az tanınan golcülerin çılgın gol performansları - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Başlıkla, içerik uyuşmuyor ama içerik yine de güzel bence. Tam zirve yapamamış veya zirveleri kısa sürmüş oyuncu profilleri daha çok. Ligimizden Ariza Makukula hesabı, gerçi günümüzde olsa kesin bizimkiler ona da bir 13 milyon filan bayılırdı da o ayrı konu. Bu forvetler sayılınca aklıma Diego Tristan geldi benim çok klas adamdı ama hiç öyle zirve yapamadı gibi gerçi ben küçüktüm epey izlerken ama hep klas gollerin adamı imajı ile yer alıyor zihnimde.

Güzel konu düşünmüşsün Onur ama bence verdiğin örnekler sorunlu. Hele hele Roy Makaay ve Luis Fabiano.

Makaay Bundesliga da da çılgın atıyordu. Adamın müthiş şutları vardı, kaleci top kale üstünden out'a gidecek diye düşünürdü ama top son anda yükseklik kaybedip gol olurdu. Adamın özelliğiydi bu bir nevi.

sent via GSC

ilgi ve mesajlar için teşekkürler. Elbette tanınma konusu kişiseldir. Ben bu isimleri yazarken zirveye ulaşamamış isimleri ve 5 büyük lig içinde başarılı olanları koydum.

Makaay mesela elbette büyük golcüdür ama futbolu yakından takip edenlere son 20 yılın en iyi 15 golcüsünü söyletsen Makaay çoğunluk kendisini saymaz.

Guiza,Patrick Helmes,Darren Bent gibi isimler de sayılabilir.

Üst Alt