Aysal'dan Geri Dönüş Sinyali! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Aysal'dan Geri Dönüş Sinyali!

arif renktaş seni severim.

vizyon falan diyorsunda. abi bu adam kaçar gibi gitmedi mi?

neden gitti? ve simdi neden gelmek istiyor?
Sen Galatasaray'li isen neden bilgisiz algi yaratmaya calisiyorsun kardes? Kacip gitti ne demek. Projeleri icin yetki alamadi adam, alamadigi icin de benim burda yapacagim baska birsey yok diyip birakti.

Söyle soralim: Sen baskan'sin ama senin yetkin yok, sen kalirmiydin?

Bu kacti gitti meselesini medya cikardi ki iyi manipüle etmis bazilarini.

Sen Galatasaray'li isen neden bilgisiz algi yaratmaya calisiyorsun kardes? Kacip gitti ne demek. Projeleri icin yetki alamadi adam, alamadigi icin de benim burda yapacagim baska birsey yok diyip birakti.

Sportif olarak cok basarili oldu, bunu kimse inkar edemez, ama son 2 yillinda yaptigi transferler rezalet otesi... Bide okadar borc varken, yetkisi olmasa bile birakip gitmeyecekti.
UEFA'dan uyarilari dikkate almadi, bide ustune anlasma yapiyor butce'yi kisitlamak icin sonra da anlasmaya uymayip cok sayida transfer yapiyor, gec bu yetki metkileri, iyi baskan, basarili baskan, taraftar'i dinleyen baskan, ama UEFA mevzusu, ontivero'lar tarik'lar hajrovic'ler burdisso'lar, say say bitmez zaten, bunlari neden aldi, niye aldirdi...

Terim bir maglubiyet sonrasi telefonunu kapattigi icin, aysal da ona ulasamadiktan sonra, bahane arayip terim'i yollamak da ne? Sen kimsin, daha yeni baskan olmussun, terim'in sayesinde Unal Aysal olmussun. Zaten bizde boyle malesef.

Hamit'i bu yil'da yaptiklari icin sevmeseniz de cok guzel ve dogru bir sözu var:

- Bu sene daha iyi olacak, daha iyi olacak.' deniyor. 3 senedir buradayım ve artık 4. senem. Kaç tane başkan ve teknik direktör değişti. Geçen yıl şampiyon olmamızın nedeni arkadaşlarımızın karakterli olmaları.

istikrar yok... bide besiktas'a bak, fikret orman'in yaptiklarina bak, helal olsun ne diyelim...

neyin projesi? 2014'te kulüpte harcanacak tek kurus bırakılmadı. bunun hesabını ben mi verecem?

Gs'liyim diyorsan hesap soracaksın. bu kulüp nasıl bu noktaya geldi?

neyin projesi? 2014'te kulüpte harcanacak tek kurus bırakılmadı. bunun hesabını ben mi verecem?

Gs'liyim diyorsan hesap soracaksın. bu kulüp nasıl bu noktaya geldi?
Yav bos bos konusmayalim. Bu borclar Aysal döneminden degil sadece, yillardir olan borclar ki bunu Aysal kendi belgeler ile ispatladi. Neyi anlamiyorsun, bu nasil inatciliktir arkadas? Eger bu islerden anlamiyorsan, algi yaratma lütfen. Sadece transfer yapti diye borc artmadi..

Neyin projesi diyorsun birde: Adama hic bir konuda yetki verilmedi arkadas daha ne zorluyorsun iste? Ne yapacak ozm yetki yoksa?

index.php

Yav bos bos konusmayalim. Bu borclar Aysal döneminden degil sadece, yillardir olan borclar ki bunu Aysal kendi belgeler ile ispatladi. Neyi anlamiyorsun, bu nasil inatciliktir arkadas? Eger bu islerden anlamiyorsan, algi yaratma lütfen. Sadece transfer yapti diye borc artmadi..

Neyin projesi diyorsun birde: Adama hic bir konuda yetki verilmedi arkadas daha ne zorluyorsun iste? Ne yapacak ozm yetki yoksa?

neyi ıspatlamıs? link var mı? birde ben okuyayım.

bakalım 1.4 milyar tl borc nerden gelmis.

Aysal dönmez. Aysal dönmek istese bile Dursun kalkmaz o koltuktan. Daha düne kadar b.ktan bir adam olarak gezen adam şimdi herkes tarafından tanınıyor. Bırakmaz başkanlığı. Aysal da gelmez bir daha zaten. İstediği yetkileri alamadı zamanında. Ama Dursuna sonsuz yetki verdiler. Dursun'dan daha beteri yok bence yeryüzünde. En dip Dursundur. O yüzden gelecek farklı biri bizi çağ atlatır. Bu nedenle Aysal veya başkası önemli değil, yeterki biri gelsin.

Aysal dönmez. Aysal dönmek istese bile Dursun kalkmaz o koltuktan. Daha düne kadar b.ktan bir adam olarak gezen adam şimdi herkes tarafından tanınıyor. Bırakmaz başkanlığı. Aysal da gelmez bir daha zaten. İstediği yetkileri alamadı zamanında. Ama Dursuna sonsuz yetki verdiler. Dursun'dan daha beteri yok bence yeryüzünde. En dip Dursundur. O yüzden gelecek farklı biri bizi çağ atlatır. Bu nedenle Aysal veya başkası önemli değil, yeterki biri gelsin.

Vallah ben Polat'tan daha kötüsünü göremeyiz diye düsünüyordum yillardir ama basimiza bu Dursun belasi geldi. Polat bunun yaninda dünya capinda bir baskan gibi.

Vallah ben Polat'tan daha kötüsünü göremeyiz diye düsünüyordum yillardir ama basimiza bu Dursun belasi geldi. Polat bunun yaninda dünya capinda bir baskan gibi.

Şimdi kardeşim çok haklısın. Senin yazını okuyunca aklıma gelen ilk şey Dursun'dan daha kötüsünü de mi göreceğiz sorusu oldu. İnşallah olmaz. Şu forumdan herhangi birini başkan yapsan Dursun'dan çok daha güzel yönetir. Bazı şeyleri anlamakta güçlük çekiyorum. Dursun'un niyeti Galatasaray sevdası değil bence. Kendi itibarı, ticari itibarı, reklam ve tanınırlık vs. bu konuda da Allah yardımcımız olsun. Bu adam çok sinsi ve tehlikeli. Arkasında ciddi bir lise desteği olması da cabası. O yüzden Dursun senelerce başkanımız olarak kalabilir :(

Son düzenleme:
Şimdi kardeşim çok haklısın. Senin yazını okuyunca aklıma gelen ilk şey Dursun'dan daha kötüsünü de mi göreceğiz sorusu oldu. İnşallah olmaz. Şu forumdan herhangi birini başkan yapsan Dursun'dan çok daha güzel yönetir. Bazı şeyleri anlamakta güçlük çekiyorum. Dursun'un niyeti Galatasaray sevdası değil bence. Kendi itibarı, ticari itibarı, reklam ve tanınıtlık vs. bu konuda da Allah yardımcımız olsun. Bu adam çok sinsi ve tehlikeli. Arkasında ciddi bir lise desteği olması da cabası. O yüzden Dursun senelerce başkanımız olarak kalabilir :(

Aman Allah korusun. En kisa zamanda kurtulmak lazim bundan. Bence bu sene de basari gelmezse 100% gidici olur.

Ama diger yandan bu sezon sampiyon olursak o zaman bu herif de kalir. Bildigin tam bir cikmazdayiz.

Aman Allah korusun. En kisa zamanda kurtulmak lazim bundan. Bence bu sene de basari gelmezse 100% gidici olur.

Ama diger yandan bu sezon sampiyon olursak o zaman bu herif de kalir. Bildigin tam bir cikmazdayiz.

Türkiye Kupasını kabetseydik şimdi seçim konuşulurdu. Ama bu defa da avrupa cezası ertelenecekti. Cidden çıkmazdayız her türlü. Bu sene zaten gitmiyoruz avrupaya. Hadi başarısız olalım desek seneye de avrupaya gidemezsek belki dursun gider o zaman ama kulüp çok geriye gider bu defa. Sportif başarı şu mali darboğazda en gerekli şey bizim için. Dursun bu arada kendini başarılı sayıyor. Türkiye kupası ve Eurocup alınınca başarılı bir yıl geçirdik diyor. Böyle bir tehlikeyle karşı karşıyayız.

Üst Alt