B Grubu M:1 | İngiltere 1-1 Rusya | M.S | 11 Haziran | TRT 1 - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

B Grubu M:1 | İngiltere 1-1 Rusya | M.S | 11 Haziran | TRT 1

Zaten bu dursunun alacağı adam bu kadar olur

2.Donk vakası olmaz inşallah

Sent from my iPhone using Tapatalk

Donk kadar mal biri değildir de bu tip oyuncular genelde ne iş olursa yaparım diyen işçiye benzer. Hiçbir işte ustalaşmamıştır.
Tek başına savunmayı toplayacak bir adam değil orası kesin. Ama ligimizin en iyi stoperine Kjaer diyorsak eğer onun kadar oynasa yeter bizde...

Donk kadar mal biri değildir de bu tip oyuncular genelde ne iş olursa yaparım diyen işçiye benzer. Hiçbir işte ustalaşmamıştır.
Tek başına savunmayı toplayacak bir adam değil orası kesin. Ama ligimizin en iyi stoperine Kjaer diyorsak eğer onun kadar oynasa yeter bizde...

Aynen öyle. Bence mesela Arda'da böyle...

Mevkisiz gibi. Orta saha için yeterli değil , kanat için kondisyonu yetersiz

İngiltere XI: Hart, Walker, Cahill, Smalling, Rose, Dier, Alli, Lallana, Rooney, Sterling, Kane.
Rusya XI: Akinfeev, Smolnikov, Ignashevich, V.Berezutski, Schennikov, Neustadter, Golovin, Shatov, Smolov, Kokorin, Dzyuba.

CksKdxJWEAATJXF.jpg

Umarım bu Neudstader pozitif sinyaller verir yoksa yine rezil bir gol yeme rekoru sezonu geçiririz

Neustadter on libero da oynayacakmis, ben simdiden bu adamdan huylandim. Stoper degilmi bu?

Bizimkiler de Donk da oldugu gibi on libero icin alirlarsa gecmis olsun..

Stoper oynuyor ama Rusya teknik direktörünün taktiksel seçimi olabilir, eskiden bi aralar yoğun bir şekilde ortasahada oynatılmıştı Neustadter. O yüzden yabancı değil o mevkiye ama bu taktikte büyük ihtimal İngilizlerin orta alandaki hakimiyetini azaltmak, duran toplardaki Stones-Dier gibi büyük tehlikeleri ortadan kaldırmak için bu yola gittiğini düşünüyorum.

Şimdi spiker Rusların orta sahaları sakat olduğu için kadroda değişiklikler yaptı dedi

Sanırım Neudstader onun için ön libero oynuyor diyecem ama adam zaten ön libero oynuyordu bu sezon öncesi ?!

Üst Alt