BA 1.L 11/12 Playoff Finali | Adanaspor 2-3 Kasımpaşa | MS | Kasımpaşa Süper Lig'de - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

BA 1.L 11/12 Playoff Finali | Adanaspor 2-3 Kasımpaşa | MS | Kasımpaşa Süper Lig'de

Cevap: BA 1.L 11/12 Playoff Finali | Adanaspor 0-0 Kasımpaşa | 1.Y | TRT 1 | 27 Mayıs

Gökhan 0-1

Gol geliyorum dedi, Kasimpasa cikar artik Süper lige. Barbaros artisi hediye etti..

Cevap: BA 1.L 11/12 Playoff Finali | Adanaspor 0-1 Kasımpaşa | 1.Y | TRT 1 | 27 Mayıs

şu adem büyük artık bank asyada takılmasın plz.

Cevap: BA 1.L 11/12 Playoff Finali | Adanaspor 0-1 Kasımpaşa | 1.Y | TRT 1 | 27 Mayıs

Kart doğru neyini tartışıyorsunuz. Sen bana........ diyemessin diyor..sSığır Barbaros

Golüde yediler...Barbaros şike yapmış:)

ben adanalo futbolcuların yerinde olsam barbarosu o staddan sağ çıkartmam...adamların emeklerini yedi........

kasimpasa bu saatten sonra birakmaz. yine cikacaklar lige pff.. neyse en azindan bizim kadrodaki gereksizleri veririz kiralik-satilik felan..

Adanalı topçular Barbaros denen salağa ne kadar sövseler haklılar.

Kasimpasa'nin borcu falan yok bildigim kadari ile. Yeni Yönetim cok kaliteli bir kadro kuracaktir, Kasimpasa'nin cikmasinin tek avantaji kaliteli kadro kuracak olmalari. Sarp gibi gereksiz adamlar doldurmazlar insallah.

Tek istemediğim takım çıkmasın ya off.

Bu tür maçlar rövanşlı olmalı.Yoksa böyle mal topçular yüzünden tüm sezonun emeği boşa gidiyor.

kasımpaşanın yeni yönetiminin maddi gücü ve barboros un yaptığını görünce insan şüpheye düşmüyor değil yani

ben kasimpsa gelsin istiyorum

bir kere adam gibi stada sahip

ikincisi yönetim olarak sike konusunda sessiz kalmadilar

ücüncüsü cok relaxed bir kulup, ayri bir hava katiyorlar lige

vay Adana bir çıkmadın şu lige

Hakem Fırat Aydınus macı katletmıstır...sacma sapan bır kırmızı cıkardı adanaya sonra Kasımpasanın golunden hemen once sarı kartlı oyuncusu dırsek attı ama kasımpasalıyı ıkıncı karttan atamadı..sonre dondu gol oldu pozısyon...bu kasımpasa turgay cınerın olmasaydı boyle macı yonetırmıydı?????? hıc sanmıyorum 10.000lık fener yalakası trıbunlerıyle dolu olan bır takımı super lıgde gormek ıstemıyorum...ne cabuk unuttunuz samıyene gecekondu dıyen takımı!!

Üst Alt