Aysal: "UEFA'yı bekliyoruz" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Aysal: "UEFA'yı bekliyoruz"

Cevap: Aysal: "UEFA'yı bekliyoruz"

"Bir sorun olacağını sanmıyorum. Avrupa'nın sistemi suçsuza ceza vermek değildir. Kim suçluysa onlar belirlenir. Kurullar ve federasyonlar var"

sorun olacağını sanmıyorsun da niye transfer yapmıyorsun be!!!!!!

elde oyuncu kalmayacak, transfer olacak topçu sizin keyfinizi mi bekleyecek!

fb bu haliyle bile aldıkça alıyor!

UEFA bahane Shaqiri şahane. Yönetim transfer yapmamak için herşeyi bahane olarak kullanıyor.Şampiyonluk sezonunda devre arası söyledik bu yönetim oyalıyor, bazı arkadaşlar bize demediğini bırakmadı. Az kaldı şampiyonluk gidiyordu.

Bu takıma 2 tane sağlam kanat oyuncusu lazım, bitirici bir forvet lazım , yedek forvet lazım, defansa adam lazım, Melo alınacaksa melo - almayacaklarsa en az onun kalitesinde orta saha lazım.Bunların yanında yedek klübemiz resmen lesh.

Gidip yiğit gibi ,sercan gibi adamlar alıp sokağa para atarlar gene yazıyorum buraya.

Galatasaray Yönetimine ;

Son dönemlerde Galatasaray yönetimi tarafından sıkça dile getirilen Uefa'nın vereceği kararlara göre transfer yapacağız şeklinde ki haberler bir Galatasaray taraftarı olarak beni büyük bir özgüven kaybına itmektedir.

Galatasaray'ın hiç bir suçu olmamasına rağmen ,bu süreçten en fazla zarar gören takımmış durumuna düşürülmesinin yanı sıra ; Uefa'nın alacağı kararlara endeksli bir transfer politikası izlemek sağlı olmamanın yanında indandırıcı bir sebepte değildir.

Kararların aksi yönde çıkması durumunda geçen sene takıma elinden geldiğinin fazlasını katarak katkı veren Felipe Melo gibi bir oyuncunun bile gözden çıkarılma noktasına gelinmesi, her fırsatta alınmayacağını ima eden açıklamalar yapılması ,sayın başkanımızın geldiğinden beri düzelttiğini belirttiği mali durumumuzun bu derece hassas bir noktada olup olmadığı gerçeğini sorgulatır hale getirmiştir.

Camia olarak 4 çile dolu sene ardından kazanılan Lig şampiyonluğunun ardından geçmiş şampiyonlukların ardından yapılan gibi durağan bir politika benimseyip; bir 4 sene daha beklememiz gerekiyormuş hissi uyandıran bir politikanın izlenmeye başlandırğını görmek bizi üzmekte olup;

bu tarz bir yaklaşımın olduğunu görmek , şu ana kadar ihtimal dahi vermek istemediğimiz YÖNETİM İÇİ ANLAŞMAZLIK VE YİNE GALATASAYLI'nın en BÜYÜK DÜŞMANI GALATASARAY'lı dır SÖZÜNÜ bize hatırlatır cinstendir.

SON OLARAK İLK BAŞTA DA BELİRTTİĞİM GİBİ ; UEFA KARARLARINI BEKLİYORUZ LAFININ ARKASINA SIĞINMAK EN İYİMSER TABİRLE TARAFTAR KANDIRMAKTIR. UEFA KARARLARI 30 AĞUSTOS GÜNÜ AÇIKLARSA (ki Şampiyonlar Ligi'nden Fenerbahçe men kararını kuralardan bir gün önce vermişti) , 30 AĞUSTOS'a kadar TRANSFERİ ASKIYA MI ALACAK SAYIN GALATASARAY YÖNETİMİ, VEYA ÜNAL AYSAL BEYİN İLK SEÇİLDİĞİ GÜN VERDİĞİ SÜREKLİ BAŞARI VE AVRUPA DA BAŞARI SÖZÜ İÇİN GEREKLİ ALT YAPI KURULMADAN MI DEVAM EDİLECEK HER İKİ LİGE DE.

BU SEZON KAZANILAN BAŞARININ KALICI OLMASI KONUSUNDA VE AVRUPA VİZYONUNUN TEKRAR HAYATA GEÇİRİLMESİ KONUSUNDA YAPACAĞINIZ ÇALIŞMLARI İVEDİLİKLE GÖRMEK İSTİYOR, GEÇMİŞTE YAPILAN VE SENELERİMİZE MAL OLAN HATALARIN BİR KEZ DAHA YAPILMAMASINI UMUYORUZ.

BAŞARIYI SAHİPLENEN KADAR GALATASAYLI YÖNETİMLERİN UĞRADIĞI HEZİMET MART,2011' DE TESCİLLENDİĞİNİ HATIRLATIR, İYİ ÇALIŞMALAR DİLERİM.

ALPAY ASMA

SADE VE SADECE GALATASARAY TARAFTARI

Valla şu tarz bir metin hazırladım.Beğenen isim değiştirerek GALATASARAY.ORG hesaplarından yazabilir. Bence şu aşamada gerekli iş işten geçmeden. Çünkü sorun transfer değil ama SAMMİYET ORTAMININ KAYBOLMA TEHLİKESİ.Bunu bir kez daha yaşamak istemiyorum ben bir Galatasaray taraftarı olarak.

kim ne derse desin en doğrusunu yapıyoruz , bu ortamda türkiyeye gelen adam para için geliyodur nokta.

uefa masumları cezalandırmaz de bekleyelim bakalım bütün millet iyileri kapsın biz artık euro2012den sonra fiyatı artmış oyuncuları kaparız..

bu msjımın ardından ziyaretçi kuşlar "bütün millet iyileri kapsın" cümlesi ile kuytı kastettiğimi sanabilir ama 32 yaşına kanat iyi sınıfına girmez heralde dimi ;)

Bana öyle geliyor ki uefa kararlarından sonra transfer bombaları bir bir patladığında burada yönetime çatanların hepsi mahcup olacaklar.Ben güveniyorum başkana.

Bana öyle geliyor ki uefa kararlarından sonra transfer bombaları bir bir patladığında burada yönetime çatanların hepsi mahcup olacaklar.Ben güveniyorum başkana.

Geçen sene yokken patlamışlardı bombaları devre arası.

1.TRANSFER SEZONU SONU (LİG BAŞI)

Sene başı yavaştan hızlanan organizasyonları severim.Devre arasında yapacağımız takviyeler ile gelecek sene Champions League'a hazır olacağız.

2. TRANSFER SEZONU SONU

BAŞI

İngiltereden beyaz tenli, iri bir oyuncu var hayalimde.Forvet ve kanatlarda eksiğimiz var farkındayız.

SONU

Devre arası maliyeti yüksek transfer yapıp dengeleri bozmak istemedik.Eğer Champions League katılırsak sene sonu çok önemli,hayal bile edilemeyecek isimler getireceğiz.

3. TRANSFER DÖNEMİ ÖNCESİ

Şampiyonluk Sonrası

Uefa kararları bizim için önemli, açıklandıktan sonra yol haritamızı belirleyeceğiz.

Kısaca oyalanma, ötelenme ve hepsi için Galatasaray Yönetimi. Ben lafa ve icraata bakarım.Korelasyon yoksa sonuç bellidir, yine kayıp bir yönetim.1 senedir söylenenler ile yapılanlar örtüşmüyor ( Daha Fatih Terim Hoca ile kontrat mevzusu bile askıda ,ne yani UEFA MEN EDERSE GİDİP SAMET AYBABA, ZİYA DOĞAN İLE Mİ ANLAŞACAKSINIZ) bu nasıl felsefe. Bırakın onu FB DÜŞÜNSÜN, CL'Den men edilsek bile ligde 3-4 sene üst üste şampiyon olup 1-MALİ AÇIDAN RAKİPLERİ EZMELİYİZ 2- BAŞARI FARKINI AÇMALIYIZ.

Ben güvenmiyorum. Ayrıca transfer bombaları da çok umurumda değil, sadece bunun için takım desteklemiyoruz. Benim kızdığım konu elalemin derdinin bizim başkanı niye bu kadar gerdiği.

Çapma sapan beyanatlar dizisine sadece yeni bir halka eklemiştir bu sözüyle, ötesi yok.

Sahte Ünal Başgan'ın dediği gibi, Galatasaray geleneklerine uyuyorlar bence. UEFA falan bahane :D.

Bu açıklamanın üstüne fenerin yaptığı transfer kötü oldu,devre arasıda böyle karmaşık bi durumda Shaqiri geliyor derken adamlar Sow'u aldı,biz Necati'yi.

Ben yinede yönetime güveniyorum,gerekenleri yapacaklardır.

Başkanı UEFA kararlarını beklemekte haklı görüyorum fakat işin ilginç yanı şikeciler dibine kadar pisliğe batmışken nasıl transfer yapabiliyor?

şikeciler bu kadar uefa yi düsünmüyor arkadas şikeyi yapan onlar ama olan yine bize oluyor

Üst Alt