Aysal Canlı Yayında TRT 1' de - Sayfa 22 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Aysal Canlı Yayında TRT 1' de

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Aysal Canlı Yayında TRT 1' de

Başkan adamı sinir ediyor. Yok tutuksuz yargılansınlar yok bilmem ne.

bz8f84w8mvbp3w9ll.jpg

gelen:

Derdiyok 8 m Euro

Töre 6 m Euro

Hamit 3 m Euro

Taiwo 8 m Euro

Podolski 10 m Euro

toplam: 35 million

giden:

Baros 5 m Euro (kalirsa lüks olur)

Riera 2 m Euro

toplam: 7 million

- 28 million Euro

cok para ama bu parayi Sampiyonlar Ligi Stat gelirden geri aliriz :D Tek sorun bu oyunculari satarlar mi =? :SS:

Elmander 2 maç cezalı olsa bitmiştik..Adam var diye adam almamak mantıklı değil. Cyborg mu bunlar 34 maç üst düzey oynasın.

Yabanci kontenjani diye birsey var bu bir. Ikincisi, hangi yabanciyi yedek birakacaksin? Suanki yabancilarimizin hic biri yedek bekleyecek oyuncular degil, ha mecburen yedek bekletiyoruz ama gun gelir bi yabanci sorun cikartir. Turkiye'de hic bir ust duzey futbolcu yedek beklemek istemez.

Elmander var iken Elmander tarzinda bir futbolcu almak futboldan anlamiyorsun anlamina gelir, plansiz programsiz hareket ediyorsun demektir bu. Farkli tarzda bir YERLI forvet'e ihtiyacimiz var dese hak veririm ama yabanci santrafor derse "futbolu konusma baskan" derim.

Ayrica 2 mac ceza alsa bitmezdik, Baros diye bi forvet'in var. Ben forvet alinsin diyorum ama yerli alinmali, yabanci santrafor kesinlikle alinmamali.

Baros ayakta duramıyor olsa ne olur olmasa ne olur. Her maç elle oynamaktan sarı kart görüyor banko, olmadı itirazdan.

Onun yerine girecek skora etki edecek adam gelinsin. Ha öncelik gereksinim o değil ona lafım yok ama gelirse niye geldi demem.

Sağ açıktan bahsetti mi?Bana göre şampiyonluğumuzu o kanada transfer yapılıp,yapılmaması belirler.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt