Ayşegül Egemen'den Galatasaray Hakkında Şok İddialar - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ayşegül Egemen'den Galatasaray Hakkında Şok İddialar

Bir pislik, bir yolsuzluk varsa kim yapmış, ne yapmış anlatsın da öğrenelim.

"Onu Galatasaray açıklasın, bunu Galatasaray açıklasın" diyerek bomboş konuşuyor.

Sözde habercilik yapanlar da ortada hiç bir somut iddia olmamasına rağmen Galatasaray' a kara çalmaya çalışıyor, açık açık Galatasaray düşmanlığı yapıyor.

Kulüp umarım bu yayın hakkında da yasal bütün haklarını kullanır ve bu Beyaz TV' nin tek bir muhabirini, tek bir kamerasını ne Florya' dan, ne de TT Arena' dan içeri sokmaz.

Ayşegül Egemen kim? Işine son verilmis o da öfkeyle sallamış. Burada niye konu oluyor kadının kişisel histerisi?

-Tapatalk-

ne zaman güzel birşeyler iyi kötü bir transfer olsa, bir maçı iyi kötü kazansak ve lige iyi başlasak bir grup eşdeğiştiren, ensestçi, pompei de helak olanların evlatları böyle negatif haberler piyasaya veriyor.

Sorulan tüm sorulara. Bunları Galatasaray açıklasın diye cevap veriyor. Belli ki elinde hiç bir şey yok. Biraz önce de söylediğim gibi çamur at izi kalsın mantığıyla yürüyor her şey. Bir soru olarak da bu kadına sormamışlar. Siz bu 500 bin doları aldınız mı almadınız mı diye? Hoş sorsalardı buna cevabı da büyük bir ihtimalle Galatasaray yetkilileri bunu açıklasın demekten başka bir şey olmayacaktı.

Her neyse... 1.5 ay önce yapılmış bir röportaj lig başlar başlamaz gündeme getiriliyorsa bunun altında muhakkak başka sebepler vardır.

Yolunda olmayan birşeyler mutlaka var. Transferlerdeki isimlerden ziyade harcanan paralara baktığımızda bunu net olarak görebiliyoruz.

yarısını okumaya üşendim de "bol bol, birleri para götürdü buna Ünal Aysal'da dahil" söylemi gibi bir şey olmuş, vardır yoktur bilmem ama milyar dolar serveti olan adam da 1-2 milyon 'nun peşinde koşup da böyle kendini rezil etmez diye düşünüyorum.

dün beyaz tvde şike destekçilerinin programlarında çıktı. onlar yapmış bu haberciliği!

amaç Galatasarayı karalamak ilk haftadan

şu beyaz tvdeki saçma salak programı izlemeyin izletmeyin arkadaşlar

Yeter ki birisi sallasın. Destekli olup olmaması mühim değil. Hemen yapıştırırlar ilk sıradan haberi. Yalnız işkembesi kuvvetliymiş, takdir ettim.

Siz kafayı mı yediniz arkadaşlar neden bu kadına prim veriyorsunuz ? Hem bu kadın kim oluyor ki çıkıp televizyonda şunu açıklasınlar bunu açıklasınlar diyebiliyor ? Madem böyle iddaların var git kardeşim mahkemeye suç duyurusunda bulun.Sen dedin diye mi yapacaklar açıklama ?

Şimdi videodan izledim, Ertem'in o haller nedir öyle ya sürekli Ünal Aysal , Sedat Doğan, Mehmet Karlı bağlansın konuşalım diye zırlayıp durmuş, Rok da orada hedef gösteriyor.Tabi bizimkiler yine bu elemanları iplememiş iyi de yapmışlar. Hem zaten mahkemelik olayı nasıl böyle canlı yayında bas bas bağırıyor onu da çözemedim de amaç belli aslında bu konu burada hiç olmamalıydı bile.

Kadın Galatasaray düşmanlarının eline koz verdi başka bir açıklaması yok

Şu hükümet başa geldiğinden beri çok büyük zorluklarla boğuşuyoruz Allah sonumuzu hayretsin

Üst Alt