Aziz Yıldırım: "Galatasaray maçında hakkımız yendi ve şampiyonluğumuz çalındı" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Aziz Yıldırım: "Galatasaray maçında hakkımız yendi ve şampiyonluğumuz çalındı"

Başkanım gel kupan müzede istediğin zaman ziyaret edebilirsin

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Bu adamdan iyice sıkıldım artık.

Papağan olarak görev alsın sirklerde falan.

Ulan hırbo ilk yarı Beşiktaş'ı binbir haksızlıkla yendiniz, o maçı yenemeseniz onlar 2. olacaktı bunları da anlatsana.

Reis bu kafa yapısı yüzünden bu haldeler zaten. Suçluyu hep başka yerde arıyorlar. Sinirlenmek yerine aziz başkanın bu iğrenç mantaliteyle feneri harcamaya devam etmesini dilemeliyiz bence :)

Gülün dalga geçin hepiniz. Lig başlasın hakemleri ayartmaya başladığı zaman o zaman ben güleceğim.

Aziz Yıldırım: "Beşiktaş ile kavga etmedik. Haklarımızı savunduk. Bizi orada en çok rahatsız eden, Şenol Güneş'in her Fenerbahçe maçında bordo kravat, bordo mendille gelerek insanları tahrik etmesidir." (TRT Spor)

Aziz Yıldırım: "Altyapılara önem vereceğiz. Almanlar, önce yabancı uyruklu çocukları almadılar, sonra karar değiştirdiler. Hitler mezarından kalkıp baksa, takımda Alman oyuncu yok"

Gülün dalga geçin hepiniz. Lig başlasın hakemleri ayartmaya başladığı zaman o zaman ben güleceğim.

PqpWLvFF7jX1vJNDuP5_QGpJo934-0Dgw2ddhLlPWNs0wFBDuEEAbqZzIZcqyULqxkoZUbxqO1v0H1-aIrdULLOvDMamuiI0cYGs60zusXRPUkQWQ0pLY0CeaAFFVRIWn52r=w400-h300-nc

Aziz Yıldırım: "4 senedir kupa kazanılmamasının suçlusu benim. Sorumlu benim tabii ki. Saraçoğlu'nu yaptırdım, benim suçum. Kapalı salon yaptık, EuroLeague'de 4 sene üst üste şampiyonluğa oynayan takım yaptık. Benim suçum."

Aziz Yıldırım: "4 senedir kupa kazanılmamasının suçlusu benim. Sorumlu benim tabii ki. Saraçoğlu'nu yaptırdım, benim suçum. Kapalı salon yaptık, EuroLeague'de 4 sene üst üste şampiyonluğa oynayan takım yaptık. Benim suçum."

Buna benzer lafları hatırlayın Fikret Orman dedi. Bir sene olmadı. Stattan borçlardan bahsedip yapmasa mıydım deyip durmuştu. Şimdi Boğaz’a karşı gemileri izliyordur.

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Üst Alt