Aziz Yıldırım Patladı - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Aziz Yıldırım Patladı

Cevap: Aziz Yıldırım Patladı

samete yazık. yalan söylüyosun bari çocuğu alet etme. bi ara sameti fırçalar gibi oldu. sanki çocuk alexin menajeri

Alex'in değil kulübün arkasında duracaksınız diye emir veriyor taraftara, acaba bu içerdeyken Alex çıkıp da bırakın azizi kulübün arkasında durun deseydi neler olurdu ?

Alex'i bu forumda en cok sevenlerden biriyim , hatta tepki gosterenler de olmustur

ama Alex bu surecte hata yapti , kendine yakisan bir sekilde davranmadi ve huzursuzlugun bas sorumlusu oldu

yine de iyi bir ugurlama yapilmalidir

fb başkanı basına tercümanı şahit gösteriyor. yazık be bırak git be adam. kimsenin söylediklerine inanmayacağını biliyor. alex aykutu da yıldırımı da adamlıkta cebinden çıkarır. bu ikisi gitmiyor alex gidiyor. çünkü alex yanlış davranmış mış. bunlar mı doğru davranmış. yazıklar olsun. ama yakışıyor fenere. beter olur bunlar bakın görün.

18.10 da emre belezoğlu radyo spor da canlı yayında aykut u nasıl dövdüğünü anlatacak

şu adam gitsin bakın görün Galatasarayla fenerbahce ESKİ ZAMANLARDAKİ gibi yine birbirine saygı duyar dost olur ne zaman ki bu adam geldi fenerlilerin başına o günden beri fenerbahceyi herkese nefret ettirmeyi başardı böyle adamların değil futbolda olmak yaşama hakkı dahi olmamalı..

türk futbolundaki kutuplaşma ve nefretin sebebi aziz yıldırım denilen haysiyetsizdir.

Cevap: Bozacı'nın Şahidi Samet

İlk defa bir insana acıdım ya ciddi anlamda. Allah kimseyi böyle bir duruma düşürmesin... samet'e kızmıyorum acıyorum.

Tercümana yazık olmuş hakketen.Adamın yerine kendimi koyuyorum da dünyanın gözünün önünde birinden fırça yiyeceksin:eek: Tercüman biraz erkeklik gösterip bi baş kaldıraydı orada çümbüşü o zaman görecektik :asd:

Cevap: Bozacı'nın Şahidi Samet

BAK SAMET SENİN ADIN BUNDAN SONRA HÜSEYİN. TAMAMMI EVLADIM

EVET BAŞKANIM.

BUNUN gibi bişey oldu TV DA.

belki sameti zorla cikarmis oraya büyük ihtimal tehtit üzeri , sametin yüz ifadesi herseyi acikliyor zaten.

Üst Alt