Aziz Yıldırım : '10 sene daha burdayım' - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Aziz Yıldırım : '10 sene daha burdayım'

Türk sporu selameti için bu adam gitmeli... Kalması her türlü bizim lehimize, ama adam git gide ülke sporunun içine daha da fazla katlanarak ediyor...
Bugünki kongredeki yaşananlar fena halde rezaletti ya. Arkaya parmak, enseye şaplak mahiyetinde geçti... Kahvehane konuşmaları daha seviyeli bunun yanında...

Gerçi bunun çattığı aday da anca konuşmaya gelince "kibar", ama icraata gelince her türlü çamur yani... Mikrofon görünce "seviyeli", mikrofonsuz her türlü bel altı...

Aziz konuşurken önce baya baya güldüm, ama sonra fenerli arkadaşlarım için üzüldüm...
Ama 2 dk. sonra üzülmekten vazgeçtim, zamanında aynı arkadaşlarım tüm uyarılara rağmen bunu anasından babasından daha fazla savunuyordu. :)
Düşün yani hem anasına, hem buna küfür etsem neden başkanıma küfür ediyorsun diye yakama yapışacak noktadaydı... :)))

Son düzenleme:
Başarı veya başarısızlık bi kenara dursun, bu adam durdukça düşmanlık bitmez. Siyasette Tayyip neyse sporda da Aziz o. Herşeyi kendine yontan, gibmeyeceği eşeğin önüne ot koymayan tipteki bu insanlar her ortamda rakiplerini düşman edinerek savaş kafasında yaşadıkları için dostça bi rekabet içinde olmaları mümkün değil.

hükümetle ters düstü

hükümet gitmezse 10 yıl degil 10 ay zor durur

Paralel falan ağızları yapıyor, hükümete sırt dayamaya çalışıyor şu an.

Tam bir makyavelist. Gün oldu o hocayla bu hocayla beraber oldu, gün oldu #direngezi'ye yaslandı.. Şimdi de hükümete yanlıyo. Yarın krem peynir güç odağı olsa evindeki rokforu kaynatır krem peynir yapar, o derece.

Üst Alt