aziz yıldırım - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Sn. Aziz Yildirim'in baskanliginin 18.yil donumunu kutlarim.

Stay with us AZİZ baskan

CbNQLyLWAAQymhH.png

Aziz Yıldırım: "Galatasaray, Beşiktaş'a yatacak diyorlar öyle bir şey olabilir mi Galatasaray büyük bir camia."
18.04.2016
azizyildirim-640.jpg

Merak etme azize . Bize gelen giden tokatlıyor zaten. Yatmadan da yeniliriz. Sizin gibi boş kaleye atamazlarsa bilemem tabiki

''Lig Tv'de antrenör yayın yapıyor ve 5-6 ay sonra pazarlanıyor... Şansal Büyüka eski dostumdur ama yanlış yapıyor. Yorumcu oluyorsanız eğitim alacaksınız. Her topa vuran yorumcu olamaz, antrenör olamaz. Eğitimini alacaksınız.''

Kendisi bir spor kulübünün başkanı olmak için nasıl bir eğitim aldı acaba merak ettim.

Efsane başkanın 10. Galatasaray şampiyonluğunu görmeden görevi bırakmasına gönlüm el vermez. Aziz Başkan ikinci yıldızı muhakkak takmalı. Bu kadar emeği zayi etmez umarım.

Ben size söyleyim bunlar fena karısır ben oldukca Ersun bu klupten giremez diyor benimle inatlasmasınlar 10 sene daha gitmem diyor.

Lütfen gitme zaten bizim işimize gelir gevsek.

Son düzenleme:
ersunla ne görüştüm ne konuştum ben olduğum müddetçe kapıdan içeri giremez. beni kızdırmasınlar 10 sene bu kulüpten gitmem

:005:

Üst Alt