Aziz Yıldırım : '10 sene daha burdayım' | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Aziz Yıldırım : '10 sene daha burdayım'

Fenerbahçe Kongresinde konuşan yıldırım

'' Artık uzun bir dönem burada değilim. Ama gideceğim dediysem hemen demedim, 10 sene daha burdayım.''

113.gif

Allah uzun ömür versin 15-20 daha bizimle inşallah

Daha beraber nice şampiyonluklar göreceğiz hiç bir yere bırakmayız Aziz Başgan :D

Baskan adayina hakaretler edilen bu kulübün taraftari olmak cidden büyük aptallik bana göre.

Adam bir amac ugruna aday olmus ama diger aday onu yerden yere vuruyor.

Bizde böyle bir rezillik en kötü baskanin döneminden sonra bile olmadi.

Dursun Özbek secildikten sonra Ahmet Özdogan ve Turgay Kiran tebrik etti, birlik mesajlari verildi. Kimse de secimden önce birbirine hakaret etmedi..

Aziz utanmasa adama paralelci falan diyecek :D :D :D :D :D Ilkokulda sinif baskanligi icin yarisan cocuklar bile daha seviyeli.

Bunlardaki kavgayi baska hicbir yerde bulamayiz cidden. Malum siyasi partinin lideri de kendisinin yerine birini uygun görmüstü, o da simdi vekaleten koltukta oturuyor. Aziz efendi de simdiden yerine gececek ismi belirlemis. Benzerlik.

Iyiki Galatasaray'liyim diyorum.

adam denizli'de sampiyonlugu vermis bırakmamıs. bursa'ya kendi evinde sampiyonlugu vermis bırakmamıs. tarihin en büyük acısı 12 mayıs 2012'yi görmüs gene bırakmamıs.

4.yıldızı takmısız, fb'liler patlıyor ama umrumda degil. bırakmaz abicim bu adam.

bıraksın mı ? tabiki bırakmasın.

aziz baskan ile nice senelere :gsbayrak:

Üst Alt