Aziz Yıldırım: "Galatasaray maçında hakkımız yendi ve şampiyonluğumuz çalındı" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Aziz Yıldırım: "Galatasaray maçında hakkımız yendi ve şampiyonluğumuz çalındı"

Aziz başkanlığı kaptırmaz.
Adam fenerin her şeyine hakim.
Ali koç seçilirse eğer çok büyük bir hengame ile başbaşa kalır ve altından kalkması zor.

Mutsuzluğu tatmadan hep mutlu olmak istersin.
Oysa nelerin seni mutsuz ettiğini bilmeden, nelerle mutlu olacağını nasıl bilebilirsin ?

Kaynak:Osman SEDEN

Büyük başganım, Ali Koç'a gerekli ayarı vermiş hamdolsun. Fetö, 3 Temmuz falan bunlar her zaman söylediği şeyler zaten dikkate almaya değmez.

Aziz Yıldırım: "Şimdi diyorlar ki duruş... Ne duruşu? Beşiktaş duruşu. Nereden geliyor bu duruş? Süleyman Seba'dan. Süleyman abi'den geliyor. Bilmem kim dursun, Seba gitsin diyorlardı. Şimdi duruş oldu."

Aziz Yıldırım: "İstersem her gün taraftarlarla birlikte olurum. GFB'yi dernek haline ben getirdim. Ancak ilerleyen yıllarda sonra yanlış yaptıkları bazı şeyler gördüm. Tribünde bazı siyasi gruplar var. Aziz Yıldırım gitsin, Ali Koç gelsin diyorlar."

1f399.png
"Başkanım bir daha başkan seçilirseniz..."
Aziz Yıldırım: "Seçileceğim, rahat ol. Seçilirsen falan yok, rahat ol."

" Taraftar ne çabuk unuttu eskiden sünnetli çocuk gibi sekerek tuvalete gidiyoduk içeri o kadar pisti ki bazen affedersiniz giremiyip tribünlere gidiyoduk ama şimdi içeri giriyosun sıcak hava üflüyor "

-Aziz Yıldırım: "Ben başkan seçileceğim. Rahat olun siz."
-Bahri Havadır: "Ben rahatım başkanım. Bir Galatasaraylı olarak sizin başkan seçilmenizi isterim."
-Aziz Yıldırım: "Sağol."

Bu adamdan iyice sıkıldım artık.

Papağan olarak görev alsın sirklerde falan.

Ulan hırbo ilk yarı Beşiktaş'ı binbir haksızlıkla yendiniz, o maçı yenemeseniz onlar 2. olacaktı bunları da anlatsana.

Üst Alt