Aysal: "UEFA'yı bekliyoruz" - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Aysal: "UEFA'yı bekliyoruz"

Cevap: Aysal: "UEFA'yı bekliyoruz"

Ya akıl var mantık var.UEFA toplu men verirse,tüm kulüpler CAS´a gidecek.Sizce UEFA hepsiyle uğraşmak ister mi?

Zaten sorun burada başlıyor dostum..

UEFA kulüpleri men etse sorun yok ama TFF'yi men ederse o zaman bütün kulüpler gidemiyor sanırım..

TFF'nin yaptığı şey zaten kendini men ettirmek Galatasarayı engellemek için..

En son çare hiçbir yapamazlarsa başbakan gitmeme kararı aldık derse şaşırmam :D

Şahsen beni çıldırtan hiçbir durum yok.

Kimi alırlarsa alsınlar beni ilgilendirmez.

Kampa daha çok süre var.

Aceleye gerek yok.

En iyileri kadroya katılacaktır.Bu konuda artık rahat olun.

Rakibin yaptığı ve yapacağı transferler karşılığında yönetime giydirmeyi de bırakın.

Hele bi bekleyin,alınacak alınsın,satılacak satılsın.Ondan sonra ne yaparsanız yapın arkadaşlar.

Yok arkadaş ben derdimi anlatamıyorum. :) Süreç namına zanlı konumunda olan Fenerbahçe,UEFA'dan gelecek olası bir men cezasını ihtimal dışı görüp transfer yapıyorken suçsuzluğumuz yedi düvele nam olmuş iken biz neden bu denli hassasiyet gösteriyoruz? Bana dert olan bu işte.Tamam yabancı oyuncular için yine bekleyelim ama hiç değilse gündemdeki yerli futbolcularla anlaşıp,açıklayalım.Yoksa ötesi için beklemesini elbet biliriz.

Başkan haklı bekleyeceğiz , acelemiz yok arkadaşlar.Daha çok süre var.Başkan'a güvenin.Biraz sabretmek lazım.

Yok arkadaş ben derdimi anlatamıyorum. :) Süreç namına zanlı konumunda olan Fenerbahçe,UEFA'dan gelecek olası bir men cezasını ihtimal dışı görüp transfer yapıyorken suçsuzluğumuz yedi düvele nam olmuş iken biz neden bu denli hassasiyet gösteriyoruz? Bana dert olan bu işte.Tamam yabancı oyuncular için yine bekleyelim ama hiç değilse gündemdeki yerli futbolcularla anlaşıp,açıklayalım.Yoksa ötesi için beklemesini elbet biliriz.

Olayın fenerbahçe açısından 2 açısı var.

1) Taraftara Şirin görünmek : Sayın kuşlar,bakın biz transfer yaptık,ama Uefa bizi banladı zırvaları.

2) Gelecek yıl avrupada mücadele edemeyecekleri için,hiçbir yabancı futbolcu bunları tercih etmezdi zaten.Cezaları açıklanmadan hangi cavuru alırsak kar diye düşünüyolar ;)

olay tamamiyle budur işte

Transfer yasağı geldiğinde Aysal-Maysal kalmaz, Adnan Polat'dan daha kötü bir duruma gelirler. Yönetim geldiğinden beri hep bekledik. Basketbolda bile 4-5 numara alamayan yönetim... Neyse ya fazla konuşmayalım.

Olayın fenerbahçe açısından 2 açısı var.

1) Taraftara Şirin görünmek : Sayın kuşlar,bakın biz transfer yaptık,ama Uefa bizi banladı zırvaları.

2) Gelecek yıl avrupada mücadele edemeyecekleri için,hiçbir yabancı futbolcu bunları tercih etmezdi zaten.Cezaları açıklanmadan hangi cavuru alırsak kar diye düşünüyolar ;)

olay tamamiyle budur işte

Kendini tatmin bunlar sadece.

Kendini tatmin bunlar sadece.

Tatmin mi :asd: güldürme beni ömer.

32 yaşında koca sezon 2 gol atmış bir adamı biz alamadık diye üzüleceksem işim var yani.

Rakipler elbetteki transfer yapacak.Bu transfer sezonu onlar için de var.

Ama rakiplerin aldığı her adamda forumu ağlama duvarına çevireceksek işimiz var.Abartmayalım.

32 yaşında koca sezon 2 gol atmış bir adamı biz alamadık diye üzüleceksem işim var yani.

Ama rakiplerin aldığı her adamda forumu ağlama duvarına çevireceksek işimiz var.Abartmayalım.

Akşam bu konuyla ilgili bir anı bekliyorum senden :)

"Rakipler elbetteki transfer yapacak.Bu transfer sezonu onlar için de var" işte en aklı başında cümle. Kendi transferimize kulp takanlar rakibin aldığı her oyuncuyu yüceltiyor. Bana göre Engin daha faydalı bir oyuncu.

Bu mesaj The New iPad Tapatalk ile yollandı ;)

"Rakipler elbetteki transfer yapacak.Bu transfer sezonu onlar için de var" işte en aklı başında cümle. Kendi transferimize kulp takanlar rakibin aldığı her oyuncuyu yüceltiyor. Bana göre Engin daha faydalı bir oyuncu.

Bu mesaj The New iPad Tapatalk ile yollandı ;)

haso nerelerdesin.Bi ara sahile inip 2 bira çakalım :D

Üst Alt