Aysal Canlı Yayında TRT 1' de - Sayfa 21 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Aysal Canlı Yayında TRT 1' de

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Aysal Canlı Yayında TRT 1' de

kim gelirse gelsin ARTIK BU MACLARI GÖRMEK ISTIYORUM hasretim büyük :sad007:

champions.jpg

O maçlara giderken başkandan eden hazard bombası bekliyorum ! Bence aklının bir ucunda hazard var, teklifte bulunmuştuk ama adam gelmek istemedi adam şampiyon ligi istiyor :) Başkan verir o adama 15+ acımaz o paraya

Reyes & Podolski'yi beğenmeyecek neyimiz var bizim ? Söyleyin, elimizde şu var bundan bunları beğenmeyiz diyin.

devre arası ve sezon sonu sağ acık sol acık sol bek orta saha (ofansıf,melo giderse göbek) stoper forvet 6 transferle avrupada başarı sağlanır

Mustafa Sarp, Barış Özbek,Culio,Stancu gibi oyuncular yıllardır çıtamızı çok aşağı çekti.Şimdi Reyes'in tartışılması çok komik.Bu adamın Atletico Madrid'te Manzano'yla sorunu var ve çoğu zaman bu yüzden kesik yiyor.Formsuzluk lafları bahane.Reyes çok büyük oyuncu sadece Atletico'da misyonunu tamamladı.Sezon başında Reyes'in bunu farkedememiş olması onun kaybı.Reyes'le ilgili tek şüphem; Türkiye'ye uyum sıkıntısı yaşayabilecek olması...

İyi bir Podolski görmek istiyorsak Reyes´i de almak lazım.Millet anlamıyor bunu.Podolski bitiricidir,yaratıcı lazımki bitirsin.3 maç formsuz diye koca Reyes´i dibe batırdılar.Arda´nın geçen sene bizde ne berbat maçları vardı o mantıkla bakarsanız.

bu konuda haklisin.ama ben öyle sirf sut özelligi ve bitiriciligi olan bi oyuncuyu istemiyorum.

kanatlarda harektli,insiyatif alan,adam eksilsten orta yapan oyuncular istiyorum.

hem önde elmander varken podolskiye gerek yok.sag kanada reyes,sola engin,elmanderin yaninada bi barosun güclü versiyonu

Sacmalayanlar var,okadar isim yazıldı ki sıfırdan takim kuruyoruz sanki.

melo konusunda rahat olun

adamı 2 yıllığına kiraladık

2 yıl sonra juventus melo diye bi futbolcusu olduğunu bile unutur

veririz 3 milyon euro alırız bonservisi

Baskan hala acik acik transferler hakkinda konusuyor, cok yanlis isler pesinde. Adnan Polat'in hatalarini tekrarliyor malesef.

Hakan Sukur tipinde ki forvet'e gelince, anlasilan yabanci alacaklar. Bu da cok yanlis. Elmander var zaten santrafor olarak, saka gibi ya gel de deli olma yahu.

Baskan hala acik acik transferler hakkinda konusuyor, cok yanlis isler pesinde. Adnan Polat'in hatalarini tekrarliyor malesef.

Hakan Sukur tipinde ki forvet'e gelince, anlasilan yabanci alacaklar. Bu da cok yanlis. Elmander var zaten santrafor olarak, saka gibi ya gel de deli olma yahu.

Elmander 2 maç cezalı olsa bitmiştik..Adam var diye adam almamak mantıklı değil. Cyborg mu bunlar 34 maç üst düzey oynasın.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt