GSC Portal - Aysal: "Onun dönemindeki çöp olmuş lig 8’incisi kadroyu yenileyip iddialı bir takım kurduk" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Portal Aysal: "Onun dönemindeki çöp olmuş lig 8’incisi kadroyu yenileyip iddialı bir takım kurduk"

İyi yaptığı işler var tabi ama o dönem lig 8. si olan takım ne kadar maaş alıyordu sonraki sene şampiyon olan takım ne kadar maaş alıyordu ona bakmak lazım tabi bide transfere ne kadar harcamışız. Stadın 10 yıllık isim hakkını reklam gelirlerini tek seferde ipotekleyip kendiside bir enkaz bıraktı bunu kabul etmek lazım.

Ben paradan anlamam. Aysal dönemi sağlam oyuncularla güzel işler yaptık ona bakarım. Adnan Polat'la ligi sekizinci bitirdik evet adam haklı!

Ikiniz de isim vermeden ben ile uguru kast ederek tahrik edici mesajlar atiyorsunuz , birakin bu ucuz isleri , sen aysali savunursun ben elestiririm , ugur da ayni ..

Meseleleri konusurken baskalarina satasmayin . Herkes kendince yorumunu yaparken gelip buraya biri beni oteki uguru kast ederek sadece ismi yazmadan provoke etmeye calisiyorsunuz

Amaciniz biz gelelim bir karsit laf soyleyelim de tartisma ciksin . Can zaten bunda sabikali , sen de uyma ona onur bence

Kimse sizi engellemiyor istediginizi yazabilirsiniz ama bu hak her uyede var , boyle imali sozlerle kimseyi tahrik etmenizin amac ettigi bir hizmet yok
Oncelikle evet bahsettigin kisiyi kastediyorum . Bunu ucuz is olarak gormuyorum . Simdi senin yazdigin mesaj daha sert ve direkt benden alintilayarak ama bunu yapabilirsin kufretmedikce burasi konusulabilen tartisilabilen bir platform olmali . Herkes nasil kendince yorumunu yapiyorsa ben de yapiyorum . Nasil sen Aysal'i ya da karsit fikrinde olan insanlari elestirebilirsen ben de elestirebilirim :) . Kimse sizi engellemiyor diyorsun mesajim mod tarafindan gayet de engelleniyor ve ortada dogru duzgun bir sey yokken :) Senin bu mesajinla ben nasil tahrik olmuyorsam akli basinda bi insan da benim mesajimla tahrik olmaz .

Kurdun da sonra Haijrovic Tarık Endogan Salih Veysel Ontivero Dzemaili gibi çöpleri alıp ve Burak ve Selçukun sözleşmesini uzatıp kulübün şeyine koydun kaçak başkan. Daha Tarıkın manyak maaşını ödüyoruz mesela.

@onur

Benim tahrik olmamam senin veya x birinin istedigi adama satasma hakkini vermemeli

Burada bir konu acilmis ve herkes konu hakkinda sohbet ediyor yorum yapiyor , burada polati ya da aysali destekleyen/elestiren bir kisiyle alakali yorum yaptigin zaman konudan uzaklasip o kisiyle aranda anlamsiz bir cephe acmis oluyorsun , bunun kime ne faydasi var ?

Amac konuyu konusmak , lehte aleyhte yorumlar yapmak , ama "yorumu yapana yorum yapmak" degil

Is oraya gelince karsilikli kisisellesiyor . Ve mesela benim sana attigim mesaja senin attigin mesaj sebep oluyor , zincirleme uzuyor

Ugurla bir mevzun varsa onunla pm lesebilirsin , keza benimle de ama konu icinde herhangi bir uyeyle tartisma cikaracak , cevap vermesini gerektirecek bir mevzu irdelemenin geregi olmadigi dusuncesindeyim , ustelik istemedigin kisiyi engellemek artik cok daha efektif forumda

Polat sevici demem niye editleniyor anlamadim.

Forumda cokca Dursuncu Aysalci veya Terimci gibi kelimeler kullaniliyor, ki bunlar Polat sevici demem ile tamamen ayni anlami tasiyor. Ha Polatci demisim ha Polatsever, anlam ayni.

Editlenmesi beni rahatsiz etti. Polat sever diyince üstüne alinan alinir, ben Besiktas sempatizanlari da diyorum cogu kez ki öyle olan da cok sayida adam var burada.

Icerik olarak normal gorulebilir ama senin isim vermeden,alinti yapmadan laf sokman cok fazla olmaya basladi.Bu yuzden duzenledik.

Benim tahrik olmamam senin veya x birinin istedigi adama satasma hakkini vermemeli

Burada bir konu acilmis ve herkes konu hakkinda sohbet ediyor yorum yapiyor , burada polati ya da aysali destekleyen/elestiren bir kisiyle alakali yorum yaptigin zaman konudan uzaklasip o kisiyle aranda anlamsiz bir cephe acmis oluyorsun , bunun kime ne faydasi var ?

Amac konuyu konusmak , lehte aleyhte yorumlar yapmak , ama "yorumu yapana yorum yapmak" degil

Is oraya gelince karsilikli kisisellesiyor . Ve mesela benim sana attigim mesaja senin attigin mesaj sebep oluyor , zincirleme uzuyor

Ugurla bir mevzun varsa onunla pm lesebilirsin , keza benimle de ama konu icinde herhangi bir uyeyle tartisma cikaracak , cevap vermesini gerektirecek bir mevzu irdelemenin geregi olmadigi dusuncesindeyim , ustelik istemedigin kisiyi engellemek artik cok daha efektif forumda
Gercekten boyle dusunuyorsan bana niye ozel mesaj atmadin ve rahatsizligini soylemedin de buradan yazip ikili mesaja donusmesini sagladin ustelik seninle ilgili bir sey soylememisken ben :) ? ( he bu arada ben gayet konuyla ilgili yazdigimi dusunuyorum o da ayri mesele :) )

Gercekten boyle dusunuyorsan bana niye ozel mesaj atmadin ve rahatsizligini soylemedin de buradan yazip ikili mesaja donusmesini sagladin ustelik seninle ilgili bir sey soylememisken ben :) ? ( he bu arada ben gayet konuyla ilgili yazdigimi dusunuyorum o da ayri mesele :) )

Cunku sende ilk kez tanik oldum . Yol yakinken geregi yok sonucu yok faydasi da yok demek icin

Amacimiz sinanin onurun ugurun dusuncelerini degistirmek veya onlara dusunceleri yuzunden saldirmak degil , amacimiz konuyu konusmak . Isteyen polati over , oteki aysal sempatizani da olabilir

Mevzumuz ugur sinan onur oldukca konulari kisirlastiriyoruz

Cunku sende ilk kez tanik oldum . Yol yakinken geregi yok sonucu yok faydasi da yok demek icin
Dusuncelerinde samimi olsan bunu pek tabii ozel mesajdan da yapabilirdin gibi geliyor . Kaldi ki bende hadi ilk gordun diye burdan yazdin diger arkadasta da hep gordugun icin buradan yazdin o halde ? Yani ikili atisma yapmayalim bunu ozel mesajla yapin yapmak istersenizi ikili muhabbete cevirerek yapmak bana biraz ironik geldi dogrusu :)

tekrardan bir okudum da, adam harbiden Polati bicmis.

Ünal Aysal dönemi oyuncular maaşı Euro üzerinden alıyordu ve bankalara 54 Milyon Euro borcumuz vardı. Kurun artacağını düşünerek 2.85'e sabitledi. O sabitleme olmasa 54 Milyon Euro borç şuan 250 trilyondu ama sabitleyince 154 trilyon'a düştü. Yorum yaparken arada beyni katın.

Hele bu cok dogru

Kimse hatırlamıyor galiba nasıl inatla yabancı kurallar değişiklik yapılmaması ve Aysal o yüzden leshuck ve burak gibi adamlar ile kontrat uzatmak mecbur kaldı. Gittiği gibi hemen değişim geldi

Polat konusunda hakli ama

Kendini finansal konularda iyi göstermesi fiyasko,FFP anlasmasi geregi 3 yilda 50 milyon Zarar hakki olan kulube 140 milyon euro Zarar aciklatan ve daha sonra ceza almamizi saglayan ebemiz degildi

Üst Alt