Aysal'dan Geri Dönüş Sinyali! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Aysal'dan Geri Dönüş Sinyali!

aysal_r754-1413383709.jpg

Başkan Dursun Özbek’e yönelik muhalefet çalışmaları yapılırken tam da bu dönemde eski başkan Ünal Aysal, Antalya G.Saraylılar Derneği’nde yaptığı konuşma ile kafaları karıştırdı... Yaza Merhaba Balosu’na 200’ü aşkın davetli katılırken Aysal da konuklar arasındaydı. Balonun yapıldığı gemide üyelerin sevgi gösterilerine ve ‘geri dönün başkanım’ sözlerine maruz kalan Aysal, herkesle sohbet ederken, çağrılara da ‘hayır’ demedi...

BİR konuşma yapmak için mikrofonu eline alan Aysal yoğun tezahüratlarla konuşmasını gerçekleştirebilirken şunları söyledi: “Antalya’dayken kendimi evimde gibi hissediyorum. Davet edilince çok mutlu olarak adeta koşa koşa geliyorum ve geleceğim de! Antalya G.Saraylılar Derneği bizim iftihar ettiğimiz ve kulübümüze çok yakışan bir kurumumuz. Dün, bugün ve yarın da olacağı gibi G.Saray’ın her mertebesinde emrinde olacağız ve ihtiyaç olduğu takdirde her türlü sorumluluğu almayı görev addederiz.”

vatan

Başkanımız Sn. Ünal Aysal'ın geri döneceğini haftalardır söylüyoruz. Dursun'un gittiği an yeni başkan Sn. Ünal Aysal olacaktır.

ultrAitler, fb medyası, aziz, çakma gsli ftciler.. hepsi tir tir titriyor. Galatasarayımız başkanımızın liderliğinde, küllerinden doğuyor.

arif renktaş seni severim.

vizyon falan diyorsunda. abi bu adam kaçar gibi gitmedi mi?

neden gitti? ve simdi neden gelmek istiyor?
Eyw renktaş.

Ben kaçtığına pek inanmiyorum.
Tamamiyle siyasi baskılar sebebiyle ayrıldığını ve GALATASARAY'a fazla zarar gelmemesi için bıraktığını düşünüyorum.

-Durduk yere kesilen vergi cezaları.
-SPK''nın bizi sürekli sıkıştırıp ,2.sermaye artırımına izin vermemesi.
-Stad işininin mahkemelere taşınıp başımıza sopa gibi dayatılması
-Fenerasyonların (futbol-basket)
Yanlı kararlar alması ve yabancı oyuncu kısıtlamalarıni bizim alehimize göre düzenlemeleri vs.

Bu saydıklarımın hepsinin koordineli bir şekilde yapılması kesinlikle tesadüf değil.
Aysalin arayı açma çabası,gezi
Ve şike olaylarin daki tutumu ayağının kaydırılması için gayet yeterli sebeplerdi.

Şimdi dönmek istemesinin sebebi ;hem yumuşayan ortam hemde içinde kalan efsane olma isteği

Lanet gelsin Dursuna!

Son düzenleme:
Eyw renktaş.

Ben kaçtığına pek inanmiyorum.
Tamamiyle siyasi baskılar sebebiyle ayrıldığını ve GALATASARAY'a fazla zarar gelmemesi için bıraktığını düşünüyorum.

-Durduk yere kesilen vergi cezaları.
-SPK''nın bizi sürekli sıkıştırıp ,2.sermaye artırımına izin vermemesi.
-Stad işininin mahkemelere taşınıp başımıza sopa gibi dayatılması
-Fenerasyonların (futbol-basket)
Yanlı kararlar alması ve yabancı oyuncu kısıtlamalarıni bizim alehimize göre düzenlemeleri vs.

Bu saydıklarımın hepsinin koordineli bir şekilde yapılması kesinlikle tesadüf değil.
Aysalin arayı açma çabası,gezi
Ve şike olaylarin daki tutumu ayağının kaydırılması için gayet yeterli sebeplerdi.

Şimdi dönmek istemesinin sebebi ;hem yumuşayan ortam hemde içinde kalan efsane olma isteği

Lanet gelsin Dursuna!

abi vergi boyutu her kulübü ilgilendiriyor. gecen aziz'in konusmalarını dinlerken, onlarda sağlam bir ceza yemiş, temmuz ayında uzlasmaya calısacagız diye mırıldanıyordu.

aysal cebinden beş kuruş vermedi, öncelikle bunu bir kenara yazalım.

aysal döneminde kendi imkanlarımız ile transferler yaptık ve açıldık. 2014 yılında da bu açılmanın faturaları kesilmeye basladı, taki bugüne kadar.

aysal muslugun kapandıgını ve sefalet döneminin basladıgını görünce kaçtı diyorum ben.

Dursun Özbek ile gelecek sene ligi en iyi 5. bitirebiliriz, o da Galatasaray'ın isminin alacağı derecedir. Dursun Özbek'in getireceği oyuncular yine Donk seviyesinde olacaktır. Yerli transferler Emre Çolak'ı dahi aratacaktır. İçinde bulunduğumuz durumda Ünal Aysal başkanlığa aday olursa bizim için mükemmel olur ama Özbek'in ligin ilk 10 haftası geçmeden istifa etmesi zor görülüyor.

Üst Alt