Ayşegül Egemen'den Galatasaray Hakkında Şok İddialar - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ayşegül Egemen'den Galatasaray Hakkında Şok İddialar

Galatasarayı karıltırmaya yönelik bir twitter akımı başlamış durumda bunu dikkatli gözlemlemeli gerektiğinde tepkimizi koymalıyız

@mehmetbaransu: Başlıyoruz. Galatasaray'daki hırsızlık olayı birazdan? Transfer yapıldı kimGalatasarayı karıştırmak istiyor. Serbest Vuruş, Tv Em...

Kadın hiç bir şeye açıklık getirmiyor ki. Tek hedefi iç savaş. 'Bence bu açıklamayı bu yapsın, o yapsın' - o zaman niye çıktın TV'nin karşına beyinsiz

Serafettin Mermer ve Serafettin Koc u ayni kisi saniyordum ben?? Isim degistirdi saniyordum iki farkli kisilermis

SM-P602 cihazımdan gönderildi

Bu da diğer yöneticiler de hepsi dolandırmıştır.Hiçbiri bizim gibi Galatasaraylı değil.Zamanın da Galatasaray lisesini kazanabilseydik iyiydi vampirlerden kulübü kurtarma şansımız olurdu.

Şimdi videodan izledim, Ertem'in o haller nedir öyle ya sürekli Ünal Aysal , Sedat Doğan, Mehmet Karlı bağlansın konuşalım diye zırlayıp durmuş, Rok da orada hedef gösteriyor.Tabi bizimkiler yine bu elemanları iplememiş iyi de yapmışlar. Hem zaten mahkemelik olayı nasıl böyle canlı yayında bas bas bağırıyor onu da çözemedim de amaç belli aslında bu konu burada hiç olmamalıydı bile.

Bunları başımıza saran Ünal Aysal zaten.O iplemediği adamlara zamanın da smslerini servis etti.

Şikecilerin, rüşvetçilerin satılık kanalı, satılık programı ve hatta o programda bulunan satılık kalemlerin Galatasaray'a yolsuzluk mevzusundan vurma çabaları en kibar tabir ile komiktir :D Tayyip+Aziz çözüm ortaklığı sonucu ortaya çıkan çarpık yapıdan gelen emirleri komutları uygulamaya soktular. Beklediğimiz birşeydi zaten aksini kimse beklemiyordu. Hatta rasim biraz önce yine bize paralel maralel demeye getirdi de tam getiremedi tabi maçası yemedi :D Ne amaçla bu konulara girdikleri çok belli. Hani hesapta bizi değiştireceklerdi ya ondan :asd: Ama asıl komik olan şu satılık ve bariz Galatasaray düşmanı olan kanala ait bir iddaa ile alakalı burada konu açılmasıdır :redface: Bu programın konusu zaten medya bölümünde var. İsteyen oraya yazar.

Fakat şu unutulmasın ki bu AK TV! ' nin logosu ekranda görülen logo değildir. O logoyu biraz kazısan arkasından şu logo ile karşılaşırsınız;

[attachment=13015:1392105460775.jpg]

Ekli dosyalar

• 1392105460775.jpg
    1392105460775.jpg
    24 KB · Görüntüleme: 134
Yalan olduğunu sanmıyorum. Ama bu sadece bizde değil diğer kulüplerdede var. Adam kayırma, torpil, rüşvet türkiyenin neresinde yokki bizde olmasın. Zaten kadın açıklamış ünal aysalın izniyle araştırmayı yapmış ama sonuçta ünal aysal bile bunun camiaya zarar vereceğini düşünerek işi daha fazla ilerletememşş. Yani değirmenin çarkına dokunamamış. Bu transferlerden komisyon alındığını zaten herkes biliyor. Demirören zamanında bjknin parasını böyle hortumladılar. Fbde zaten transferler şike esasına göre yapılırdı. Heryere bulaşmış durumda adamcılık ve rüşvet malesef

Dün beyaz tv de konuşulanlar eğer doğruysa, tam bi kepazelikti..

Sözde bu kadını işe şükrü ergunun karısının şirketi aldırmış, kadın da sahte diploma ve evraklarla GS'yi 500-600 bin lira civarında dolandırmış..

Kadın paraları götürürken kimsenin ruhu bile duymamış, kadın lise mezunu falan değilmiş bütün evrak ve ifadeleri sahteymiş falan filan..

benim alamadim bu kadin galatasarayi dolandirdiysa sirf isine mi son verilmis? mahkemeye davaci olunmamis mi?

Çıkıp konuşursam şöyle olur diyenlerin reklamdan,karalamadan başka bir b.k yaptıklarını görmedim.. Kesinlikle bizimkiler yapmamıştır diyemem ama bu kadının sahtekar olduğunu düşünüyorum..

Özellikle bu sene Şanlı Galatasarayımızı yıpratmak için ellerinden geleni yapacaklar.

Bu konu neden hala kilitli değil anlamak mümkün değil!

nereye kilit vuruluyor ? neyi kapatmaya çalışıyoruz ? ayşegül egemen hırsızdır değildir beni ilgilendirmez lakin kulüpte hırsızlık yapıldığını bunun adının komisyon olduğunu duymayan kalmadı ! aklınız yokmu sizin devre arası tarık çamdala 1 milyon euro vermeyip 2.75 salih dursunu alıp yine 1 milyon euroya e umut gündoğanı alıp sezon sonu salih dursunu gönderip 5 milyon euroya traığı transfer eden bir durumdan söz ediyoruz ? hala delil istiyenler var akıl alır gibi değil biri çıkıpta sormuyor groningende denemeye alınan ontivero içinde beğenilince 250 bin euro bonservis istenen onu bile çok görüp vazgeçen groningen yerine 2 milyon euro bonservis bedelini veren hırsızların kim olduğunu açıklamalı !! pardon hırsız değil komisyoncular !! TEKRAR EDİYORUM GALATASARAY KULÜBÜNCUNDE HIRSIZLIK PARDON KOMİSYONCULUK MİDE BULANDIRACAK DURUMDADIR !!

yahu saçma sapan bi kadın bişey biliyosan konuşursun

onu başkana sorun bunu yönetime sorun

çamur at sonra devamını getirme

prim vermeyin bence

Üst Alt