BA 1.L 11/12 Playoff Finali | Adanaspor 2-3 Kasımpaşa | MS | Kasımpaşa Süper Lig'de - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

BA 1.L 11/12 Playoff Finali | Adanaspor 2-3 Kasımpaşa | MS | Kasımpaşa Süper Lig'de

Cevap: BA 1.L 11/12 Playoff Finali | Adanaspor 0-0 Kasımpaşa | 1.Y | TRT 1 | 27 Mayıs

La olum adam küfür ediyor işte açık açık hala yönetim gücü falan diyorsunuz. :eek:

Cevap: BA 1.L 11/12 Playoff Finali | Adanaspor 0-0 Kasımpaşa | 1.Y | TRT 1 | 27 Mayıs

Dön arkanı git öyle et edeceksen, ne hakemin suratına baka baka küfür ediyosun ki :eek:

Kasımpaşa çıkarsa ilk 5'e zorlayacak kadroyu yaratır gibi.

O yönetimle kursunlar da.

Barbaros gibi mallar futbolcu oluyor biz olamıyoruz olacak is degil.

"hakemde küfür etsin diye gözlüyordu zaten"

bunu söyledin...bu söz direk hakem fırsat kolluyormuş demek değil mi...

degil . hakem gözlüyordu ve attı . attıgına karşılık bir sözüm yok birşey yok . küfür edersen yersin kartı zaten . kasımpaşalıyız eli maşalıyız sanırım .

Adana'nin 10 kisi kalması birşeyi değiştirmez çünkü 4-3-1-2 oynuyordular simdi ise 4-3-2.

Barbaros denen sigir macin basindan beri belli ediyordu bir numara yapacagini.Ben sinirle atildigina inanmiyorum iyi arastirilmali.

Üst Alt