Aziz Yıldırım Evlendi... - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Aziz Yıldırım Evlendi...

Cevap: Aziz Yıldırım Evlendi...

Bizim yaptığımız yorumları max.9.000 kişi okur.Forumun kapasitesi bu kadar.

Fakat aziz bey konuştuğu zaman 70 milyon duyar.

Onun konuştuklarını hor görmüyorsanız bizide es geçiniz.

Olay şu ;küfür edene değil ettirene bak.

küfür ettirene bak dedin benim aklıma ilk gelen iki isim özhan canaydın ve süleyman seba...

bu iki isim bile bu ülkede küfür yedilerse demekki ettirmek diye birşey sözkonusu değil...

benim en çok rahatsız olduğum konu evlenilen bayanla iligli yapılan esprilerdi...

neyse bu konuda anlaşamayacağız galiba iyi geceler :)

ben zaten Fenerbahçeliyim bunu anlaman için pforil bilgilerime girmen ya da daha önceki mesajlarıma bakman yeterli...

sadece beklediğim cevap senden , evet yazılanlardan bazıları ağır olmuş makaranın dozu artmış gibi bi cevaptı okadar...

evet antuya üyeyim ama emin ola orda bu tip bi haberde kesinlikle bu kadar ağır espriler yapılmaz yaptırılmaz...

Fb li olmanı görmek için profiline girmeye gerek yok.İnsanları kışkırtma burada.İsteyen istediğini yazar.Ki konu Aziz yıldırımsa sen kimseye karışamassın.İhraçta edilmek istemiyorsan adabınla otur.Bu arada ne kadar objektif oldugun antuda bu kadar ağır espriler yapılmaz dediğinden belli.Bunun 10 katı ağır esrpiriler yapılır antuda.Şunu sölerken insan utanır biraz.

barış niye vicdanımız olmaya çalışıyosun güzel kardeşim,o mesajı yazdıktan sonra herkesin ibret almasını mı bekliyosun

ülkemizde küfür vardır bunun önüne geçilmez bununla ilgili bi sıkıntık yok zaten

ama yok niangın seneye performansı düşermiş yok fener neden bu kadar zenci aldı belliymiş bu tip laflar çok yakışıksız...

neyse zaten çıkıyorum ben herkese keyifli muhabbetler ortalığı germek için burda değilim sadece okuyup geçicektim :)

ülkemizde küfür vardır bunun önüne geçilmez bununla ilgili bi sıkıntık yok zaten

ama yok niangın seneye performansı düşermiş yok fener neden bu kadar zenci aldı belliymiş bu tip laflar çok yakışıksız...

neyse zaten çıkıyorum ben herkese keyifli muhabbetler ortalığı germek için burda değilim sadece okuyup geçicektim :)

kanka boş muhabbetler boşver,hayat güzel eğlen geç

küfür ettirene bak dedin benim aklıma ilk gelen iki isim özhan canaydın ve süleyman seba...

bu iki isim bile bu ülkede küfür yedilerse demekki ettirmek diye birşey sözkonusu değil...

benim en çok rahatsız olduğum konu evlenilen bayanla iligli yapılan esprilerdi...

neyse bu konuda anlaşamayacağız galiba iyi geceler :)

Aziz yıldırımın ismi burada geçince olanları görüyorsunuz.Gelin hanımla bir sıkıntı yok.Gelin hanım damat bey yüzünden bir hışma uğruyor.Kurunun yanında yaş'ta misali.

Neyse Allah mesut etsin onları.

Aziz Yıldırım Haremting sistemini getiriyor!

Harem ekibi kurmayı düşünüyomus dogru mu?

93_450xNULL.jpg

Federasyondan iade-i gerdek gecesi baskını bekliyorum. Aziz bey de anlasın hakem odası basmanın ne demek olduğunu.

Üst Alt