde kalmış kız misali ona buna yamıyorsunuz ! doğrusu iki başarısız mactan sonra yeni gelecek başkanın kuyruğunada teneke bağlayacaklarda sizlersiniz ...

NOT:

banlattırmakmı istiyorsun beni Hayri :)

Üst Alt