GSC Portal - Aysal: "Onun dönemindeki çöp olmuş lig 8’incisi kadroyu yenileyip iddialı bir takım kurduk" - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Portal Aysal: "Onun dönemindeki çöp olmuş lig 8’incisi kadroyu yenileyip iddialı bir takım kurduk"

Yok reis sen habire topsakal asagi topsakal yukari diyosun ya. Sen varken bize dusmez.

Saygilar

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Ben cenaze işlemleri için gelirim ancak üstat...

Uzdun reis.

Ayrica son bir kac mesajda “hurmetler” kelimesini goremedim ekstra uzuldum.

Umarim kirilmamissindir.

Saygilar.

Efsane başkanı sevgi ve hürmetle selamlıyorum :hat:

sent via GSC
Faruk Başkanı değil mi üstat ben de ha yoksa Spor Ali Başkanımızı mı kastettin onu rahmetle anıyoruz zaten...Ünal Aysal gibi yarım asır boyunca galatasaray üyesi olmayı reddeden bir haramzadeyi zaten senin gibi bir galatasraylı kastedemez...Hürmetler...

Faruk Süren ve Aysal bu ikili efsanedir. Süren den öncesini bilmiyorum daha doğrusu görmedim yaşamadım yaş dolayı.

Bunu yazarken gol yedik lanet olsun ya.

sent via GSC

Ugur bey cok onemli bilgiler veriyor reis. Cipsimi kolami aldim Ugur beyin mesajlari bekliyorum reis.

Hayat akisini degistiren cinsden.

açık adres verdim daha ne yapayım bundan sonrası savcılık kapısı hürmetler...

Savcilik ne alaka reis. Baglantiyi pek cozemedim.

Saygilar

ahahahaha

ulan aydin.

ne yani aysal futbolda basarisizmiydi.

surenden sonra en basarili baskanlardan biridir futbolda hem de tamamen cop olmus kadroyu psikolojik olarak bitmis kulubu devralarak.

Aysal ikiye ayrılıyor

Terim ile başarılı

Terimsiz başarısız

Şimdi Dursun başımızda kalsaydı Terim önderliğinde 2 kere şampiyon olsa ona da başarılı diyeceksin yani

Üst Alt