Aysal'ın listesinde Abdurrahim Albayrak da var


Cevap: Aysal'ın listesinde Abdurrahim Albayrak da varHer yenildigimiz mactan sonra basina roportaj vermek icin gorevlendirilecekmis.
 
Cevap: Aysal'ın listesinde Abdurrahim Albayrak da varHikmet ogullarindan biri sanirim. Kucukken top oynardik beraber. Atakoy 7.8 'de oturuyorlardi o zaman.
 
Cevap: Aysal'ın listesinde Abdurrahim Albayrak da varA.Albayrak'ın kardeşi filan galiba, twitter'da beraber resimleri filan var.
 
Cevap: Aysal'ın listesinde Abdurrahim Albayrak da varBu haber kesindir heralde, üzüldüm Albayrak'ın listede olmasına , umarım futbolla çok ilgilenmez.
 
Cevap: Aysal'ın listesinde Abdurrahim Albayrak da varBirkaç kişide ben verim..Ali Dürüst 2.Başkan

Adnan Öztürk

Abdürrahim Albayrak

Sinan Kalpakcıoğlu

Murat Canaydın
 
Cevap: Aysal'ın listesinde Abdurrahim Albayrak da varAli Dürüst, Abdürrahim Albayrak, Sinan Kalpakcıoğlu, Murat Canaydın fln yeni yönetimlere girerse, Adnan Polat, Adnan Sezgin'i fln herkes mumla arar. Hatta bu isimler kesin seneye başımızda olacaksa, Adnan Polat mahkemeye gitsin, ilk destekleyeni ben olayım bu dakikadan sonra. Adnan Polat yönetiminden daha kötü bir yönetim şu isimler. Ayrıca Adnan Öztürk bu isimlerle aynı yönetimde bulunmaz diye düşünüyorum.
 
Cevap: Aysal'ın listesinde Abdurrahim Albayrak da varHE'S BACK!!!fft22_mf540689.Jpeg
 
Cevap: Aysal'ın listesinde Abdurrahim Albayrak da varYahu abi ne Abdurrahim Albayrak'ı gözünüzü seveyim. Bu adam illa ben sportif direktör olacam diye de tutturursa ayvayı yeriz.Yapma Ünal reis yapma!
 
Cevap: Aysal'ın listesinde Abdurrahim Albayrak da varalbayrak profesyönel değil,evet.ama bizim türk oyuncularımız da degil.onların halinden anlayan bir 'abi'lazım takıma.gelsin albayrak.
 
Cevap: Aysal'ın listesinde Abdurrahim Albayrak da varalbayrak profesyönel değil,evet.ama bizim türk oyuncularımız da degil.onların halinden anlayan bir 'abi'lazım takıma.gelsin albayrak.Katiliyorum. Barcelona'nin bile Pedro abisi var. Abisiz dunya takimi olamazsin. Abdurrahim Abi dunya takimi olma yolunda bir baslangictir.
 
Üst Alt